Автор Тема: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог  (Прочетена 51652 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #105 -: Ноември 21, 2019, 06:24:10 pm »
При мен определено всичко по 7 ми върви на зле от ,зле по-зле.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #106 -: Декември 05, 2019, 08:49:16 pm »
Здравейте! Как тълкувате предоставящия съвпад на Плутон и Сатурн в Козирог? При мен се пада в мой осми дом и от сега ми е тегаво,дори ме е шубе да не се случат някакви неща,които да ми причинят емоционални сривове и травми... Вие какво очаквате от този съвпад,как го виждате,как усещате енергията в този период от време? Благодаря ви!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #107 -: Декември 05, 2019, 09:04:54 pm »
Али, при теб от извстно време са там в 8ми, би трябвало вече да си усетил тяхната силна енергия. За всеки е индивидуално, при теб определено ще се усети силно заради стелиумът в Скорпион и Мц във Водолей, на който Сатурн е стар управител. За едни може и да е добре, за други много зле и тегаво. Винаги зависи от това какво си постигнал дотук. Това е базата, от която се правят изводите.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #108 -: Декември 05, 2019, 09:11:46 pm »
Хм.. Тежко,дишам тежко. :)

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #109 -: Декември 06, 2019, 12:02:23 pm »
И при мен вече започна да тегавее. Това е от онези неща, след които няма как да си същия, а по време - ми трябва да оцелееш някак :D Мисля, че ще е по-гадно от квадратите Уран-Плутон .
I deserve the best.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #110 -: Декември 08, 2019, 10:05:49 am »
Здравейте! Как тълкувате предоставящия съвпад на Плутон и Сатурн в Козирог? При мен се пада в мой осми дом и от сега ми е тегаво,дори ме е шубе да не се случат някакви неща,които да ми причинят емоционални сривове и травми... Вие какво очаквате от този съвпад,как го виждате,как усещате енергията в този период от време? Благодаря ви!
при много хора е в 8д, едва ли еднакво им влияе
зависи от това кои домове управляват Сатурн и Плутон, те също ще са активни
зависи и какви аспекти правят
При мен цикълът им попада този път в 5д и спуска тригон към Меркурий У1,10 - Плутон е У3, а Сатурн У5- предполагам ще окаже влияние на творчеството, писане, пътуване за удоволствие

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #111 -: Декември 08, 2019, 10:25:38 am »
При мен събитието е в 6 ти дом, Сатурн Упр. самия 6 ти и Плутон 4-ти.
Евентуално акцент на ежедневните задачи, хигиена, здраве в дома? :017:
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #112 -: Декември 11, 2019, 11:28:53 am »
При мен е точен съвпада с Марс в  6дом, който управлява 10 дом, плутон е в 4дом управител на пети, сатурн в 5ти управител на 6 ти :91:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #113 -: Януари 03, 2020, 07:53:40 pm »
В тази карта  Марс У7 съм аз.....Съвпадът е върху него.....Посрещнахме заедно Новата година ,но на 1 януари следобяд стана недоразумение между нас,което даде началото на края на взаимоотношенията ни. Днес ми каза,че не иска да ме вижда повече .Макар,че от години не живеем заедно,  нямаме развод ,поддържаме отношения, ходим заедно по почивки и получавам издръжка , подаръци  и всякаква помощ по дете , кола и дом.....
Сатурн разчиства/само ненужното/, но Плутон може и да възкресява , та се чудя как ще продължат нещата? Моля за коментари :)
Слагам и карта с прогресии и дирекции,където се вижда че Съвпадът ще задейства Тауто м/у пр Луна У10+пр.Меркурий У9,12 и натални Марс и Уран. Всички са в ъглови домове,засегнати са взаимоотношенията,Съвпадът е в 4 дом-край ,но и начало на нещо,може би.
« Последна редакция: Януари 04, 2020, 08:58:29 am от rroza »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #114 -: Януари 05, 2020, 12:59:29 am »
В тази карта  Марс У7 съм аз.....Съвпадът е върху него.....Посрещнахме заедно Новата година ,но на 1 януари следобяд стана недоразумение между нас,което даде началото на края на взаимоотношенията ни. Днес ми каза,че не иска да ме вижда повече .Макар,че от години не живеем заедно,  нямаме развод ,поддържаме отношения, ходим заедно по почивки и получавам издръжка , подаръци  и всякаква помощ по дете , кола и дом.....
Сатурн разчиства/само ненужното/, но Плутон може и да възкресява , та се чудя как ще продължат нещата? Моля за коментари :)
Слагам и карта с прогресии и дирекции,където се вижда че Съвпадът ще задейства Тауто м/у пр Луна У10+пр.Меркурий У9,12 и натални Марс и Уран. Всички са в ъглови домове,засегнати са взаимоотношенията,Съвпадът е в 4 дом-край ,но и начало на нещо,може би.
за теб е добре да гледаш какво се случва в твоята карта, а не да се гледаш в картата на мъжа ти, тъй като негов 7д не описва само теб, това не е хорар за любов, а Марс освен 7д описва също 2д и 4-ти, където ще попадне новият цикъл Сатурн/Плутон на 12януари- промени ще има за него в дом, населено място, рода му. Развод, прекратяване на брака не му е заложено по натал.
Познавах човек, роден на тази дата, но в друг град, само че не му знам часа на раждане. Не го помня с добро, много ме нарани тогава, знам от обща позната, че след като завършил се оженил и заминал с жена си да работи в чужбина, но след 2г се развели и жена му се върнала без него.
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 01:03:13 am от akruks »

