Автор Тема: Равносметка  (Прочетена 12396 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Равносметка
« Отговор #45 -: Януари 02, 2016, 07:09:11 pm »
Интересно, толкова изписано с оплюване за ЛГ3, но никой явно не е изказал мнение по коментара ми от първата страница.  ???

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Равносметка
« Отговор #46 -: Януари 02, 2016, 07:34:18 pm »
Нека не изкривяваме коментарите-никой не оплюва лг3 -дай боже всекиму в чист вид. Аз казвам, че сама по себе си е недостатъчна индикация и че хубавините могат да се случат, ако Сатурн позволи. Рени, не си ми подействала, като очистително, защото това което мисля е от преди твоят коментар, мерси.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Равносметка
« Отговор #47 -: Януари 02, 2016, 08:22:25 pm »
Смятах си сега годините, припомнях си разни неща. 2014 е била тъкмо ЛГ-3, а Сатурн не липсваше — тъкмо времето преди възврата му. Хич не беше лошо време. Да, имаше разни ядове, имаше и ходене с голямата кошница и последващо голямо разочарование, но въпреки това. Във всички отношения, където не съм давал зор, където не съм напъвал, нещата си се случваха. Материално беше хубава година, определено. Вътрешно — неспокойна. Дано пък да е имало еволюция на индивида :85:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Равносметка
« Отговор #48 -: Януари 02, 2016, 08:32:04 pm »
Значи ,тези в лг 3 ще плуват в бурета с мед и ще помъдреят . ;D Дано в бъчвата няма капка катран и помъдряването не е модерното название за тъга.Рени, нямах предвид тебе за рекламно лице на рахат/ пишман локума ,просто си избълвах насъбраната кривотия. :012:
Тук съм съгласна с Бека, подкрепено астрологично влиянието е по-истинско. Половин година съм в лг3, ами не е това обещаното, защото имам дебилитиран юпитер. Предната 3-ка беше само спокойна, сега съвпадна с юпитеров възврат, и има негативно влияние, време е да преосмисля разни неща, прекалено ми е лично и боли, няма да споделям, но е по дома ,чийто У е юпитер.
Извод-юпитер раздува, за да видиш, който не е гледал като мен :) и като естествен управител на 9-ти мунданен дом, зрението е от по-духовна перспектива, универсален поглед си иска-това при мен по моя си въпрос.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Равносметка
« Отговор #49 -: Януари 02, 2016, 08:39:53 pm »
Сега като гледам, при мен през ЛГ4 изчезна брат ми - определено беше лоша година. 4-ката се свързваше с Уран, нали?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Равносметка
« Отговор #50 -: Януари 03, 2016, 10:14:09 am »
Всеки, който му сработват нещата както ги иска, гледа от собствената си камбанария и въз основа на субективния си опит се опитва да ги ... проектира като универсално работещи модели и рецепти за вървеж. Обаче сме в различни обувки.
а някой и без обувки,не вярвам ,че е заради духовният им невървеж

минах 4 лична,сега съм в 5 ЛГ

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Равносметка
« Отговор #51 -: Януари 03, 2016, 11:34:17 am »
Сега като гледам, при мен през ЛГ4 изчезна брат ми - определено беше лоша година. 4-ката се свързваше с Уран, нали?
И с уран и със сатурн,гледам и двете в момента как са.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Равносметка
« Отговор #52 -: Януари 03, 2016, 12:46:31 pm »
Сега като гледам, при мен през ЛГ4 изчезна брат ми - определено беше лоша година. 4-ката се свързваше с Уран, нали?
Ами тя и за него е ЛГ 4- направил е своя личен избор

