Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582946 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #810 -: Май 09, 2015, 02:13:55 pm »
Terry благодаря ти за мнението наистина .И без това вече съм се видяла в чудо всичко в тази насока се разпада едно по едно все едно преследвам някакви видения или нещо такова и аз не мога да го обесня.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #811 -: Май 09, 2015, 03:24:49 pm »
Аз пък в следващия си солар ще имам възврат на Венера в 11 соларен/8 натален дом и възврат на Марс в 10 соларен/7 натален дом. Какво би могло да се очаква според вас?
И защо 33-годишнината да се води за кризисна? Заради Христос ли?

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #812 -: Май 09, 2015, 04:08:25 pm »
При мен миналата година имаше съвпад на осите , аз два пъти писах , но никой естесвено не ми обърна внимание. Въпреки , че тези оси съвпадаха , може да означава не външна промяна , а вътрешна. При мен нищо ама нищо не се случи , само застой. Аз тъй като не съм християнин , не би трябвало 33 годините ми да се критични по тази логика... сега съм на 30 така , че нищо не мога да кажа , но не мисля ,че това има значение.

За Аделина, Плутон ще даде вътрешна промяна по-скоро , използвай го за вътрешно развие , а не за конктерен човек , защото ще се ожениш за някой мъж насилник и посло какво правим? Освен това на теб върха на 7 ми ти е в Козирог , може да значи късен брак или по-възрастен партньор , може и просто сатурнов човек , по-структуриран.
« Последна редакция: Май 09, 2015, 04:15:33 pm от greg07 »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #813 -: Май 09, 2015, 04:20:23 pm »
При мен миналата година имаше съвпад на осите , аз два пъти писах , но никой естесвено не ми обърна внимание. Въпреки , че тези оси съвпадаха , може да означава не външна промяна , а вътрешна. При мен нищо ама нищо не се случи , само застой. Аз тъй като не съм християнин , не би трябвало 33 годините ми да се критични по тази логика... сега съм на 30 така , че нищо не мога да кажа , но не мисля ,че това има значение.

За Аделина, Плутон ще даде вътрешна промяна по-скоро , използвай го за вътрешно развие , а не за конктерен човек , защото ще се ожениш за някой мъж насилник и посло какво правим? Освен това на теб върха на 7 ми ти е в Козирог , може да значи късен брак или по-възрастен партньор , може и просто сатурнов човек , по-структуриран.
Много ти благодаря за съвета и да промените са на вътрешно ниво , неща засягащи мен принципите ми, начина ми на живот и са на лице , а това за късния брак и друг път са ми го казвали сега се сещам.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #814 -: Май 09, 2015, 04:45:55 pm »
Аделина , ще споделиш ли какво се случи по време на Сатурновия си възврат , тъй като в момента ме тресе яко? При теб е минал и е бил в пети , може би раздяла си преживяла. Ще ми помогнеш ако споделиш в темата за транзити на Сатурн.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #815 -: Май 09, 2015, 04:56:55 pm »
Отговорих ти на лични .

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #816 -: Май 09, 2015, 05:15:57 pm »
Веско, Санти - благодаря ви много за отзивчивостта :58: :58:

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #817 -: Май 10, 2015, 06:15:09 pm »
Виви, разбирам , че искаш да ти се помогне ама ти си сложила два солара с неизвестни дати , кой за коя година е? Сложи ги по-свястно моля те. Посочи и дата си на раждане и какво да гледат хората?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #818 -: Май 10, 2015, 10:14:12 pm »
Виви, в момента транзитен Сатурн е около Асцендента ти. Сигурна ли си в часа си на раждане?
Този транзит слага начало на нов период за теб. Сатурн минава през Асцендент и изисква от теб да станеш отговорна. Може да помъдрееш принудена от ситуации. Това е време, в което ще трябва да навлезеш в света на възрастните - лекотата на младежките години си отива, ред е да градиш бъдеще, основи. А те трябва да са стабилни, защото голяма част от предстоящите събития ще лежат отгоре на това, което строиш сега.
Не е лек период Сатурн през осите, без значение коя ос. Защото е като изпит. Пита те "какво постигна"? И ако не си работила здраво в предходен период, ще ти се налага да наваксваш скоростно и под натиск от външни фактори, от ситуации.
Ще трябва да си по-подредена - не само в материален план. Да се научиш да не пилееш енергия, а да я влагаш в конструктивни начинания.
Може да се чувстваш на ръба, да си по-песимистична, да отслабнеш - не само физически.
Тр. Сатурн е в опозиция с Дсц. Връзките с другите, партньорствата - лични, делови.
Той дава изпитания в отношенията с другите при това положение. Разклаща всичко. Сатурн изисква от теб да останат само здравите структури. Ако си съградила нелепи структури - отношения, приятелства, модели на поведение, всичко това ще рухне с гръм и трясък. И ще си принудена да градиш отново. Но този път под зоркото око на Сатурн. А той иска стабилност. Сатурн/Кронос/Времето - това иска той, да изграждаш структури, които ще издържат на времето, които са убежище, дават усещане за сигурност.
Ако се опитваш да шикалкавиш, да го караш както си знаеш, ще руши отново. И отново.
Не се съпротивлявай на тези процеси. Защото всичко това е за твое добро. Кой иска да живее в картонеа къщичка, която не издържа бурите?
Така и ти не го желаеш.
Не приемай тези трусове като нещо лошо. А като необходимост, която ще разкара ненужното, несигурното от живота ти. Не звучи ли чудесно това? Виж какъв прекрасен шанс се открива пред теб, улови го! Не се съпротивлявай на промените. А се понеси по вълната. Така ще боли по-малко. Обещавам!  :-*

Транзитен Уран е на върха на 5 дом и в опозиция с Марс, който е управител на 5 дом. В любовта очаквай неочакваното. Нови, ненадейни събития, случки, срещи, влюбвания. Бързи любови - днес ги виждаш в очите на другит, утре ги няма. И не ти липсват.  ;) Защото и ти ще си на тази вълна. Може да срещаш необикновени хора, със свободен дух, бунтари. Те ще събуждат желанието ти за бунт, революция, промяна. Нима и това е лошо?

Транзитен Плутон е в квадрат към Меркурия ти, управител на 7 и 10 дом. Отново темата за партньорствата и положението ти в обществото. Този аспект ще те кара да виждаш/мислиш прекалено черно всичко. Дори да не е толкова песимистично и безнадеждно, ти ще си 'програмирана' така да го 'четеш'. Бъди обективна, не се поддавай на черни мисли. Бъди проницателна, търси причините. Сега ти се е паднало да с научиш да виждаш в тъмното.
Тук по-трудното е, че Плутон разчиства. А при теб това е свързано с отношенията с другите. Плутон чисти малко калпазански. Хич не е способн да ти поднася носни кърпички. Да се сополивиш и да търсиш милост е безсмислено. Ще стане по-лошо. Защото целта е да те направи силна, издръжлива на всяко изпитание. Защото ти го можеш - да се справиш. В теб има енергия, хъс. Ти си боец! Я виж какъв прекрасен съвпад на Слънце и Марс имаш. Използвай го някак, бори се. Чрез съюзи с другите, проправяй си път, печели битки.
Аз гледам по 10 дом и негов управител бащата. А при теб управител е Меркурий. Заради това има изпитания и трудности с него.

В момента транзитен Юпитер е в точен квадрат към Плутона ти, управител на 12 дом. Юпитер разширява, а в случая страховете, притесненията ти са станали големи. Нека не си вредиш с раздуване на самосъжалението, Виви.

В соларната ти карта има интересни неща.

Соларен асц е в 1 натален, ти ще си двигател на промените. А такива ще има и ще се налага да се променяш. В 1 соларен дом са Марс и Плутон. Те ще те правят енергична, ще имаш силите за постигане на желанията. Но цената е малко особена. Ще трябва да си боец, да се трансформираш, често с усещане за личен катарзис. Нека изпитанията те мотивират. След тях ще си преродена. Обещавам ти.

Управител на 1 соларен дом е в 8 соларен, в драматичния Лъв. Хем ти се иска да е леко, оптимистично, а ситуацията изисква друго от теб. Да не стоиш на повърхността, а да се спуснеш под светлината. Ти си имаш огън, сама ще си осветяваш пътя в тази тъмница. Там някъде са твоите страхове, притеснения, демони, задръжки. Всичко онова, което трябва да осъзнаеш и преработиш. Защото те затлачва.
Трудничко, нали? Кой е най-труден наш враг, съперник? Няма по-труден съперник от нас самите. Личните битки винаги са на живот и смърт. Нещо трябва да умре, защото пречи развитието ни.

Соларната Луна в критичен градус в Дева. Този знак не е най-угоден за Луната. Тук тя е тревожна. А в критичен градус всичко е преекспонирано. Нека тревогите ти не създават здравословни проблеми на психична основа.

Соларен Уран в 4 соларен дом - ненадейни преживявания в семейство, по жилищни теми. В опозиция с Меркурий, управител на 7 и 10 натален дом. Пак индикации за нестабилност във връзка с партньорства и професонална реализация, ненадйни събития с бащата.
Тази година ще ти е важна за 10 дом, соларен управител на дома е в съвпад със Слънцето. И с този наплив в 10 соларен дом - развитието там ти е от значение. Положение в обществото, репутация, баща, постижения в кариерата.
Може да си по-избухлива, по-остра в изказа си. Нека не е раняващо за другите.


Бъди силна, Виви. Можеш да се справиш с всички предизвикателства. Дори да се съмняваш в себе си.  :-*

Приеми, че всички имаме шансове за промяна. При някои се поднасят на табла и с шоколадови бонбони. При други идват с горчиво и силно питие, което трябва да изпиеш до последната капка на екс. Е, може да си мислиш, че тези с бонбоните са късметлии. Но ти си тази, която се бори, заяква. А след време тези сили ще са ти необходими. Тези с шоколадите няма да имат сила да строят бъдещето си. А ти ще имаш сила и вътрешна увереност, че можеш да се справиш с всичко. Не е ли това шанс?  :-*

Това с работата и възможностите за реализация по-скоро след другия рожден ден. Тогава възможности много.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #819 -: Май 10, 2015, 11:42:29 pm »
Не си ме чела, Виви.
Тук няма ред.

