Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582414 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #855 -: Юни 09, 2015, 03:43:08 pm »
Здравейте, нека който има желание, да погледне и в моята карта.. Все още съм начинаеща и имам нужда от помощ.  :) С този Сатурн ми разказва играта... Почнаха ми се със здравословните проблеми  ::) А и това сол Слънце в нат 12дом, ме притеснява...  Надявам се да не задълбочат здравословните проблеми или бъркам? А и май най-накрая ще завърша висшето образование?
« Последна редакция: Юни 09, 2015, 03:46:17 pm от gerivas »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #856 -: Юни 09, 2015, 03:50:48 pm »
Gerivas

Слънцето е в 6 ти дом , като при мен тази година, напъни или проблеми по отношение на здраве или работа. Управителя на 6 ти е в 8 ми съвпад натална Венера и опозиция стелиума в 7 ми , може да показва хуриргична интервенция, но според мен с положителен ижод , заради съвпада на Венера.
Сатурн и Луна в 1 ви върху 6 ти , като цяло притеснение за здравето.
Марс на върха на 7 ми , може да значи раздяла.
9ти върху трети и Юпитер там , ако учиш успех на изпитите.
Сатурн тази година ще опозира Меркурий управител 1 ви и 5 ти, не е пропоръчителна интимна връзка докато не се рзпадне тази опозиция.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #857 -: Юни 09, 2015, 04:06:57 pm »
Gerivas

Слънцето е в 6 ти дом , като при мен тази година, напъни или проблеми по отношение на здраве или работа. Управителя на 6 ти е в 8 ми съвпад натална Венера и опозиция стелиума в 7 ми , може да показва хуриргична интервенция, но според мен с положителен ижод , заради съвпада на Венера.
Сатурн и Луна в 1 ви върху 6 ти , като цяло притеснение за здравето.
Марс на върха на 7 ми , може да значи раздяла.
9ти върху трети и Юпитер там , ако учиш успех на изпитите.
Сатурн тази година ще опозира Меркурий управител 1 ви и 5 ти, не е пропоръчителна интимна връзка докато не се рзпадне тази опозиция.
Така и предположих за здравето... А може ли да се предположи каква операция ще е?
А за изпитите, тази година ми предстоят 3 и дано да успея да ги взема... Най - вече на 15-ти юни. А за Марс ние в началото на година бяхме разделени и отново сме заедно или това не важи? Още веднъж мерси много, че погледна картата  :-*

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #858 -: Юни 09, 2015, 08:30:20 pm »
Здравейте! Моля за коментар по този солар... един от въпросите,които ме вълнува е - каква ще ми бъде учебната година в университета...въобще как ще стоят нещата с образование и работа?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #859 -: Юни 09, 2015, 08:35:49 pm »
В сегашния солар имам Венера в рак, в края на първи дом - тотално промених гардероба си и съм станала много капризна спрямо външния си вид; винаги трябва да изглеждам добре, да съм гримирана и т.н. , а преди не ми пречеше и по пижама да ходя до магазина.  :012: :012: :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #860 -: Юни 09, 2015, 09:11:37 pm »
Здравейте! Моля за коментар по този солар... един от въпросите,които ме вълнува е - каква ще ми бъде учебната година в университета...въобще как ще стоят нещата с образование и работа?
Тази година ли завършваш степен от образованието си?

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #861 -: Юни 09, 2015, 09:13:34 pm »
Не, тази година започвам университет.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #862 -: Юни 09, 2015, 09:35:22 pm »
Значи тогава Луната в 9 соларен дом може да показва започване на нова степен от образованието си. Може да има трудности заради ретро Сатурн на К9, който е У11 - може да показва по-точно трудности с общуване в колектива или пък отдръпване от приятели.
Ще се наложи ли заради образованието си да напуснеш родния дом и град?

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #863 -: Юни 09, 2015, 09:39:34 pm »
Да,ще се местя в друг град...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #864 -: Юни 09, 2015, 09:41:08 pm »
Значи това показва соларен Марс У9 в 4 соларен дом.
Може да си намериш работа - заради Венера и Юпитер в 6 дом.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #865 -: Юни 09, 2015, 09:43:33 pm »
а през тази соларна година ще прекъсна ли обучението си на чужд език? В момента го уча и съм в начална степен...ще продължа ли?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #866 -: Юни 09, 2015, 10:09:39 pm »
Струва ми се, че не, но нека и други се изкажат.

plutonian93

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #867 -: Юни 09, 2015, 10:17:12 pm »
Специалността ми в университета е свързана с този език.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #868 -: Юни 11, 2015, 02:03:14 am »
Така и предположих за здравето... А може ли да се предположи каква операция ще е?

Абе как Венера в нат. 1д ще те оперира бе, като почнете да ги пишете едни свободни съчинения...
Венера носи пари, 8д е паричен дом, сол 8д в нат 1д- ще се занимаваш с астрология, ще разчиташ на парите на партньора- сол Венера У7 , освен това е У11- приятелки
сол Слънце в сол 6д - ще блестиш в работата, особено ако има връзка с чужбина, с банки или юридическа дейност. Ти си имаш по натал Слънце в 12д, какво се шашкаш- всяка година сол Слънце е логично да е в нат. 12д - нали соларът е слънчев възврат  :012:
сол АСЦ в 6д, сол Сатурн и сол Луна в сол 1д- може да е трудна година, откъм финанси, повече задължения в работата и ежедневието, емоционални проблеми, покрай сол Луна в сол 1д
За изпитите не се притеснявай, ще се справиш и ще имаш успех по отношение на висше образование, а сол Марс У5 на сол ДСЦ в нат 12д- може да завържеш тайна любовна връзка.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #869 -: Юни 11, 2015, 11:27:49 am »
Качвам и моята карта, ако на някой му е интересно да я обсъдим. Годината ми беше меко казано отвратителна. Единственото хубаво нещо е, че "открих астрологията" и сега това ме стимулира. Времето почна да не ми стига и някой все иска нещо от мен :) А за любов... и дума да не става  ???