Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582686 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #945 -: Юли 07, 2015, 12:08:14 pm »
Сегашният ми солар е със съвпад  луна Сатурн във втори дом - какво те интересува?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #946 -: Юли 07, 2015, 12:11:26 pm »
соларът на сина ми.
притеснява ме квадратът между сатурн и юпитер. също между уран и марс
Да не би да предстои да завърши степен на образование?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #947 -: Юли 07, 2015, 12:17:12 pm »
Да не би да предстои да завърши степен на образование?
не, 2ри клас ще е

имала съм такъв, но не съм сигурна за събитието дали точно в този солар е било. съвпадът е бил в 6ти соларен, върху МЦ. имах здравословни проблеми малко, но се решиха. друго забележително нещо не е имало

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #948 -: Юли 07, 2015, 12:31:36 pm »
Сегашният ми солар е със съвпад  луна Сатурн във втори дом - какво те интересува?

Гледам солара на близък, сол луна в съвпад със сатурн в 29-ти градус , намират се в 6ти соларен и първи натален.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #949 -: Юли 07, 2015, 12:35:49 pm »
При мен си дава типичното за втори дом и Сатурн проявление :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #950 -: Юли 07, 2015, 12:38:12 pm »
При мен си дава типичното за втори дом и Сатурн проявление :)

Значи проявленията при теб са във финансовата сфера? Според мен и в солара, за който питам, ще са засегнати тези теми. Луната в натала там е СУ8, а сатурн У2.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #951 -: Юли 07, 2015, 12:53:10 pm »
Да, финансите са малко по-стегнати от преди, и емоциите също.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #952 -: Юли 07, 2015, 10:05:25 pm »
Привет на всички във форума!

След 14 дни изтича соларът, който прикачам. Ще се радвам, ако някой прояви интерес да направи прогноза, какво се е случило през отминаващата за мен соларна година. Ще дам обратна връзка за всяко едно събитие! Може би на някой ще му е странно, защо искам обратното на това, което всички останали правят?! :) Последните три години съм посетила трима известни астролози и дори една нумероложка с инициали КС(много разочарование от тази жена, не ходете там) и нямам сбъдната прогноза, но тук не искам да Ви занимавам с житейската си история. Часът е ректифициран :).

Искрено благодаря на всеки, който реши, че картата е интересна и иска да покаже, колко точна наука е астрологията!!!
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 03:25:28 pm от Рада »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #953 -: Юли 07, 2015, 10:16:31 pm »
Някаква  сериозна промяна във финансовото положение, свързана или с партньор или с наследяване.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #954 -: Юли 07, 2015, 10:44:57 pm »
Някаква  сериозна промяна във финансовото положение, свързана или с партньор или с наследяване.
Добра вечер! Благодаря, че се включи!!! Никаква промяна във финансовото положение. Същата работа и по-малко пари. Няма наследство.


Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #955 -: Юли 07, 2015, 10:51:17 pm »
Така според моя нищожен опит картата показва  - Работа,Здраве и пак Работа,Работа,Здраве,Работа. Защо ли - 6-ти соларен дом. А оттам насетне с аспекти и други подобни неща да се включат много повече знаещите.
Привет  :)! Благодаря и на теб за интереса!!! Да, много работа за двама и стрес. Проблеми със здравето - Тр.Плуто съвпад натална Луна, от 6 месеца всеки месец по 2 пъти в женския кабинет, другия здравословен проблем не мога да го обясня астрологично:(.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #956 -: Юли 07, 2015, 11:08:38 pm »
Рада, добър подход :)
Не знам колко ти е сериозно заболяването, но със сигурност го преживяваш много тежко

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #957 -: Юли 07, 2015, 11:39:45 pm »
Привет на всички във форума!

След 14 дни изтича соларът, който прикачам. Ще се радвам, ако някой прояви интерес да направи прогноза, какво се е случило през отминаващата за мен соларна година. Ще дам обратна връзка за всяко едно събитие! Може би на някой ще му е странно, защо искам обратното на това, което всички останали правят?! :) Последните три години съм посетила трима известни астролози и дори една нумероложка с инициали КС(много разочарование от тази жена, не ходете там) и нямам сбъдната прогноза, но тук не искам да Ви занимавам с житейската си история. Часът е ректифициран :).

Искрено благодаря на всеки, който реши, че картата е интересна и иска да покаже, колко точна наука е астрологията!!!
А каква е гаранцията, че ректификацията не е грешна, след като не сте доволни от посетените астролози- предполагам някой от тях я е извършил??
По тази карта, доколкото може да се вярва на нея, може да има бременност- сол АСЦ в нат 8д, сол Марс в сол 8д, сол 5 и сол 6д в 12д, сол Венера У8 в сол 5д; сол Сатурн У1 в сол 9д, който попада в нат 5д- показва редовното посещение при лекар специалист, стар проблем във връзка с това. Инвитро? Меркурий У5 в женски знак- момичета? сол Мц в 5д- осъществяване на основна житейска цел- дете, а ако имаш дете това показва някакво израстване за него, отлично представяне например на изпит или в спорт. Заключен Нептун в сол 1д показва психична потиснатост, прием на лекарства. У дома може да е имало разтърстващо събитие -сол 8д в нат 4д и сол СЛВ в него, отишло си е нещо старо, за да направи път на новото. Сол. Плутон в сол 11д- промени в колектив, в приятелска среда, трансформация в приятелствата.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #958 -: Юли 08, 2015, 08:52:06 am »
А каква е гаранцията, че ректификацията не е грешна, след като не сте доволни от посетените астролози- предполагам някой от тях я е извършил??
По тази карта, доколкото може да се вярва на нея, може да има бременност- сол АСЦ в нат 8д, сол Марс в сол 8д, сол 5 и сол 6д в 12д, сол Венера У8 в сол 5д; сол Сатурн У1 в сол 9д, който попада в нат 5д- показва редовното посещение при лекар специалист, стар проблем във връзка с това. Инвитро? Меркурий У5 в женски знак- момичета? сол Мц в 5д- осъществяване на основна житейска цел- дете, а ако имаш дете това показва някакво израстване за него, отлично представяне например на изпит или в спорт. Заключен Нептун в сол 1д показва психична потиснатост, прием на лекарства. У дома може да е имало разтърстващо събитие -сол 8д в нат 4д и сол СЛВ в него, отишло си е нещо старо, за да направи път на новото. Сол. Плутон в сол 11д- промени в колектив, в приятелска среда, трансформация в приятелствата.

Здравей! Нямам гаранция, но три опита при трима различни астролози може би е причина?! Съвпада и с това, което помни мама. Нямам дете, нямам опити инвитро. Посещението при лекар не е свързано с опити за забременяване. Да, искам да имам дете. Първото събитие е това, че започнах да уча отново. Явявам се на изпити всеки месец. За моя радост всичко у дома е ОК. Сплотено семейство сме. Аз нямам собствено такова.

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #959 -: Юли 08, 2015, 09:03:48 am »
Здравей! Нямам гаранция, но три опита при трима различни астролози може би е причина?! Съвпада и с това, което помни мама. Нямам дете, нямам опити инвитро. Посещението при лекар не е свързано с опити за забременяване. Да, искам да имам дете. Първото събитие е това, че започнах да уча отново. Явявам се на изпити всеки месец. За моя радост всичко у дома е ОК. Сплотено семейство сме. Аз нямам собствено такова.

целта на посещението ректификацията ли беше? Беше ли включено в услугата?

На мен двама астролози ми правеха такава, и накрая, тук във форума, благодарение на колегите, успях да я докарам до приемлив вид. Така че, посещението не е гаранция.