Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582233 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #465 -: Януари 20, 2015, 11:03:46 pm »
ама дано не си прав за трудното дипломиране,пфф,че взех нещо да се притеснявам  ???

Трудно буквално не, като самата подготовка често е по-стресова, защото изисква голяма самодисциплина, заради ограничението във времето и поставените изисквания. Тъкмо на място си е сол. Луна в Дева  :) .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #466 -: Януари 21, 2015, 03:31:41 pm »
Акрукс първо искам да Ти Благодаря, че ми погледна картата!!! За в  момента нямам намерения за второ дете, но нищо не се знае . Интересува ме най вече дали ще си намеря работа. Също така личен план . Малко ме притесни с този предстой в болница. Погледни пак Моля те
Е, то престоя за раждане е хубаво събитие, не лошо, за да се притесняваш.
Работата и здравето са все по 6д, а сол К6 е в 12д- предполагам нелегална работа или на островна държава , или работа в болница, в социално заведение/институция... но това са само общи приказки, без да зная какво образование имаш и в коя област си търсиш работа, мога само да налучквам.  :) В личен план също не знам какво по-точно те интересува- ще имаш засилено общуване през годината с хора отблизо и далеко, любов сред приятелите или на приятелски начала, ще завързваш бързо приятелства, но и бързо някои ще приключат, а общуването, срещите, любовта и връзките ще са придружени с тайнственост, може да имаш таен обожател  :)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #467 -: Януари 21, 2015, 03:35:01 pm »
Не е ли твърде рано за солара ти, до юни има време, а и тогава тр Сатурн не пъпли към никакъв квадрат с Луната ти, а се отдалечава от квадрата, пък и последната какво общо има с любовта, имайки предвид кои домове управлява?
сол Сатурн е в секстил с нат Плутон в 5д, сол АСЦ в 5д, сол 5д съвпад с нат Мц-  любов ще имаш, а по отношение на финасните и дома ти може да има ограничения и трудни моменти


Благодаря, че ми погледна картата :)
Да, рано е наистина още , но през декември, така или иначе Сатурн ще застане в квадрат с Луната и независимо, че  управлява 2 и 3 натален дом, смятам, че тя винаги има отношение към любовта, защото отразява душата и емоциите ми. Още повече , че имам и натален квадрат Сатурн-Луна откъм Близнаци и ще се получи тао-квадрат с център Луната.Някак ми се струва, че ще бъда задушена,ограничена  и притисната емоционално поради една или друга причина. :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #468 -: Януари 21, 2015, 05:22:33 pm »
Акрукс много Ти Благодаря ,че се занимаваш с моя солар!!! В момента се занимавам със застраховане ,но си търся и друга работа пак да съм в движение,нещто като дистрибутор, търговски представител, незнам дали ще намеря желаната от мен работа.А относно второ дете наистина ли ми се дава тази година? В момента съм здрава ,но този 12 дом ме притеснява....Отново Ти Благодаря
Нали написах, че 6д не се отнася единствено до здравето, за да се притесняваш, това е домът на работата, на ежедневието, а 12д показва, че няма да са явни действията ти, това е

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #469 -: Януари 21, 2015, 05:56:56 pm »
astrohit.com Този сайт е много добър за вси4ко , Акрукс ми го посо4и и наистина върши работа, но е на руски , ако не можеш да 4етеш на руски , използвай електронен транслейтър

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #470 -: Януари 21, 2015, 06:01:47 pm »
astrohit.com Този сайт е много добър за вси4ко , Акрукс ми го посо4и и наистина върши работа, но е на руски , ако не можеш да 4етеш на руски , използвай електронен транслейтър


Благодаря  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #471 -: Януари 21, 2015, 08:22:41 pm »
Malinka

Има ли вероятност да се преместиш или да закупиш жилище? Ако намериш работа, ще е неочаквано ии с помощта на приятели. Партньорство и пари са на фокус.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #472 -: Януари 21, 2015, 08:30:33 pm »
greg07 В този сайт, нищо хубаво не пише за моя солар за тази година тотално се отчаях, затова единствено Акрукс коментира солара ми (:
кога пък толкова бързо го разнищи солара си в този сайт, на мен едно три часа най-малко са ми необходими за да прегледам всички куспиди и всяка планета поотделно и то при положение, че не ползвам транслатор, а сама си превеждам написаното  :o
сол Иц в 10д  може да показва професия, свързана с недвижими имоти, може заедно със застраховането и към това да се насочиш

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #473 -: Януари 21, 2015, 09:18:10 pm »
Напоследък все по-често забелязвам, че основни акценти в солара могат да не проработят, ако липсват подходящи предпоставки по прогресии и дирекции. Имах едни очаквания за изтичащия вече солар, за пореден път не се реализира нищо. Ако посещавах астрологични консултации, щях да съм една от най-трудните клиентки - при мен соларната карта не дава задоволителен резултат при прогностика, ако се разглежда изолирано от други техники. Чудя се как на толкова много хора им се правят прогнози само по соларна карта и им се познава.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #474 -: Януари 21, 2015, 09:50:37 pm »
Напоследък все по-често забелязвам, че основни акценти в солара могат да не проработят, ако липсват подходящи предпоставки по прогресии и дирекции. Имах едни очаквания за изтичащия вече солар, за пореден път не се реализира нищо. Ако посещавах астрологични консултации, щях да съм една от най-трудните клиентки - при мен соларната карта не дава задоволителен резултат при прогностика, ако се разглежда изолирано от други техники. Чудя се как на толкова много хора им се правят прогнози само по соларна карта и им се познава.

