Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582512 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #900 -: Юни 21, 2015, 03:53:46 pm »
Добре, че Хепи е по-безпардонна от мен :012:

Е, в името на астрологичната истина :) се жертвам :)

И то пък страшните неща :) - повечето търгуващи гледат да се скатаят - не съм чула, да са "хванали" някого.

Но пък как хубаво му излиза в натала борсовата търговия :)

Има и друго - много е възможно брокера да е в Кипър, Англия, или някоя ошфорка на някой остров .... директно по 12 дом

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #901 -: Юни 21, 2015, 03:57:40 pm »
Според мен успешно би могъл да се заеме и с издателска дейност... да направи една печатница за пари  ;D

Ех, досега как не съм се сетила да си реализирам потенциала на третодомната Венера, която по солар е в осми дом. Виж ти колко било буквално...   ;D Мога и върху художествената част да поработя. Мокрия печат едно към едно ще го докарам  :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #902 -: Юни 21, 2015, 04:00:08 pm »
Аз пък въобще и не си помислих за такова нещо, а по-скоро, че парите му "ще изтичат" - ще се налага да ги дава за разни непредвидени неща и ситуации и няма да може много да спестява и да има през годината. У2 в 12 дом често сочи това - по знайни и незнайни причини личните спестявания на човека се налага да бъдат харчени, било то за разумни или неразумни неща.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #903 -: Юни 21, 2015, 04:07:54 pm »
akruks, Не съм устроен да се захващам с изкарването на пари чрез нелегални дейности и измами, нямам амбиции да забогатея и просперирам по този начин.
Заниманията ми нямат нищо общо с това, както споделих един пост нагоре.
Ти си споделил, но аз не съм видяла- писала съм през това време тълкуванията си, в които също съм споменала борсата, като вариант за доходи, както също съм споменала, че заниманието ти е свързано с комуникации, общуване с млади хора, в случая сол. Меркурий У10 показва компютрите и IT- специалист, които при мен влизат общо в думата "комуникации".

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #904 -: Юни 21, 2015, 04:16:13 pm »
А всички вие всички ли си плащате данъците на пълното работно възнаграждение (заплата, бонуси, надбавки и прочие) :017:

И е малко неделикатно да се задават такива въпроси, когато не се знае кой може да го прочете.

Аз лично си плащам на пълните, щом питаш ....

А относно данъците, не те питам, а те подсещам, как би могъл да се прояви 12 дом, изхождайки от инфото, което ти даде (борсата). Защото ти оспори това, което акрукс написа.

И вместо да отговаряш на въпроса с въпрос, можеше да кажеш един измислен брокер от океанска/островна държава :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #905 -: Юни 21, 2015, 04:18:29 pm »
Човек вече да се чуди дали да си пусне солара, току виж някой го е питал дали си плаща данъците  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #906 -: Юни 21, 2015, 04:20:10 pm »
Човек вече да се чуди дали да си пусне солара, току виж някой го е питал дали си плаща данъците  :012:
Хаха, всичко излиза- тайни връзки, спекулативна дейност, няма скрито-покрито  :29:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #907 -: Юни 21, 2015, 04:24:04 pm »
Човек вече да се чуди дали да си пусне солара, току виж някой го е питал дали си плаща данъците  :012:

Лили, хайде малко по-сериозно, моля. Въпросът беше реторичен. И го изясних.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #908 -: Юни 21, 2015, 04:29:04 pm »
Затова си изтрих и пространствените коментари. Оставете човека да си печели, както е преценил за редно.  :)

аз нямам пространствен коментар. Хайде още веднъж за неразбралите - зададох въпрос за данъците, защото акрукс посочи възможност за доходи от някакъв вид нелегална дейност. Пука ми на мен, кой как си печели парите - още повече, че аз лично 12 години съм я упражнявала тази дейност и знам как става.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #909 -: Юни 21, 2015, 04:47:00 pm »
аз нямам пространствен коментар. Хайде още веднъж за неразбралите - зададох въпрос за данъците, защото акрукс посочи възможност за доходи от някакъв вид нелегална дейност. Пука ми на мен, кой как си печели парите - още повече, че аз лично 12 години съм я упражнявала тази дейност и знам как става.
Хепи, думата "нелегално" употребих в общ смисъл, а не като неплатени данъци- например един сервотьор, който е на заплата, с платени данъци от работодателя, в същото време печели основно от бакшиши, която печалба е по 12-ти дом. Същото се отнася и за танцьорките по заведенията, а и други...

