Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582248 пъти)

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #825 -: Май 14, 2015, 05:43:44 pm »
хмммм  Това Лунарно затъмнение попада много точно върху натални Марс/Венера управител 6/11 , 5/12 от доста време го гледам , но пък съвпадите са най-мощните аспекти ...

anita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #826 -: Май 15, 2015, 09:54:42 am »
Благодаря Ви за отговорите, greg07 Сатурн през Венера найстина връзката стана по сериозна заживяхме заедно, но в дома на родителите ми, аз много искам да заживеем самостоятелноно ще видим времето ще покаже, същото така аз съм разведена и от брака които имах  имам едно момиченце сега за 2 дете пак ли се гледа 5 дом качвам солара на приятеля ми за да ми кажете нещо повече  :58: Също така соларния ми Асцендент е в 8 дом, това може ли да се счита като вероятност за дете?
« Последна редакция: Май 15, 2015, 10:24:14 am от anita »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #827 -: Май 16, 2015, 08:47:16 pm »
Виви , гледайки и двата солара ми се струват много добри по отношение на работа/кариера. според мен още сега може да си намериш работа или да я смениш догодина, търси усилено. Моето мнение е от сега до началото на есента заради лунациите. Би трябвало работата е да ок и доста активна заради МАрс/Венера там. Според мен за любовта ще се появи нов човек в живота ти и мисля по-добра връзка заради Меркурия на върха на соларен седми дом , каквото и да е ще е за добро и по-красиво, 7ми соларен върху 11 натален, може да е приятел.
На баща ти ми се струва операция след рождения ти ден , но мисля , че всичко ще е ок, Сатурн дава и заздравяване, Сатурн в осми соларен , управител 10 ти натален. Сработвай с колегите на новото място.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #828 -: Май 16, 2015, 08:55:16 pm »
Да Анита , възможно е и дете при него заради Мерк, У5 Соларен дом , съвпад натална Венера и Асцедент, отделно Сверен Лунен Вьзел там помага много. Освен това Сатурн управител 5 натално ще съвпадне с Юпитер, стар управител Седми , партньорство по отношение на деца. Според мен и по неговия Солар и транзити ми се вижда преместване в нов дом.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #829 -: Май 16, 2015, 09:30:25 pm »
почти съм сигурен заради Меркурия , той винаги носи нещо ново... може и да не съм прав това е само един солар все пак , живота сам нарежда нещата. Ти сама ще го усетиш и видиш. От моя личен опит отношения , които тръгват или преживяват колебания рядко преживяват времето ... за съжаление.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #830 -: Май 25, 2015, 11:24:12 pm »
Гледах си соларите за изминалите години и 2002 година съм имал същия стелиум в 7 ми Соларен дом , Нептун/Венера , но и Слънце и УРан , а тези година е Марс, върху натален 9 ти дом , тогава се запознах с група чужденци , които ми станаха приятели и като цяло много ми се промени живота след срещата ми с тях в положителна гледна точка.

Въможно ли е тъй като тази година Нептун/Венера/Марс пак са си в 7 ми соларен дом , но върху 10 ти натален , да имам пак запознанства с хора на новата работа и свързани с кариерно развитие? Така ми се струва тълкуването.
« Последна редакция: Май 25, 2015, 11:29:44 pm от greg07 »

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #831 -: Май 28, 2015, 05:24:53 pm »
Цяла година се опитвам да избягам от настоящия си солар, който скоро изтича и ето, че почти в самия му край ми се  проявява събитието,от което се страхувах, а именно соларен Уран на МС(промени в работа и кариера).  Искат да ме преместят временно в друг отдел, за да помогна на нови колежки да навлязат в работата.Обещах,че ще помогна, но само за две седмици, след което ще се върна на старото си място. Но ...,както знаете,понякога временните неща се оказват постоянни и аз много се притеснявам да не ми откажат връщането.Нямам сили и желание за никакви премествания повече.Става дума за първите седмици на Юни, а след това влиза новия ми солар,във който аз виждам съвсем други акценти,но не и проблеми с месторабота и кариера.Смятате ли,че съм права и дали ще успея да се преборя за своето?

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #832 -: Май 28, 2015, 06:14:43 pm »
Цяла година се опитвам да избягам от настоящия си солар, който скоро изтича и ето, че почти в самия му край ми се  проявява събитието,от което се страхувах, а именно соларен Уран на МС(промени в работа и кариера).  Искат да ме преместят временно в друг отдел, за да помогна на нови колежки да навлязат в работата.Обещах,че ще помогна, но само за две седмици, след което ще се върна на старото си място. Но ...,както знаете,понякога временните неща се оказват постоянни и аз много се притеснявам да не ми откажат връщането.Нямам сили и желание за никакви премествания повече.Става дума за първите седмици на Юни, а след това влиза новия ми солар,във който аз виждам съвсем други акценти,но не и проблеми с месторабота и кариера.Смятате ли,че съм права и дали ще успея да се преборя за своето?

