Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582171 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #735 -: Април 06, 2015, 12:49:27 pm »
И аз имам за тази година сол.Слънце и Меркурий,но ретро в 8 сол. дом  :57:

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #736 -: Април 06, 2015, 06:48:02 pm »
И аз имам за тази година сол.Слънце и Меркурий,но ретро в 8 сол. дом  :57:
може да върнеш кредит, ако имаш такъв.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #737 -: Април 06, 2015, 06:50:02 pm »
нямам кредит засега..нещо друго ще е

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #738 -: Април 06, 2015, 07:10:15 pm »
нямам кредит засега..нещо друго ще е

Кои домове държат ? Малко е трудно така на парче да се каже къде ще падне ''акцента''.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #739 -: Април 06, 2015, 07:12:38 pm »
Слънцето 4,Меркурий-3

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #740 -: Април 06, 2015, 08:51:44 pm »
Слънцето 4,Меркурий-3

Според мен :

- наследство (ако има връзка и с У9)
- случка, която може да те разтърси из основи
- преустановяване на връзка с близък човек
- някой ако ти е длъжник, може да ти се издължи
- финансова подкрепа от близки

И т.н.


Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #741 -: Април 19, 2015, 02:38:37 pm »
Радвам се , че предходния солар изтече  :012: Трябва да намеря коментарите напред в темата, за дадам фийдбек. Но общо взето беше една много стресова и гадна година, където колкото и да се опитвах да поемам по желани пътища, ми се тряскаха безброй  врати под носа.  :012: Не че не научих много, но не в желаната посока. Все пак беше важна година, помагаща да се осъзнаят доста неща, но при всички положения кризисна.С голям кардинален кръст в солара и лунното затъмнение навърх рождения ден, човек не може и да очаква нищо друго.

Поствам сега новия солар, като се надявам да оцвети е в по-положителни краски годината . Соларният асц повтаря наталния, очертава се важна година, пък предстои и сатурнов възврат. Това е соларът за мястото, където празнувах. Бях там няколко дни. На мястото, където живея има изменения. Там вече осите на сол ац и нат ац напълно се препокриват, има промяна и в домовете . Но нали важи за мястото, където се посреща рождения ден, ще гледам него. :) Тао квадратче с връх луна в риби,сол  луна У асц  на сол мц.  :) Пак кариерни теми

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #742 -: Април 20, 2015, 03:11:11 pm »
Разсъждавам си по моя солар аз и ми дойде някакво хрумване, но не съм сигурна, дали е правилно, а пък и нещо не пасва много на реалността, та да попитам.

Става въпрос за съвпада на Венера с Луна в 8 дом - Луната е У7, а Венера е У4 и 9. Като са заедно, може ли да се каже, че ще има край (4) на партньорство/връзка (7)? Обаче пък 9-ти дом не ми се връзва ... човека не е нито чужденец, нито философ, нито издател .... нищо във връзка 9 дом. 8-я дом ми е ясен.

Питането ми е чисто теоретически - за тълкуване на съвпади в солара.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #743 -: Април 20, 2015, 03:23:33 pm »
Разсъждавам си по моя солар аз и ми дойде някакво хрумване, но не съм сигурна, дали е правилно, а пък и нещо не пасва много на реалността, та да попитам.

Става въпрос за съвпада на Венера с Луна в 8 дом - Луната е У7, а Венера е У4 и 9. Като са заедно, може ли да се каже, че ще има край (4) на партньорство/връзка (7)? Обаче пък 9-ти дом не ми се връзва ... човека не е нито чужденец, нито философ, нито издател .... нищо във връзка 9 дом. 8-я дом ми е ясен.

Питането ми е чисто теоретически - за тълкуване на съвпади в солара.
чисто теоретически, съвпадът на Венера с Луна е твоя нат 3д, където ти е Плутон, а Плутон и 8д се свързват с окултното- ще си пишеш/приказваш с другите на тези теми

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #744 -: Април 20, 2015, 03:52:35 pm »
чисто теоретически, съвпадът на Венера с Луна е твоя нат 3д, където ти е Плутон, а Плутон и 8д се свързват с окултното- ще си пишеш/приказваш с другите на тези теми

значи не гледаш какви домове управляват в соларната карта .... ок, тенкю  :08:э O:-)

понеже свърза с натала - съвпада е върху сизигията (преднаталното новолуние) (е, има 0,5-1гр орбис)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #745 -: Април 20, 2015, 04:01:55 pm »
значи не гледаш какви домове управляват в соларната карта .... ок, тенкю  :08:э O:-)

понеже свърза с натала - съвпада е върху сизигията (преднаталното новолуние) (е, има 0,5-1гр орбис)
гледам, разбира се, но го съчетавам и с натала
освен това 8д е секс, наследства, дългове, парите на партньора, не задължително край, особено пък на връзка, защото Луната У7 съвпада с Венера У4, У9, а този съвпад е в секстил със Сатурн У1, У2 в 10д- според мен нещата са свързани с кариера, пари, дома ти и населеното място

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #746 -: Април 20, 2015, 04:18:39 pm »
гледам, разбира се, но го съчетавам и с натала
освен това 8д е секс, наследства, дългове, парите на партньора, не задължително край, особено пък на връзка, защото Луната У7 съвпада с Венера У4, У9, а този съвпад е в секстил със Сатурн У1, У2 в 10д- според мен нещата са свързани с кариера, пари, дома ти и населеното място

аа, секстила ми идва в повече :) - засега съм на ниво да си изтълкувам даден съвпад на дадено място - аспектите после :) - затова взех значението на планетите, после взех и управителството + дома. Края на връзката добре се връзва, ама няма къде да вмъкна 9 дом - в реалността го няма :). Наследства и пари на партньор определено отпадат.

Добре, благодаря ти, все пак за отговора ... ще си мисля по-нататък :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #747 -: Април 20, 2015, 04:37:55 pm »
Края на връзката добре се връзва, ама няма къде да вмъкна 9 дом - в реалността го няма :).
Добре де, как може да говориш за край на връзка, като У1 е в секстил с У7 и с Юпитер в 7д?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #748 -: Април 20, 2015, 04:49:41 pm »
Добре де, как може да говориш за край на връзка, като У1 е в секстил с У7 и с Юпитер в 7д?

Сатурн е в квадрат с Юпитер. Да не визираш Уран като съУ1?

Иначе, да, туше, не става .... Но все пак участват 4 и 9 дом, а аз не мога да ги свържа - освен ... поради емоционални преживявания да използвам философски поглед върху ситуацията и да подредя личното си ... нещо в този дух, но пък става много философско :)

Както ти предлагаше - да се свърже с кариера, дом, работа .... и да добавим чужбина - не става - няма да тръгна докато не мине РД-то. Щом като са свързани всички тези домове, значи има някаква връзка - не може да изключвам някой от тях, защото не мога да го измисля ...

акрукс, притеснявам се, че ти отнемам времето

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #749 -: Април 20, 2015, 04:57:23 pm »
Може партньорството да се трансформира - във воден дом, в съвпад с упр на воден дом е у7. Ще те докара до някакви дълбини - лични, безлични.  :72:
Може да се промени в приятелство.
Упр на 5 дом е неаспектиран, няма кой да го напомпа, за да има край. А и в 9 дом, във Везни... Твърда колебливост, вяра, надежди някакви.
Залагам на повече женственост в отношенията с другите.  :38:
В сексуалните теми може да проявяваш емоционалност, наивност, самозаблуда, особено при разговори.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.