Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582338 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #495 -: Януари 27, 2015, 04:33:18 pm »
едва ли само по домове, трябва да има и някакви планети замесени , и най ве4е транзити , пригресии и дирекции

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #496 -: Януари 27, 2015, 04:37:26 pm »
има разни книги в Амазон , но са на Английски , ако можеш да четеш си ги поръчай

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #497 -: Януари 27, 2015, 04:40:37 pm »
От солар, може ли да се предположи и по-сериозно заболяване или смърт на близки?
не, защото 8д не се свързва единствено със смъртта, както и 12д не е само болници или затвор  :012:
в годините, когато починаха сестра ми, а след година и половина баща ми, в соларите ми нямаше нищо, което да показва подобен развой на събитията, но за сметка на това и двете събития се случиха при определени транзити на тежки планети, които сключваха твърд аспект с мои планети
за сестра ми тр Плутон У3 съвпад с Марс У3, У8 в 3д
за баща ми тр Уран в 4д квадрат със Слънцето ми, като в това време тр Юпитер в съвпад с тр Хирон са върху моя СЛВ в квадрат с Юпитер У4

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #498 -: Януари 27, 2015, 04:43:00 pm »
8ми дом защо се гледа за смърт, ако не е собствена? не би ли трябвало да се гледат 4,8,12 производни от този, за който се отнася?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #499 -: Януари 27, 2015, 04:47:25 pm »
Ясно Акрукс разбрах те! Извинявам се че постоянно разпитвам, но ми е интересна астрологията. И се чудя от къде да започна за да си разгадая соларната карта и къде да попрочета тълкувания, освен в руския сайт .И кое е най важно при тълкуването на соларния хороскоп?
Аз не мога да разбера какво толкова си се залепила за солара си, като има и други предсказателни техники, соларите показват само общ фон, но не и точни събития  :)
отиваш в книжарницата до шатрата и си купуваш "Изкуството на редсказателната астрология" от Ръшман, там се срещат и други астрологични книги, може да прелистиш някое друго заглавие и по вътрешен усет да си набавиш необходимата литература

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #500 -: Януари 27, 2015, 05:04:15 pm »
8ми дом защо се гледа за смърт, ако не е собствена? не би ли трябвало да се гледат 4,8,12 производни от този, за който се отнася?
защото е домът на Плутон
ще дам пример с мой солар, стартирал през октомври 2010г., в който имам сол Иц в нат 8д, като сол 4д е празен, а сол 8д също е празен и попада в нат 11д (производен 8ми от 4ти)- на 8 ноември 2010г почина на майка по-големият от нея брат, а на 8март 2011 почина по-малкият от нея брат
сол 12д, който е 3-ти от 10-ти, показващ братята на майка, попада в самия край на моя 3д- братовчедите ми, в съвпад с нат ИЦ

verina_69

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #501 -: Януари 28, 2015, 03:46:26 pm »
какви са градусите на 1. и 7. соларни домове?

сол СЛВ не е в 4 дом - преминал е в 3.
Градусите са 0,3 съответно лъв/водолеи,с диспозитори съвпад на МЦ/1-ви натален и тригон към юпитер /диспозитор на 6-ти/в  1-ви соларен,явно темата засяга работата ,а и уран на МЦ е неочаквани обрати в професионалните дела ,може би внезапно издигане в кариерата