акрукс ще се изкаже за солара, но само да ти напомня, че те местят по ретро Мерк :) - ще се връщаш после :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #833 -: Май 28, 2015, 10:10:42 pm »
Цяла година се опитвам да избягам от настоящия си солар, който скоро изтича и ето, че почти в самия му край ми се  проявява събитието,от което се страхувах, а именно соларен Уран на МС(промени в работа и кариера).  Искат да ме преместят временно в друг отдел, за да помогна на нови колежки да навлязат в работата.Обещах,че ще помогна, но само за две седмици, след което ще се върна на старото си място. Но ...,както знаете,понякога временните неща се оказват постоянни и аз много се притеснявам да не ми откажат връщането.Нямам сили и желание за никакви премествания повече.Става дума за първите седмици на Юни, а след това влиза новия ми солар,във който аз виждам съвсем други акценти,но не и проблеми с месторабота и кариера.Смятате ли,че съм права и дали ще успея да се преборя за своето?
сол Меркурий У3 в текуяия ти все още солар е ретро, така че преместването ще е временно, в новия солар имаш ретро сол. Сатурн У6 в нат 6д., така че ще те върнат на старото място.  сол Уран У7, У8 в сол 9д до сол МЦ описва възникналата ситуация- обучение на нови колежки, за което би трябвало да ти платят допълнително, което ще са неочаквани приходи по Уран.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #834 -: Май 29, 2015, 08:19:30 am »
сол Меркурий У3 в текуяия ти все още солар е ретро, така че преместването ще е временно, в новия солар имаш ретро сол. Сатурн У6 в нат 6д., така че ще те върнат на старото място.  сол Уран У7, У8 в сол 9д до сол МЦ описва възникналата ситуация- обучение на нови колежки, за което би трябвало да ти платят допълнително, което ще са неочаквани приходи по Уран.

За допълнителното заплащане май няма да се получат нещата,но аз няма и да повдигам въпроса...само и само да ме върнат обратно.
Благодаря ти много акрукс за отделеното време и коментара.Дай Боже всичко да е така, както си го видяла. :38:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #835 -: Май 29, 2015, 09:59:05 pm »
Акрукс, имаш ли наблюдения проявлението на соларно слънце в 6ти дом на възврата винаги ли е свързано със здравето?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #836 -: Май 29, 2015, 10:24:20 pm »
Акрукс, имаш ли наблюдения проявлението на соларно слънце в 6ти дом на възврата винаги ли е свързано със здравето?
имаш предвид 6-ти натален дом ли?
6д не е само здраве, а ежедневието, работата
гледа се и диспозитора на Слънцето в солара, гледа се кой дом в солара управлява, кой соларен дом попада в нат. 6д- винаги е различно

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #837 -: Май 30, 2015, 10:32:08 pm »
аз сега си изследвам соларите  :)
И аз се замислих за новия годишен солар.Пак ме заяде и зациклих в 8Д  :043:
Соларен У1,У10 на сол К8 и сол МЦ в нат 10Д.Нормално е да си помисля,че личността и амбициите ми тази година ще бъдат устремени към докопването на властта.  :012: На теория трябва да имам "гориво" за реалното постигане,а?  ;D да поживеем,да се поборим и да видим какво ще правя със сол асц Дева цяла година и МЦ Близнаци-как живеят хората с такива знаци на куспидите не знам.Чак ме е срам от шегата на асц,на МЦ ще го преживея,там ми е нат Сатурн   ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #838 -: Май 31, 2015, 01:20:17 pm »
И аз се замислих за новия годишен солар.Пак ме заяде и зациклих в 8Д  :043:
Соларен У1,У10 на сол К8 и сол МЦ в нат 10Д.Нормално е да си помисля,че личността и амбициите ми тази година ще бъдат устремени към докопването на властта.  :012: На теория трябва да имам "гориво" за реалното постигане,а?  ;D да поживеем,да се поборим и да видим какво ще правя със сол асц Дева цяла година и МЦ Близнаци-как живеят хората с такива знаци на куспидите не знам Чак ме е срам от шегата на асц,на МЦ ще го преживея,там ми е нат Сатурн   ;D
Живеем някакси, както виждаш...  :o
На въпроса ти не мога да отговпря, без картата ти да ми е пред очите, така само на парче не се гледа.
Сол. Мц в нат 10д, съответно сол Иц в нат. 4д, а останалите сол. куспиди също ли повтарят наталните домове, например сол АСЦ в нат. 1д., сол 2д в нат. 2д., защото ако сол. домове повтарят наталните, това показва значима година, но дали запомнящите се събития ще са добри или не, зависи от цялостната картина, с която не разполагам/е.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #839 -: Май 31, 2015, 06:33:46 pm »
Живеем някакси, както виждаш...  :o
На въпроса ти не мога да отговпря, без картата ти да ми е пред очите, така само на парче не се гледа.
Сол. Мц в нат 10д, съответно сол Иц в нат. 4д, а останалите сол. куспиди също ли повтарят наталните домове, например сол АСЦ в нат. 1д., сол 2д в нат. 2д., защото ако сол. домове повтарят наталните, това показва значима година, но дали запомнящите се събития ще са добри или не, зависи от цялостната картина, с която не разполагам/е.
И останалите сол куспиди не повтарят куспидите от натала. :08:  :)
Ще ви кажа,ако се случи нещо  :-*
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: