Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583256 пъти)

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #930 -: Юни 28, 2015, 06:08:40 pm »
Обещах да видя солара. Натално меркурйи и луна имат секстил, сега в годишната тема имат съвпад с луна в 9 сол. а и нептун ги тригонира в 11/5домове. Значи пътуването с приятели за удоволствие, или с любим човек е възможно.  Обаче сатурн рожденно ти отговаря за пътуванията и е малко поставящ условия откъм пари и работа през годината. Повече отговорности, донякъде финансови ограничения, може да възникне нужда от икономично водене на домакинството, и/или ремонт, преместване. сатурн и луна натално имат квадрат, това значи някакво напрежение около твоите-чуждите пари, а също и ежедневието ти стереотипа, свързан с роднините, конфликтите между тях и отражението им върху твоя живот.Темата-пътуване, учене, разширяване на хоризонта ти е свързана с признаването на това предизвикателство-визираният квадрат .
Соларният уран е поставен с напрежение спрямо рождената позиция на мъжете в живота ти-марс. Значи спорове е възможно да има с тях.И понеже си в година 4-лична криза. Нали криза значи промяна, е време е да се уточнят изискванията към мъжете, връзките. Там,където нещата смяташ за сигурни може да се завъртят на 180 гр. И обратното, екстремното ,неочакваното да донесе добро. Питаш за работа, но в личния живот е драмата. Ако мислиш, че носиш нещо неприятно родово, или генетична предразположеност, сега чрез пътуване може да отклониш тази вибрация, или да я насочиш към промени, нови хоризонти чрез път, или учене.
Плутон в 4/8 домове и целият кардинален кръст ти касаят темата за пари, роднинска, родителска подкрепа. Нещо се променя радикално, Ти в течение ли си? Заеми, с променени условия.
Тече ти урановата опозиция, може да има танго напред-назад в любовта през годината, или отношенията да са вълнуващо неангажиращи заради тригона венера-уран.

Благодаря ти много Енигма за изпълненото обещание и интерпретацията.Най-важното тази година, което планирам е презокеанското ми екскурзионно пътуване през Ноември със съпруга ми. Ще бъдем без децата и съм му се наточила, защото си го представям като истинска почивка .Според мен това ще да е изявата на соларните Слънце,Марс и Луна в соларен 9 дом.Винаги съм била широкопръста,а финансовите ограничения ги виждам в  картата- Сатурн във 2ри дом във взаимна рецепция с Плутон в 4ти. Все още нямам усещане за радикална промяна по роднини, пари и родители. Номерологично си мислех, че съм в година 22, а не в 4 -  (17+6+2015 = 8+6+8 =22), а 22 е коренно различно от 4.Нали 11 и 22 не се редуцират? Драмите ще са в личен план и по-точно във взаимоотношенията с мъже. :-\
Енигма, пускала ли си някъде твоя солар за тази година? Не, че съм много веща в тълкуването, но и аз бих искала да ти се отблагодаря по някакъв начин за отделеното време :-*

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #931 -: Юни 28, 2015, 10:54:58 pm »
Има различни нумерологични системи, затова и разликите за 13 и 22.  Така че-виж пък, може като 22 да го чувстваш и живееш тази година.
Тук из форума има тема Номерология и  енергия.
Не съм пускала солар, забравила съм как се трият данните, направих карта, но с цялото ми ЕГН. Опитах, после имаше буря и компът заби, последва рестарт на рутера и т. н. Ще търся откъде беше корекцията и ще сложа картата.
« Последна редакция: Юни 28, 2015, 10:59:58 pm от enigma »

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #932 -: Юли 04, 2015, 06:18:53 pm »
Опитвам се да си подготвя домашното по новия солар, но запецнах :) - Плутон е ретро и е върху К9 - къде да го броя?  ??? - предполагам, че трябва да е в 8 дом, пренасяйки енергии от 9 ? Или вследствие на нещо, случило се по 9 дом, Плутон ще се наложи да поработи в 8? И е моля ви се, У7 - пак ретроооо  :91: :91: :91: В добавка - 1 ден преди да обърне (стационарен) - не можа ли да изтегли обръщането 2 дена напред  :cheer: :cheer: :cheer:

