Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583510 пъти)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3690 -: Август 17, 2023, 09:09:47 am »
Интересно, съпругът ми има съвпад Слънце и Луна (новолуние) в 5 соларен/ 1 нат. в предстоящия му солар, сол. асц. е в Рак в 9 нат., но в съвпад с нат. МЦ? Изглежда ми като творчество, креативност и детенце :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3691 -: Август 17, 2023, 09:59:54 am »
Терароса, възможно ли е при братя/сестри твои, или на мъжа ти да предстои поява на дете?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3692 -: Август 17, 2023, 10:18:25 am »
terrarossa, по натал. Меркурий при теб управлява 7 и 9, значи някой от тези два дома, тази година ще привличе вниманието ти и е желателно там да случваш живота си. Соларната карта показва на какъв фон, сцена, поле, ще си управляваш  нещата през твоята рождена година.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3693 -: Август 17, 2023, 02:16:33 pm »
Терароса, възможно ли е при братя/сестри твои, или на мъжа ти да предстои поява на дете?

Нямаме информация за такова нещо :)

Нашият син иска братче или сестриче, това ми беше тема преди 3-4 години, но тогава пък дойде пандемията...
А сега - как се казва? - не съм на подходяща възраст вече

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3694 -: Август 17, 2023, 02:18:10 pm »
terrarossa, по натал. Меркурий при теб управлява 7 и 9, значи някой от тези два дома, тази година ще привличе вниманието ти и е желателно там да случваш живота си. Соларната карта показва на какъв фон, сцена, поле, ще си управляваш  нещата през твоята рождена година.

Благодаря, Рени!

<Струва ми се до ректификация Меркурий е У и на 6 дом>

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3695 -: Август 17, 2023, 04:32:54 pm »
terrarossa, по профекция кой от изброените домове по Меркурий, е  на дневен ред ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3696 -: Август 17, 2023, 04:57:00 pm »
Рени, 9 дом, където са заедно със слънцето в натала.

Върнах се назад в соларите и установих, че не за пръв път имам такова пълнолуние - 1996 (+ точен съвпад АС/ДС ) и а също и 2004 например (точен като сега)
« Последна редакция: Август 17, 2023, 06:36:39 pm от terrarossa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3697 -: Август 17, 2023, 06:27:16 pm »
Интересно, съпругът ми има съвпад Слънце и Луна (новолуние) в 5 соларен/ 1 нат. в предстоящия му солар, сол. асц. е в Рак в 9 нат., но в съвпад с нат. МЦ? Изглежда ми като творчество, креативност и детенце :)
Слънчев възврат с Новолуние – ще обърне нова страница, може да започне живота си на чисто, а 5д не е само деца и творчество, спорт, развлечения, игри, хазарт също са по 5д. , любовта, сърдечните връзки, може да промени нещо във външността си, щом е намесен 1д, така че да се харесва и обича повече по 5д. Занимания с деца, професионално , щом сол 5д е на АС, а сол АС на МС , или с отдих, туризъм, развлечения

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3698 -: Август 17, 2023, 06:39:51 pm »
Благодаря Акрукс, тъкмо чета и разсъждавам върху коментара на Сафо за затъмнената жена (заради Луната)  ::), който копирах на предната страница.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3699 -: Август 17, 2023, 08:17:20 pm »
Благодаря Акрукс, тъкмо чета и разсъждавам върху коментара на Сафо за затъмнената жена (заради Луната)  ::), който копирах на предната страница.
Но при теб няма затъмнение, а обикновено Пълнолуние в Овен. Лунно Затъмнение има месец след началото на твоя солар в Телец.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3700 -: Август 17, 2023, 08:22:45 pm »
Рени, 9 дом, където са заедно със слънцето в натала.

Върнах се назад в соларите и установих, че не за пръв път имам такова пълнолуние - 1996 (+ точен съвпад АС/ДС ) и а също и 2004 например (точен като сега)

terrarossa, при всички е така, не е прецедент да започва годината ти с новолуние или пълнолуние. :)
Значи тази година ще работиш събития по 9 ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3701 -: Август 18, 2023, 01:05:39 pm »
Благодаря Акрукс, тъкмо чета и разсъждавам върху коментара на Сафо за затъмнената жена (заради Луната)  ::), който копирах на предната страница.
Но при теб няма затъмнение, а обикновено Пълнолуние в Овен. Лунно Затъмнение има месец след началото на твоя солар в Телец.

Акрукс, права си - новолунието при съпруга ми не е затъмнение :)

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3702 -: Август 18, 2023, 01:07:16 pm »
Рени, 9 дом, където са заедно със слънцето в натала.

Върнах се назад в соларите и установих, че не за пръв път имам такова пълнолуние - 1996 (+ точен съвпад АС/ДС ) и а също и 2004 например (точен като сега)

terrarossa, при всички е така, не е прецедент да започва годината ти с новолуние или пълнолуние. :)
Значи тази година ще работиш събития по 9 ти дом.

Да, Рени, благодаря -   погледа ми по 9д са наука, образование и пътувания, които съм планирала, а ти припомни и за родителите на съпруга ми и изобщо за личните аспекти по 9д.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3703 -: Август 23, 2023, 07:07:35 am »
Соларът на ММ.Напрежение по оста 1/7 соларен.Какво прави Юпитер на к8?

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3704 -: Август 23, 2023, 12:05:36 pm »
Наследство?