Кое е ред? Нормалност? Това не е Уран.

В соларната ти карта Уран е в опозиция с у7. Уран не дава ред, а безредие. Революция, новости. Очаквай нестандартност и желание за свобода, по-свободни отношения.
Управител на 7 соларен дом е Меркурий във Везни и ретрограден. В партньорски план нещата може да не вървят в права посока, да има застой, забавяне, връщане с предходна ситуация.
Сол Меркурий е в съвпад със Слв. Има какво да учиш за тези отношения. Но първо трябва да ги поанализираш, да се заровиш в ситуацията.

Ай, тази везнищина, много обича да й е лесно. Благодаря, ама кога... Когато!  :012: Предстоят ти лични промени. Пък после гледай и партньорствата. Кой знае, може пък друго да видиш, пожелаеш.

Не чакай, а действай, опитвай. Имаш соларен Марс в 1 дом. Ти водиш играта.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #820 -: Май 11, 2015, 09:19:51 pm »
Надявам се сега картата да е ок, качвам само настоящия солар. Интересува ме има ли индикации как ще се развият отношенията ми в любовен план и кога горе-долу мога да намеря работа. Искам да се поуспокоя психически, кога ще е това. Ще съм изключително благодарна, ако откликнете.
Годината е подчертана от това, че соларните домове повтарят наталните, което я прави една от запомнящите. СЗ на 13 септември попада в 10д съвпад с МЦ, което ще освети твоя житейски връх, набелязаните цели може да се осъществят с лекота, ще имаш подкрепа на висшестощ или важен за теб мъж относно работа и кариера- сол Слънце в сол 10д съвпада  със сол Венера У5, 6, 9- този аспект може да показва също узаконяване на любовна връзка. Партньорските отношения са хармонични, независимо в личен план или сред колеги/приятели- сол Меркурий У7 в 10д в секстил със сол Юпитер У1, съУ3
Сол Марс и сол Плутон в 1д показват, че ще си активна през годината и ще имаш силата да преодолееш всичко. 
« Последна редакция: Май 11, 2015, 09:22:45 pm от akruks »

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #821 -: Май 12, 2015, 09:30:44 am »
къде го видя този пълен 12-ти дом?
имаш само Луна У6 и Плутон У10 в 12д в солара- може би работата и кариерата ти ще са свързани с полагане на доброволен труд, грижа за другите, благотворителност, в болница или в санаториум, да работиш в уединени в чужбина като емигрант- сол СЛВ и сол Сатурн У12 в сол 9д
сол ДЦ в 5д, сол 5д в 3д, сол Слънце У7 в 3д- любовна кореспонденция, контракти с партньор/и от мъжки пол
сол Уран У1 и сол Мерк У5, У8 в  сол 2д- през годината ще те вълнуват доходите, твоите и на партньора ти, ще си склонна да поемаш риск в насока бързо забогатяване и разрешаване на финансови проблеми

Давам ОВ по изминалия солар:
През годината се занимавах с благотворителност , свързана с различни каузи, но не и в болнични заведения или санаториум. В чужбина като емигрант не бях-само като екскурзиант :)
Имах и кореспонденция със "сърдечен" характер.Имах много нови запознанства с по-млади хора ,много пътувания из страната,развлечения.Имам и нови придобивки - лични и за дома.
Доходите ме вълнуваха ,те и сега ме вълнуват,пари не са ми липсвали, но не съм поемала рискове за бързо забогатяване.Имах непредвидени  разходи по ремонт на колата и за лечение на дом.любимец.
Благодаря,Акрукс!  :58:


anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #822 -: Май 14, 2015, 02:28:56 pm »
Здравейте, това е моя солар искам да попитам има ли вероятност за бременност, ако не какво ме очаква през годината ???

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #823 -: Май 14, 2015, 02:59:21 pm »
Да според мен имаш възможност за дете, заради Управителя на Асцедента Меркурий на върха на 5 ти соларен дом , отделно Северния Възел е там ,а и Слънцето. Лошото е , че Уран опозизира Слънцето в 5 ти , може би по-трудна бременност. Четвърти дом е натоварен върху десети , в нова къща ли отиваш да живееш? Нов дом ? Заради Юпитер У7 , Венера там ми се струва заживяване с любим човек.

Проблеми с работата заради Сатурн/Луна в 6 ти или безработица.

Тъй като сме родени близко като дати и скоро ти е минал Сатурновия възврат как ти се отрази на теб? Сатурн е минал през Венерата ти , дали е довел до стабилна връзка?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #824 -: Май 14, 2015, 04:14:03 pm »
Здравейте, това е моя солар искам да попитам има ли вероятност за бременност, ако не какво ме очаква през годината
подранила си с този солар, който става активен чак през октомври
иначе ЛЗ от април попада в твоя 11д, а предстоящото септември ЛЗ попада в 5д на К5, така че може да забременееш до края на календарната година