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #910 -: Юни 21, 2015, 04:51:41 pm »
аз нямам пространствен коментар. Хайде още веднъж за неразбралите - зададох въпрос за данъците, защото акрукс посочи възможност за доходи от някакъв вид нелегална дейност. Пука ми на мен, кой как си печели парите - още повече, че аз лично 12 години съм я упражнявала тази дейност и знам как става.

Хепи, ако имаше нещо подобно никога не бих си позволил ''да го споделям'' на публично място най-малкото.
За себе си съм спокоен и с чиста съвест.
Неспокоен съм единствено за толерирането на тези, които живеят на мой и твой гръб.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #911 -: Юни 21, 2015, 04:54:39 pm »
Хепи, думата "нелегално" употребих в общ смисъл, а не като неплатени данъци- например един сервотьор, който е на заплата, с платени данъци от работодателя, в същото време печели основно от бакшиши, която печалба е по 12-ти дом. Същото се отнася и за танцьорките по заведенията, а и други...

Акрукс, какво значение има да се обясняваме - нелегално си е нелегално, откъдето и да го погледнем. Ти просто изтълкува по най-нормалния начин 12 дом, а аз му направих връзката с борсовата търговия - и то не за да се правя не нещо си, а защото той реагира - не виждам къде е проблема въобще.

Вие това мое изказване го направихте истинска трагедия. Аз приключвам.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #912 -: Юни 21, 2015, 04:58:26 pm »
Хепи, ако имаше нещо подобно никога не бих си позволил ''да го споделям'' на публично място най-малкото.
За себе си съм спокоен и с чиста съвест.
Неспокоен съм единствено за толерирането на тези, които живеят на мой и твой гръб.

Нямаш си представа сигурно, колко спокойно данъците се укриват и колко спокойно на НАП въобще не им пука за това :) - така че, не обръщай внимание на тези неща. Вратичките в закона са, за да се отварят :) - даже мога и акъли да ти давам за това :). Въобще не съм те упреквала, или пък да ти държа сметка :).

Съжалявам вече, че въобще се намесих в този разговор.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #913 -: Юни 21, 2015, 05:05:12 pm »
Нека приключим темата за доходите, че започнахме да излизаме извън добрия тон, а и става досадно.

Санти, според мен ще имаш малко рутинна година, в услуга на другите - сол. асц в нат. 9 и У на асц. в нат 6 дом. Девети дом още веднъж подчертава значението на отношенията през годината. Соларната Луна показва къде са трудностите - отново по шести дом. Върви към съвпад с Венера и У на асц - трудности в отношенията с жени. Но това са жени от обкръжението - като майка, сестра.
Слънцето е в 7 дом в съвпад с Марс в Близнаци. Много контакти и пътувания. Важни за теб въпроси през годината ще зависят от други хора. До есента ще имаш застой. После те чакат раздвижване в личните дела и цели, но и трудности - Сатурн ще мине през сол. асц.
Възможна е авантюра с доста по-млада жена. Но ще е краткотрайна.
« Последна редакция: Юни 21, 2015, 05:09:52 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #914 -: Юни 23, 2015, 01:32:09 pm »
Здравейте, в предстоящия ми солар има нещо, което много ме притесни и не знам как да го тълкувам. Марс и Венера са с съвпад в Д8, отделно там е и Юпитер. Нали осми дом се отнася и за живота и за смъртта.  Лъв е на върха. Някой има ли лични наблюдения. Споделете, моля  :)