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #115 -: Януари 05, 2020, 06:19:30 am »
akruks, Слава Богу ,отдъхнах си . Работните взаимоотношения на трудов договор нали и те са по 7 дом, а кариера по 10 -ти ? Мъжа ми ще го понижават в длъжност от тази година-Затъмнението на 10,01 е в негов 10 дом ,квадратира пр.Луна У10 в 7д,всъщност Затъмнението заформя Голям квадрат с Уран У5 в 1д ,Марс У4,2  в 4д и пр.Луна У10 в 7д.

В моята карта единственният аспект ,който Съвпадът от 11 д прави ,е квадрат към нат.Уран У12 в 7д
« Последна редакция: Януари 05, 2020, 06:53:40 am от rroza »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #116 -: Януари 05, 2020, 07:19:41 pm »
akruks, Слава Богу ,отдъхнах си . Работните взаимоотношения на трудов договор нали и те са по 7 дом, а кариера по 10 -ти ? Мъжа ми ще го понижават в длъжност от тази година-Затъмнението на 10,01 е в негов 10 дом ,квадратира пр.Луна У10 в 7д,всъщност Затъмнението заформя Голям квадрат с Уран У5 в 1д ,Марс У4,2  в 4д и пр.Луна У10 в 7д.

В моята карта единственният аспект ,който Съвпадът от 11 д прави ,е квадрат към нат.Уран У12 в 7д
Трудовия договор е по 3д, където е попаднало СЗ от 26дек, има нов договор на друга позиция, понижена по ЛЗ в 10д. опозиция Марс У2, 7- промени на заплатата и колегите

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #117 -: Януари 19, 2020, 08:40:53 pm »
Здравейте, какво събитие в тази карта може да предизвика съвпада на Плутон със северен възел!?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #118 -: Януари 22, 2020, 09:14:17 am »
При мен с този съвпад в 11 дом все повече не ми се общува с хора. Изтрих много контакти от тел. и соц. мрежи. Даже мисля и оттук да се чупя.
Просто нямам желание за общуване. Започнах да рисувам нейрографика, трудно в началото, но сега не мога да се спра, успокоява ме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Съвпад плутон, сатурн и юпитер в козирог
« Отговор #119 -: Януари 23, 2020, 02:12:27 am »
Здравейте, какво събитие в тази карта може да предизвика съвпада на Плутон със северен възел!?
Плутон на Раху- среща с група хора, с които ще осъществите кармична връзка- Брейди