И още един въпрос, за който досега не съм правила изследване (или поне не си спомням), но мисля, че е логичен отговора. За бъдещи събития би трябвало да гледаме сходящи аспекти, нали? Предполагам, че разходящите само биха могли да дават някаква допълнителна информация за минали събития, ако е необходима.
« Последна редакция: Юли 04, 2015, 06:22:37 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #933 -: Юли 04, 2015, 06:50:16 pm »

И още един въпрос, за който досега не съм правила изследване (или поне не си спомням), но мисля, че е логичен отговора. За бъдещи събития би трябвало да гледаме сходящи аспекти, нали? Предполагам, че разходящите само биха могли да дават някаква допълнителна информация за минали събития, ако е необходима.
сложи карта да го видим този Плутон, дето те плаши толкова- тази планета в 8д дава секс, а свързана с Венера- голямо богатство, но е добре да се погледне цялостно картата, не само една соларна планета върху куспида, която не рзбрах соларна ли е или натална
когато се гледа натал+транзити се гледат сходящите аспекти за бъдещи събития
в солара е друго- самият солар е метод за прогностика, а аспектите се отчитат като добри или лоши, независимо дали са сходящи или раходящи

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #934 -: Юли 04, 2015, 07:11:19 pm »
сложи карта да го видим този Плутон, дето те плаши толкова- тази планета в 8д дава секс, а свързана с Венера- голямо богатство, но е добре да се погледне цялостно картата, не само една соларна планета върху куспида, която не рзбрах соларна ли е или натална
когато се гледа натал+транзити се гледат сходящите аспекти за бъдещи събития
в солара е друго- самият солар е метод за прогностика, а аспектите се отчитат като добри или лоши, независимо дали са сходящи или раходящи

ааа, ето това червеното не съм го срещала досега ..  ??? - подходих логически в разсъжденията. Благодаря ти.

Не я сложих, защото е още рано и опитвам сама да се справя :), преди да ви ангажирам. Плутон ВЕЧЕ не ме плаши :) - миналата година управляваше сол Асц, тази година ми беше на Асц откъм 12 дом :), две години квадратира Мерка, който е краен диспозитор в натала ... :).
Но ... за идеята - ето го:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #935 -: Юли 04, 2015, 10:09:25 pm »
ааа, ето това червеното не съм го срещала досега ..  ??? - подходих логически в разсъжденията. Благодаря ти.

Не я сложих, защото е още рано и опитвам сама да се справя , преди да ви ангажирам. Плутон ВЕЧЕ не ме плаши  - миналата година управляваше сол Асц, тази година ми беше на Асц откъм 12 дом , две години квадратира Мерка, който е краен диспозитор в натала ....
Но ... за идеята - ето го:
сол Плутон У7 в сол 9д, в нат 6д, сол Мц в нат 7д- всичко това има отношение с работа, кариера, свързано с партньор в чужбина, плутонианец- теб не те касае Плутон, че да му се плашиш- ние плутонианците не сме толкова страшни, аз целогодишно съм с Плутон в 12д, на градус от Асц  :) Не ти е лоша картата, може да се ожениш по любов, да имаш деца, стига да го искаш.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #936 -: Юли 04, 2015, 11:06:55 pm »
Според мен ще е хубава година - соларен асцендент в 11 натален дом, Слънце и Юпитер в 5 соларен дом.  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #937 -: Юли 04, 2015, 11:21:18 pm »
Happy, купувай, инвестирай в твоя мечта, но да има форма, да се пипа. Някой ще лобира за теб, ще искаш да си популярна със свое постижение, или същото да бъде оценено/платено. Смяна посоката на житейска ситуация.Приключване, край на "бляскав/златен" етап от живота ти. Къща, дом, или проект за същите.Не прекалявай в мечтите си. Ангажиментите ще са свързани повече с жени или за жени.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #938 -: Юли 06, 2015, 07:54:47 am »
Благодаря ви :)

