Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583503 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #450 -: Декември 18, 2014, 11:27:03 pm »
това означава че при квадрата на юпитер към Плутон , Сатурн и Юпитер , си останала безработна , може би сега нещата ще се оправят при тригона ти към Слънцето ти , няма как да не случат положителни неща

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #451 -: Декември 18, 2014, 11:30:32 pm »
Надявам се на положителни промени през 2015г.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #452 -: Декември 19, 2014, 08:23:43 am »
Хепи , къде е тази инфо , за 29 градуса на скорпион , аз съм пропуснал.

ами не си спомням, ама скоро беше - пусни на акрукс историята на постовете и проследи.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #453 -: Януари 10, 2015, 10:32:27 pm »
Малко валенс за солари и видимост, дано не се повтаря, тук

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #454 -: Януари 14, 2015, 09:09:55 am »
Моя солар за момента работи в пълна сила :) - сАсц в козирог, сатурн в 10 дом - от октомври в работата ми има постоянно нещо за вършене, а в допълнение шефа "ме продаде" на друга фирма за част от работното ми време и сега ще си получа първите задачки - дано да са приятни (то с този Сатурн едва ли .. но :) ). В солара сатурн е в секстил с точния съвпад на Венера/Луна в 8 дом - да видим това как ще се прояви :) - няма как да е някаква лИбов с новата фирма, защото човека е от раса, която не ми е много на сърце :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #455 -: Януари 18, 2015, 12:02:10 pm »
Здравейте,
В тазгодишния  ми солар се надявам на хубава и щастлива нова любов.За съжаление тр.Сатурн пъпли неумолимо в квадрат към Луната и съвпад с Десц,. а и тр.Нептун опозицира Луната, така че,по скоро май ще плача. :'(
При акцентиран 9 ти сол.дом  ми се ще да попътувам, а и съм ги планирала нещата.
Ако виждате нещо конкретно в каквато и да било област, моля, споделете.Всяко мнение е от значение и  е важно.
Благодаря! :08:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #456 -: Януари 20, 2015, 05:53:38 pm »
Здравейте,
В тазгодишния  ми солар се надявам на хубава и щастлива нова любов.За съжаление тр.Сатурн пъпли неумолимо в квадрат към Луната и съвпад с Десц,. а и тр.Нептун опозицира Луната, така че,по скоро май ще плача. :'(
При акцентиран 9 ти сол.дом  ми се ще да попътувам, а и съм ги планирала нещата.
Ако виждате нещо конкретно в каквато и да било област, моля, споделете.Всяко мнение е от значение и  е важно.
Благодаря! :08:
Не е ли твърде рано за солара ти, до юни има време, а и тогава тр Сатурн не пъпли към никакъв квадрат с Луната ти, а се отдалечава от квадрата, пък и последната какво общо има с любовта, имайки предвид кои домове управлява?
сол Сатурн е в секстил с нат Плутон в 5д, сол АСЦ в 5д, сол 5д съвпад с нат Мц-  любов ще имаш, а по отношение на финасните и дома ти може да има ограничения и трудни моменти

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #457 -: Януари 20, 2015, 08:27:16 pm »
Новият ми солар влиза в сила от февруари.Интересува ме какво да очаквам в любовта и дали ще започна работа.Благодаря предварително  :-*

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #458 -: Януари 20, 2015, 08:42:42 pm »
Акцент в/у образованието.
Приключваш ли някоя образователна степен?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #459 -: Януари 20, 2015, 08:45:57 pm »
да тази година завършвам бакалавър  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #460 -: Януари 20, 2015, 09:04:27 pm »
Някой може ли да ми каже нещо по моя солар ? Моля

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=dnufileaj7ehz-u1421411137&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=31&mth=gw&sday=6&smon=12&syr=2014&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

Да не би да ти предстои раждане на дете (второ), защото има указания за престой в болница, операция, увеличаване на семейството

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #461 -: Януари 20, 2015, 09:07:07 pm »
Новият ми солар влиза в сила от февруари.Интересува ме какво да очаквам в любовта и дали ще започна работа.Благодаря предварително  :-*
Любовта ще е важна за теб през годината, но няма да е явна по някаква причина, ще я намериш в университета, където ще продължиш да учиш

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #462 -: Януари 20, 2015, 09:13:36 pm »
а дали ще е споделена,че съм се напатила много... :91:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #463 -: Януари 20, 2015, 09:31:10 pm »
Новият ми солар влиза в сила от февруари.Интересува ме какво да очаквам в любовта и дали ще започна работа.Благодаря предварително  :-*

По соларът на trendy,

Любов - може да те разтърси някой романс с колега от университета, някой от близкото обкръжение /сол. Плутон, упр на интерсептиран знак в сол. 5 дом, сол. Плутон в съединение с нат. Венера У7, сол. К7 в съвпад с Венера в 3 дом, сол. Венера(сол.У5) в 9 дом,в съвпад с нат.Луна (У9)/.
Работа и финанси - има вероятност да намериш такава и да си докарваш доходи от нея, но ще останеш зависима от близките ти (бащата най-вероятно)
Образование - основен акцент през годината, няма да е леко дипломирането според мен - сол. Луна е в опозиционен знак спрямо наталната, сол. Сатурн е класически У9 квадратира нейната позиция също, но в крайна сметка би трябвало позицията на сол. Уран и положителния аспект към МЦ да донесе благоприятен край.
« Последна редакция: Януари 20, 2015, 10:05:01 pm от Santi »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #464 -: Януари 20, 2015, 09:42:05 pm »
Благодаря на всички  :58: ама дано не си прав за трудното дипломиране,пфф,че взех нещо да се притеснявам  ???