Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582013 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #795 -: Май 08, 2015, 03:03:17 pm »
Разбира се сано да каже къде да и ги пратим :):) аз съм искрена в това което казвам защото в моментите в който ми е помагала наистна съм била много зле последните няколко пъти бях на път да приключа със себе си .

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #796 -: Май 08, 2015, 03:09:37 pm »
romantica, през тази година може да имаш промяна в партньорските отношения. Възможна е нова любов или пък да се занимаваш с творчество, да печелиш пари от това. Все пак, внимавай с финансите! С този Плутон във 2 соларен дом и Сатурн У2 в 12 соларен дом ми се струват някак несигурни личните ти доходи. Нептун в 3 соларен дом точно на асцендента върху натален Меркурий - разочарование от близък човек - брат, сестра, съсед или някой от близкото ти обкръжение. Или пък такъв човек да ти липсва много през настоящата година. Ако замисляш смяна на местоживеенето, възможно е да се осъществи през тази соларна година.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #797 -: Май 08, 2015, 05:00:20 pm »
Извиняваи за невежвството но съм родена на 17.01 .1982 как да го направя точно то е ясно, чв ще чакам аркус аз на нея маи трябва да и пратя пратка бонбони и усики за благодарност наистина не се шегувам .

в колко часа и къде си родена? аз ще ти го построя, ще опитам да направя анализ , но Акрукс със сигурност е по-добра от мен.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #798 -: Май 08, 2015, 11:52:11 pm »
И аз нахално да си подбутна питането отново... ;D

romantica,

В предстоящият солар има потенциал за евентуална среща (ако вече не е на лице такава), която да прерасне в любовна връзка.
(сол. У7 аспектира нат. Марс, сол. У8 е в сол 7 дом в тригон с нат. У5, сол. Нептун е в/у нат. У7, сол. Венера в сол. 5 дом).
Възможно е обаче във въпросната връзка да има нещо "недоизказано" или пък да страда от нереалистични очаквания (сигнификаторите са под влиянието на квадратурата Сатурн/Нептун).

Успех!  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #799 -: Май 09, 2015, 08:32:22 am »
Santi, в някакви стари теми срещнах твои постинги относно възвратите на планетите по принцип. По нагоре бях питала за възврат на венера в слънчевото възвръщане - какво мислиш за това? В годината няма значими транзити на бавните планети, с изключение на юпитер.

Венера е управител на асцедента на възврата и е в 7ми дом.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #800 -: Май 09, 2015, 10:04:29 am »
Аделина, напиши си града и часа на раждане и аз ще ти направя карта :)

Иначе за почерпката и аз се бих присъединила, предвид многото хорари, за които ми е помогнала и не само... :58:
romantika градът ми е Пирдоп а часът на раждане е 15.30 благодаря предварително за картата .Оф забраих датата 17.01.1982 ако е нужна за това де.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 10:06:44 am от adelina »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #801 -: Май 09, 2015, 12:52:01 pm »
ето го солара Аделина

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #802 -: Май 09, 2015, 01:15:07 pm »
Много благодаря нахално ли ще е да питам има ли нещо хубаво изобщо в него вече се отчаивам на тема любов и връзки тоталноот всякъде .

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #803 -: Май 09, 2015, 01:36:33 pm »
виж сега при теб Плутон преминава през 7 ми дом , партьорските отношение, след 4-5 години ще се махне от там. До тогава според мен стабилна връзка е трудно да имаш , имам предвид връзка , от която да излизе брак и стабилни отношение , не мисля. Не се тревож 7 ми до ти е малък така , че ще излезе от там имай търпение. При мен в момента също е 7 ми дом и е подобно положението.
Аз лично не виждам раздвижване тази година на този фронт. Управителя на соларен седми е на върха на 6 ти , което по-скоро говори за отношения на работа , колегиалнии отношение , не любовни тригон Уран управител  9 ти може да се наложи пъtuване по отношение на работата или нещо подобно.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 01:48:23 pm от greg07 »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #804 -: Май 09, 2015, 01:46:46 pm »
Много ти благодаря с 2 думи отписваме любовите от всякъде :):) докато плутон излезе от 7ми дом. :lol_hitting: :lol_hitting:

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #805 -: Май 09, 2015, 01:49:44 pm »
Santi, в някакви стари теми срещнах твои постинги относно възвратите на планетите по принцип. По нагоре бях питала за възврат на венера в слънчевото възвръщане - какво мислиш за това? В годината няма значими транзити на бавните планети, с изключение на юпитер.

Венера е управител на асцедента на възврата и е в 7ми дом.

Terry,

Възврат на Венера в солара и то в 7 дом си е сериозен показател възникването на любовни отношения през въпросната година, особено ако и 5 дом е активен.
Разбирасе може да има и най-различни други проявления като - благоприятен период за бизнес отношения или пък разрешаването на правни въпроси (ако и сол. 9 дом е активен).

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #806 -: Май 09, 2015, 01:50:22 pm »
Ами ако питаш мен даже отбягвай интимни отношения , защото в този период със сигурност ще са свързани с много болка, да не кажем разтърсващи отношения. Ще доведе до плутонови кризи, но ще промениш и представите си за отношенията.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #807 -: Май 09, 2015, 01:52:31 pm »
виж сега при теб Плутон преминава през 7 ми дом , партьорските отношение, след 4-5 години ще се махне от там. До тогава според мен стабилна връзка е трудно да имаш , имам предвид връзка , от която да излизе брак и стабилни отношение , не мисля. Не се тревож 7 ми до ти е малък така , че ще излезе от там имай търпение. При мен в момента също е 7 ми дом и е подобно положението.
Аз лично не виждам раздвижване тази година на този фронт. Управителя на соларен седми е на върха на 6 ти , което по-скоро говори за отношения на работа , колегиалнии отношение , не любовни тригон Уран управител  9 ти може да се наложи пъtuване по отношение на работата или нещо подобно.
Да не би вкраина сметка да е работа в чужбина одавна мисля за навън :):) може би сега е момента да го направя .

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #808 -: Май 09, 2015, 02:00:33 pm »
Ами ако питаш мен даже отбягвай интимни отношения , защото в този период със сигурност ще са свързани с много болка, да не кажем разтърсващи отношения. Ще доведе до плутонови кризи, но ще промениш и представите си за отношенията.
Да ти кажа като върна нещата назад май наистина от както плутон ми е 7ми дом от преди няколко години нещата в личен план като цяло никак не вървят.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #809 -: Май 09, 2015, 02:11:22 pm »
Santi, благодаря за отговора.


Плутон в 7ми може да донесе брак със сигурност. Във всеки случай транзит на плутон през ъглов дом носи радикална промяна по темите на дома.

Аз по солара на Аделина не бих правила конкретна прогноза най-малкото, защото солара е за 33 годишнина, когато осите съвпадат с наталните. Тази година по принип се води кризисна и само по този метод не може да се направи точен коментар какво предстои.
Frankly, my dear, I don't give a damn.