Рени, дай и малко астрологична обосновка ... тя ми е по-интересна :)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #939 -: Юли 06, 2015, 08:28:13 am »
сол Плутон У7 в сол 9д, в нат 6д, сол Мц в нат 7д- всичко това има отношение с работа, кариера, свързано с партньор в чужбина, плутонианец- теб не те касае Плутон, че да му се плашиш- ние плутонианците не сме толкова страшни, аз целогодишно съм с Плутон в 12д, на градус от Асц  :) Не ти е лоша картата, може да се ожениш по любов, да имаш деца, стига да го искаш.

Ааа, деца, недей така :) стигат ми племенниците :). Виж, ако човека си има, няма да ги върна :)

Акрукс, някакви предположения за опозицията на ретро Меркурий с Уран в соларната карта?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #940 -: Юли 06, 2015, 01:39:05 pm »
Happy, на теб ти харесва и те вълнува да си обясняваш случващото се през призмата на нодална ос. При теб същата е по оста Телец/Скорпион , 11/5-ти домове. Новият ти солар е с АСЦ  Телец  съвпад СЛВ в 11-ти дом и Венера във 2-ри нат. съвпад Марс, като двамата са управители на възлите ; Венера квадрат ЮЛВ/Нептун, Марс анаретен във 2-ри дом,  и двамата в сол. 4-ти. Слънцето е в 5-ти сол. , Луна във Водолей, МЦ във Водолей със Сатурн в 5-ти нат. в секстил със Слънце в 4-ти. ИЦ в Лъв , сол. СЛВ съвпад Слънце в 4-ти дом. Ами ето това е ,което ми направи впечатление като акцент, който би те развълнувал по познат за теб начин и ти го написах в три изречения, не знак как се тълкува солар по типичния начин. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #941 -: Юли 06, 2015, 01:50:59 pm »
Happy, на теб ти харесва и те вълнува да си обясняваш случващото се през призмата на нодална ос. При теб същата е по оста Телец/Скорпион , 11/5-ти домове. Новият ти солар е с АСЦ  Телец  съвпад СЛВ в 11-ти дом и Венера във 2-ри нат. съвпад Марс, като двамата са управители на възлите ; Венера квадрат ЮЛВ/Нептун, Марс анаретен във 2-ри дом,  и двамата в сол. 4-ти. Слънцето е в 5-ти сол. , Луна във Водолей, МЦ във Водолей със Сатурн в 5-ти нат. в секстил със Слънце в 4-ти. ИЦ в Лъв , сол. СЛВ съвпад Слънце в 4-ти дом. Ами ето това е ,което ми направи впечатление като акцент, който би те развълнувал по познат за теб начин и ти го написах в три изречения, не знак как се тълкува солар по типичния начин. ;)

аз не ща типичен, твоя ми е достатъчен :) - просто си искам теоретичната основа :)  Тенкю вери мач :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #942 -: Юли 06, 2015, 05:31:38 pm »
Акрукс, някакви предположения за опозицията на ретро Меркурий с Уран в соларната карта?
Уран У10 в 12д- пази се също от негативно влияние на приятели, които се занимават с нелегална дейност, Мерка У2 в 6д- делова кореспонденция, посредничество в търговия, дребни ядове, свързани със служебното положение, което може да с еотрази на парите, които изкарваш - накратко пази си нервите.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #943 -: Юли 07, 2015, 09:38:35 am »
соларът на сина ми.
притеснява ме квадратът между сатурн и юпитер. също между уран и марс

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #944 -: Юли 07, 2015, 12:02:20 pm »
Да ви питам- наблюдавали ли сте солари, в които имате соларна луна съвпад соларен сатурн ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name