Чиста загадка е защо не проработват при теб, макар че всеки дом, всяка планета сигнифицира различни проявления в зависимост от личностното развитие в дадения момент.

Обикновено тр. Сатурн има навика да прецаква всякакви хубави сигнификации и да поддържа един трайно стагниращ период, но все пак това може да е в рамките на транзите му в даден знак (3 год.) спрямо Луната или пък да е съвкупност от неблагоприятни транзити включващи и възлите.

При мен досега отчитам много съществено разделение в периодите, сигнифицирани по солар.
Приерно половината година минава във въпроси от финансово естество, кариерно развитие и изведнъж преполовява годината и започват да ме вълнуват 5/7-домни теми, защото сол. ДСЦ дава индикации за такива, още повече че и сол. Луна съвпада с него.

Levanta

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #475 -: Януари 22, 2015, 09:51:27 am »
Здравейте, скоро открих този форум и намирам много интересни и полезни неща, интересувам се от астрология  и ще съм много благодарнa ако някой ми поясни как да навържа следното: соларна Луна и соларен МЦ в 9 дом в Близнаци, соларен АЦ в 12 дом в Дева, соларен ДЦ в 6 дом и соларен ИЦ в 3 дом в Стрелец. Намерих информация за соларен АЦ в 12 дом - изолация, евентуално болничен престой и др, за соларната Луна и МЦ в 9 дом също намерих. Но не мога да направя обобщение, тъй като за ИЦ има много малко информация. В наталната карта МЦ е в 10 дом в Близнаци, Луната в 1 дом.
« Последна редакция: Януари 22, 2015, 10:00:42 am от Levanta »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #476 -: Януари 22, 2015, 11:02:21 am »
Здравейте, скоро открих този форум и намирам много интересни и полезни неща, интересувам се от астрология  и ще съм много благодарнa ако някой ми поясни как да навържа следното: соларна Луна и соларен МЦ в 9 дом в Близнаци, соларен АЦ в 12 дом в Дева, соларен ДЦ в 6 дом и соларен ИЦ в 3 дом в Стрелец. Намерих информация за соларен АЦ в 12 дом - изолация, евентуално болничен престой и др, за соларната Луна и МЦ в 9 дом също намерих. Но не мога да направя обобщение, тъй като за ИЦ има много малко информация. В наталната карта МЦ е в 10 дом в Близнаци, Луната в 1 дом.

на предната страница беше подадена връзка към добър сайт с инфо ...

http://astrohit.com/lunar/solar_0.php

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #477 -: Януари 24, 2015, 09:39:40 am »
Здравейте, скоро открих този форум и намирам много интересни и полезни неща, интересувам се от астрология  и ще съм много благодарнa ако някой ми поясни как да навържа следното: соларна Луна и соларен МЦ в 9 дом в Близнаци, соларен АЦ в 12 дом в Дева, соларен ДЦ в 6 дом и соларен ИЦ в 3 дом в Стрелец. Намерих информация за соларен АЦ в 12 дом - изолация, евентуално болничен престой и др, за соларната Луна и МЦ в 9 дом също намерих. Но не мога да направя обобщение, тъй като за ИЦ има много малко  ::информация. В наталната карта МЦ е в 10 дом в Близнаци, Луната в 1 дом.
Прочети много внимателно цялата тази тема,коментар по коментар 10 пъти и ще можеш сама да си отговориш на въпроса,касаещ неистовия ти интерес към астрологията.   :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #478 -: Януари 24, 2015, 09:54:57 am »
Дракониада, жестока си!!!! :043: :043: :043: :043: :043: :043:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #479 -: Януари 24, 2015, 01:44:03 pm »
Здравейте, скоро открих този форум и намирам много интересни и полезни неща, интересувам се от астрология  и ще съм много благодарнa ако някой ми поясни как да навържа следното: соларна Луна и соларен МЦ в 9 дом в Близнаци, соларен АЦ в 12 дом в Дева, соларен ДЦ в 6 дом и соларен ИЦ в 3 дом в Стрелец. Намерих информация за соларен АЦ в 12 дом - изолация, евентуално болничен престой и др, за соларната Луна и МЦ в 9 дом също намерих. Но не мога да направя обобщение, тъй като за ИЦ има много малко информация. В наталната карта МЦ е в 10 дом в Близнаци, Луната в 1 дом.
.



Направи карта натал+солар с домове в астрокома. И я сподели. Аз разбирам с очите си, така изброено изисква време да си го представиш. Важи и за други.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.