Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582315 пъти)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #870 -: Юни 11, 2015, 04:46:52 pm »
Абе как Венера в нат. 1д ще те оперира бе, като почнете да ги пишете едни свободни съчинения...
Венера носи пари, 8д е паричен дом, сол 8д в нат 1д- ще се занимаваш с астрология, ще разчиташ на парите на партньора- сол Венера У7 , освен това е У11- приятелки
сол Слънце в сол 6д - ще блестиш в работата, особено ако има връзка с чужбина, с банки или юридическа дейност. Ти си имаш по натал Слънце в 12д, какво се шашкаш- всяка година сол Слънце е логично да е в нат. 12д - нали соларът е слънчев възврат  :012:
сол АСЦ в 6д, сол Сатурн и сол Луна в сол 1д- може да е трудна година, откъм финанси, повече задължения в работата и ежедневието, емоционални проблеми, покрай сол Луна в сол 1д
За изпитите не се притеснявай, ще се справиш и ще имаш успех по отношение на висше образование, а сол Марс У5 на сол ДСЦ в нат 12д- може да завържеш тайна любовна връзка.
Да, права си за нат.Слънце... Но доста ме успокои, че няма да влизам в болница  :clap: Ще видим дали ще намеря читава работа.. А финансовата нестабилност се надявах, че ще свърши, а то... тепърва започва  ??? Дано да се справя!

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #871 -: Юни 11, 2015, 04:52:32 pm »
А при ММ какво му предстои... Дано само хубави неща ???  :017:
 Ще се пробвам... А ти ми каза, че ще се занимавам с астрологията, но бавно вдявам нещата, да му се не види! ::)

Соларната Венера е в 8 дом, ако правилно гледам или улучила, това е може би за някакво облагодетелстване, доколкото си спомням от четенето...  :017: , а и този Сатурн ще го ограничава финансите? А където е соларната луна ще има голямо напрежение или емоции във връзката ни? Подозирам, че щуротии писах досега...  ::)

« Последна редакция: Юни 11, 2015, 05:02:38 pm от gerivas »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #872 -: Юни 11, 2015, 05:09:45 pm »
Соларни Сатурн и Луна в първи дават невъзможност да се осъществят плановете, препятствия и тревога свързано с това. Тъй като първи е върху 6 ти според мен е свързано с работа или здраве.

На мен лунара за месеца в който се случиха едни доста големи неприятности беше същия, просто го казват от опит , но това не значи , че не може да се случи и нещо хубаво през тази година.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #873 -: Юни 11, 2015, 05:16:16 pm »
Изключително активна година, свързана с усилена работа. Личната изява ще е на преден план. Соларният асцендент попада на натален Меркурий в 6 дом - вероятно работата ще е свързана с комуникации и/или пътувания. Новолунието в солара показва нов етап в живота, в случая щом е в 1 соларен/ 7 натален дом, ще е свързана с промяна на отношението му към връзките, сочи също и създаване на нови взаимоотношения. Венера във 2 соларен дом може да показва материални придобивки, и тъй като е на К9, може да дойдат от чужбина. Сатурн в солара е У10 и е ретрограден, в 8 соларен/ 2 натален дом - ще се наложи да изкарва с много труд парите си, може да има известни финансови ограничения и трудности. Плутон в 10 соларен дом сочи същото. Юпитер в Лъв в 5 в секстил с натална Венера - година на разгръщане на творчески способности, също така сочи за късмет в хазарта, в любовта. СЛВ в 7 соларен дом и точно на асцендента може да показва ново/и важно/и взаимоотношение/я за човека.
« Последна редакция: Юни 11, 2015, 05:21:12 pm от Veselin »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #874 -: Юни 11, 2015, 05:48:38 pm »
Работата му е свързана с шофиране, т.е шофьор е на линейка... А възможно ли е материалните придобивки да са от имот? А за финансовите ограничение, вече е факт :( А иначе отношението му към мен е по-различно вече, станал е любвеобилен  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #875 -: Юни 11, 2015, 10:07:52 pm »
На кого е?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #876 -: Юни 11, 2015, 10:57:57 pm »
А при ММ какво му предстои... Дано само хубави неща ???  :017:
 Ще се пробвам... А ти ми каза, че ще се занимавам с астрологията, но бавно вдявам нещата, да му се не види!