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #502 -: Януари 28, 2015, 08:57:54 pm »
Гледам си соларите с най-важните събития в живота.Да ви кажа все още не съм открила закономерност между вип-събитие  и планета натална/соларна в соларен дом. :)
 Но ми станаха много интересни годините,в които специални планети се намират в сол 8Д,защото в новия ми солар солУ1,Слънце,Марс,ЮЛВ,Уран са там.Не откривам в друга година по-голяма навалица от планети в 8Д.  ;)
Претърсих годините когато Марс,Венера,Слънце,У1 или Луна са ми били там имах.....интензивни връзки.Не мога да намеря точните думи,но много красиви,със стремеж към надмощие,любов,омраза,постоянно напрежение.Сега пак ли ще правим Плутонова любов с Овен на куспидата ?Ако е така,този път май няма да е само опърляне :97::D Може някой да ме измами и да се възпроизведем.  :-\ ;D
« Последна редакция: Януари 28, 2015, 09:11:22 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #503 -: Януари 28, 2015, 09:12:12 pm »
Гледам си соларите от последните години и от най-важните години в живота.Да ви кажа все още не съм открила закономерност между вип-събитие през годината и планета натална/соларна в соларен дом. :)
 Но ми станаха много интересни годините,в които специални планети се намират в сол 8Д,защото в новия ми солар солУ1,Слънце,Марс,ЮЛВ,Уран са там.Не откривам в друга година по-голяма навалица от планети в 8Д.  ;)
Претърсих годините когато Марс,Венера,Слънце,У1 или Луна са ми били там имах.....интензивни връзки.Не мога да намеря точните думи,но много красиви,със стремеж към надмощие,любов,омраза,постоянно напрежение.Сега пак ли ще правим Плутонова любов с Овен на куспидата ?Ако е така,този път май няма да е само опърляне :97::D Може някой да ме измами и да се възпроизведем.  :-\ ;D

Какво говориш?!? :) И аз не открих събития в този важен за мен солар 2008, но те ме заляха(любовни,фатални и нещастни) :lol_hitting:
Хирон на нат.МЦ.асц в 8 ми,Луна в/у Нептун това видях :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #504 -: Януари 28, 2015, 09:17:22 pm »
Какво говориш?!? :) И аз не открих събития в този важен за мен солар 2008, но те ме заляха(любовни,фатални и нещастни) :lol_hitting:
Хирон на нат.МЦ.асц в 8 ми,Луна в/у Нептун това видях :)
Виж в солара Марс е на К8-на трона си по дом.Как няма да има събития?  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #505 -: Януари 28, 2015, 09:23:43 pm »
Не че нещо,но реших да се почопля по соларния 8Д и планетите в него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #506 -: Януари 28, 2015, 09:25:18 pm »
Виж в солара Марс е на К8-на трона си по дом.Как няма да има събития?  :)

Знаеш ли всъщност къде открих главния виновник за споходилите ме тогава събития - в дирекциите  - дирекционна Луна в съвпад с натален Уран в 5 ти дом. Ето това беше ключа от палатката  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #507 -: Януари 28, 2015, 09:29:23 pm »
 Една година съм имала солМарс на солК8.Тогава тръгна една серия как да кажа?-серия плутонови връзки.  :bedtime2: :08:  Дирекциите и прогр не съм гледала.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #508 -: Януари 28, 2015, 09:44:44 pm »
Една година съм имала солМарс на солК8.Тогава тръгна една серия как да кажа?-серия плутонови връзки.  :bedtime2: :08:  Дирекциите и прогр не съм гледала.  :)

Тя и моята работа беше плутонова...но дирекциите и прогресиите са много важни - винаги ги следя изкъсо.Нали за да има сигурност, че ще се случи дадено събитие трябва да има комбинация тразит/прогресия/дирекция/солар.Тогава нещата са бетон :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #509 -: Януари 30, 2015, 02:06:46 pm »
И аз не открих събития в този важен за мен солар 2008, но те ме заляха(любовни,фатални и нещастни) :
Хирон на нат.МЦ.асц в 8 ми,Луна в/у Нептун това видях :)
сол Луна у7 е в квадрат със сол Сатурн У1, сол 5д в 12д и сол 12д в 7д- вероятно е била тайна връзка, сол Плутон У10 в сол 12д и нат 7д-  не си постигнала мечтаната цел, свързана с любов и партньорство - сол Плутон е критичен градус и в квадрат с наталния Плутон в 5д, а това те е измъчвало... сам по себе си сол Плутон в сол 12д предвещава година с несгоди и душевни терзания