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Равносметка
« Отговор #53 -: Януари 03, 2016, 01:31:19 pm »
Веско, тъкмо си мислех,че и брат ти е бил в ЛГ4
Ето какво аз ползвам за тази годишна "вибрация".
ЛГ4-КРИЗА
Годината, белязана от знака на кръста-4 винаги е свързана с някаква драма. Както във всяка драма може да се пролеят сълзи, но ще има и радостни моменти.
Живот  на контрасти.
Не очаквайте стабилност/б.м.-уран/, колкото и да се стремите към нея.Напротив, всичко, което до този момент сте считали за някаква стабилна и непоклатима област от вашия живот може да се разклати./ам-пак -този ураняка/.
Повече време ще отделите на личния си живот и проблеми, отколкото на професията./Това е една изненада за сатурновото его/.
Може да нараснат задълженията ви към дома и семейството, да сключите брак, да претърпите раздяла, да смените жилището, да направите основен ремонт.
Най-важното е да се пазите от сериозни емоционални сривове, да не се затваряте в себе си, да се научите да виждате доброто, там където най-малко очаквате то да се намира. " Всяко зло за добро."



Според една друга нумерологична студия- ЛГ4 е време-да се направи избор, да са вземе решение, както казва Акрукс.
« Последна редакция: Януари 03, 2016, 01:33:01 pm от enigma »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Равносметка
« Отговор #54 -: Януари 03, 2016, 06:45:42 pm »
Благодаря много, акрукс и енигма!
А 4-ката всъщност число на Сатурн или на Уран беше, че не ми е ясно?
Не виждам обаче какво добро да открия в изчезването на брат ми.
Иначе, по време на ЛГ3 започнах да се опитвам да тълкувам хорари и да правя елекции, на най-елементарно ниво. Тогава и прописах повече из форумите.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Равносметка
« Отговор #55 -: Януари 03, 2016, 07:14:15 pm »
 Аз гледам и сатурн и уран-кой е по-силно поставен, там тр. пр. и т.н. ;) По принцип повечето хора не са толкова отворени за уран, според мен. А може би трябва да се изпълни всичко по сатурн, за да се отворявт възможности по уран. При мен винаги има повече работа, иска се дисциплина, организация. След 6 месеца ще видя как е.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Равносметка
« Отговор #56 -: Януари 03, 2016, 08:42:04 pm »
Благодаря много, акрукс и енигма!
А 4-ката всъщност число на Сатурн или на Уран беше, че не ми е ясно?
Не виждам обаче какво добро да открия в изчезването на брат ми.
Иначе, по време на ЛГ3 започнах да се опитвам да тълкувам хорари и да правя елекции, на най-елементарно ниво. Тогава и прописах повече из форумите.
Направих намек за лична криза-за брат ти, и -избор, направен от него. Това беше алюзията.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Равносметка
« Отговор #57 -: Януари 03, 2016, 09:33:40 pm »
Разбрах.
Иначе, ЛГ4 не е година на смърт, нали?
А доколко е личен избор, вече не съм съвсем сигурен. За да изчезне някой безследно за толкова много време, си мисля, че може да е бил убит и заровен на някое трудно откриваемо място.  ??? Може да е тръгнал сам, но да е срещнал някого или да е имал среща с някого, който да му е навредил.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Равносметка
« Отговор #58 -: Януари 03, 2016, 09:39:52 pm »
Разбрах.
Иначе, ЛГ4 не е година на смърт, нали?
А доколко е личен избор, вече не съм съвсем сигурен. За да изчезне някой безследно за толкова много време, си мисля, че може да е бил убит и заровен на някое трудно откриваемо място.  ??? Може да е тръгнал сам, но да е срещнал някого или да е имал среща с някого, който да му е навредил.
Вескооооооо, не мога да ти отговоря, за смъртна година-в смисъл опасност, и то при определени числа е ЛГ7, без излишно сугестиране! ЛГ4 е разпятие на душата на кръста на материята-толкова, трудна година. Трудна ли ти беше?
За брат ти-имах предвид, че ако не иска да бъде намерен от полицията не дават сведения. Това е. Исках да го погледнеш от НЕГОВА перспектива негов избор.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Равносметка
« Отговор #59 -: Януари 03, 2016, 09:55:26 pm »
Знам, но ми е трудно да си представя, че той сам е могъл да се скрие така. Нямаше и нужните познания. Не и без чужда намеса.