Соларната Венера е в 8 дом, ако правилно гледам или улучила, това е може би за някакво облагодетелстване, доколкото си спомням от четенето... 
Соларна Венера у2 в соларен 2д- това е идеална позиция за финанси и материални блага. Гледа се соларна планета в соларен дом, соларна куспида в натален дом- това е. Като ти е интересно чети назад из темата- има достатъчно разгледани карти с дадена по-късно обратна връзка по тях.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #877 -: Юни 12, 2015, 07:29:08 am »
На кого е?
На свекърва ми е.
akruks, досега давах моите лични карти, защото ми е по-лесно да следя и сравнявам събитията. Аз и на другите ги чета по-назад в темата, но при тях ми трябва повече време, за да намеря обратните им връзки.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #878 -: Юни 12, 2015, 09:01:15 am »
Очакваме картите на вуйчо ти и на шурея на сестра ти. :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #879 -: Юни 12, 2015, 11:18:16 am »
Очакваме картите на вуйчо ти и на шурея на сестра ти. :012:
Нямам нито шурей, нито сестра. Не, няма повече да слагам. Онази си беше последна. ;D Иначе Ви благодаря все пак. Да спираме вече, че разводняваме темата.  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #880 -: Юни 12, 2015, 02:10:57 pm »
На свекърва ми е.
akruks, досега давах моите лични карти, защото ми е по-лесно да следя и сравнявам събитията. Аз и на другите ги чета по-назад в темата, но при тях ми трябва повече време, за да намеря обратните им връзки.
Геривас, практически ми е невъзможно да ти дам наготово сдъвкан целия материал по астрология, още повече самата аз не го владея напълно и за себе си, и близките ми, също отделям много време, докато прочета и преведа значенията на соларните планети и куспиди- не съм ги наизустила все още :) А ти няма как да разбираш интерпретацията на слънчев възврат, ако не си овладяла основните правила по астрология- чети, има достатъчно литература в интернет сега, не е като навремето.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #881 -: Юни 13, 2015, 04:46:04 pm »
сол Меркурий У3 в текуяия ти все още солар е ретро, така че преместването ще е временно, в новия солар имаш ретро сол. Сатурн У6 в нат 6д., така че ще те върнат на старото място.  сол Уран У7, У8 в сол 9д до сол МЦ описва възникналата ситуация- обучение на нови колежки, за което би трябвало да ти платят допълнително, което ще са неочаквани приходи по Уран.

Давам ОВ - всичко приключи вчера -слава Богу се връщам на старото си работно място.Голям зор и напън беше,много се изтощих и преуморих,но важното е ,че се връщам в старите релси. :38:

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #882 -: Юни 14, 2015, 12:18:22 pm »
Точно с тръгването на меркурий напред :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #883 -: Юни 19, 2015, 07:51:33 pm »
Аз :57:

http://astra.la/forum/index.php?topic=92.msg31872#msg31872

Благодаря предварително на всеки включил се  :58: !

Здравейте,

Дойде време за фийдбек относно солар 2014-2015.


Година, в която ще си доста активен, особено по отношения на партньорства, които лесно ще завързваш и вероятно бързо ще приключват. Промени по отношение на дом, кариера, в която нещата ще се развиват благоприятно за теб, ще получаваш помощ от високопоставени- сол Слънце, сол Юпитер в сол 10д. Пари, материални придобивки от чужбина, вероятно от жена- сол 8, 9д във 2д, сол Венера У2,9 в сол 9д, а може парите, които изкарваш да имат някаква връзка с чужбина или с други дейности по 9д. Доходите ти ще са стабилни, макар на моменти да изпитваш затруднения в тази област- сол Сатурн в сол 2д е ретро. Тайна любов, тайни по отношение на работа, колеги, някакви скрити и измамни неща ще присъстват в тази част от живота.

Цитат
Мисля, че ще се увлечеш по спекулативна форма на печелене на пари, Санти. Относно любовната сфера- очаквай неочакваното. Възможно е и да промениш резидънса си.

Струва ми се,че ти е заложено пътуване, промяна в работата, възможни грижи по близък човек.  Имаш голям тригон около2 , 6 и 10 домове, па и здраве изглежда да е стабилно. Виж в отношенията и партньорствата може да има изпитания заради ретрото на мерка, известна нелоялност, или потайност. Освен това личната ти година повтаря рожденната и в този смисъл може би ще разбереш нещо важно за отношнеитя с другите, баланса, колко даваш и колко получаваш от тях. ;)
А с опозицията марс-уран може да си склонен повече към избухливост, те застъпват и рожденните ти позиции-марс, квадрат луна. Може импулсивно и с облекчение да приключваш партньорски отношения, а после да съжаляваш.
Заради изгорения меркурий като че ли твоите думи ще идват пречупени през егото, или чувствата. ;)


А за последната декада на Билзнаци Вронский казва, че само те могат да постигнат нещо трайно/заради декада на сатурн/, визирайки непостоянството на знака. :08:

Годината бе трудна, излезнах от множество трудни ситуации сравнително сух, финансово бях стабилен, макар че в началото претърпях някои загуби от недотам добри решения по отношение на инвестиции, които направих.
Професионално се преориентирах към това, с което исках да се занимавам от много време насам, но поради една или друга причина нямах възможност преди.
Забърках се в една безсмислена връзка, която ми доказа, че не трябва да искам да имам връзка на всяка цена, заради някаква моментна самота или подобна незначителна причина.
Като цяло доста ретроспективна година.

Скоро ще постна новият солар  ;D .

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #884 -: Юни 19, 2015, 11:00:57 pm »
Вече съм "горда собственичка" на новия си солар. :012: Малко с някакъв вирус (главоболие и отпадналост) встъпих в него, но вече ми премина.  Колебая се дали да сменя работата( не професията) с друга по-стабилна компания;мисля да пътувам отвъд океана през ноември, а и някоя любов ако се завърти..няма да е лошо :) Как мислите?