Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760466 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4695 -: Февруари 06, 2020, 01:28:14 am »
Въпросът ми не е много за тази тема, но се отнася за лични взаимоотношения и ще го поставя тук.

Въпрос - "Лъже ли за нещо Х.?"

Имам безброй съмнения, но ми омръзна да го играя на Шерлок Холмс, колкото и да ми харесва работата на профайлър ;D, затова направих хорара.


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4696 -: Февруари 06, 2020, 01:01:37 pm »
Въпросът ми не е много за тази тема, но се отнася за лични взаимоотношения и ще го поставя тук.

Въпрос - "Лъже ли за нещо Х.?"

Имам безброй съмнения, но ми омръзна да го играя на Шерлок Холмс, колкото и да ми харесва работата на профайлър ;D, затова направих хорара.
Х е представен от Венера, екзалтирала по знак, според мен се стреми да покаже най-доброто от себе си, да е харесан/а. Венера е в негов 11 дом. Странна птица. Луната като у3ят му дом е в аспект с Меркурий, у2, у11 ят му дом. Луната ще направи последен аспект квадрат с Венера. Отговорът ми е Не. Освен това Венера е в квадрат с Марс, който е у7 ят му дом. Според мен въпросът е леко некорекрен. Лъже ли някой е много общо понятие. Едва ли има човек, който да не е лъгъл някого за нещо. Ако въпросът ти е дали теб те лъже, отговорът ми е Не.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4697 -: Февруари 06, 2020, 05:51:53 pm »
Сафо, благодаря ти :-*

Да, аз некоректно съм задала въпроса. Ставаше въпрос дали мен ме лъже посоченото лице Х.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Любовни хорари
« Отговор #4698 -: Февруари 09, 2020, 09:01:37 pm »
Здравейте!
Моля за тълкуване на следния въпрос: ще имаме ли връзка с господина?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4699 -: Февруари 10, 2020, 11:07:13 am »
Въпросът ми не е много за тази тема, но се отнася за лични взаимоотношения и ще го поставя тук.

Въпрос - "Лъже ли за нещо Х.?"

Имам безброй съмнения, но ми омръзна да го играя на Шерлок Холмс, колкото и да ми харесва работата на профайлър ;D, затова направих хорара.
Странно, не си виждам коментара по тази карта, а помня, че я гледах и писах по нея, от телефона  ::)

Луната в картата е без разходящ аспект, управлява негов 3д, тъй че не е излизала лъжа от неговата уста/клавиатура  :)
Венера у1 в разходящ секстил, а Луната в сходящ хармоничен аспект с Уран У10 в 12д- стреми се да е на ниво, особено що се отнася до професионална реализация, може единствено да укрива неща около професията си, да не изкарва всичко на тезгяха, но това да пази професионална тайна не е лъжа!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4700 -: Февруари 10, 2020, 11:23:23 am »
Здравейте!
Моля за тълкуване на следния въпрос: ще имаме ли връзка с господина?
Може да има връзка, но няма да е явна и ще е без любов.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Любовни хорари
« Отговор #4701 -: Февруари 10, 2020, 11:34:35 am »
Здравейте!
Моля за тълкуване на следния въпрос: ще имаме ли връзка с господина?
Може да има връзка, но няма да е явна и ще е без любов.

Благодаря, akruks !

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4702 -: Февруари 10, 2020, 11:47:36 am »
Луната в картата е без разходящ аспект, управлява негов 3д, тъй че не е излизала лъжа от неговата уста/клавиатура  :)
Венера у1 в разходящ секстил, а Луната в сходящ хармоничен аспект с Уран У10 в 12д- стреми се да е на ниво, особено що се отнася до професионална реализация, може единствено да укрива неща около професията си, да не изкарва всичко на тезгяха, но това да пази професионална тайна не е лъжа!

Благодаря, Акрукс :-*

Бъг има в моя компютър... ;D С времето и опитността ми все по-трудно се доверявам на някого.

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4703 -: Февруари 16, 2020, 04:22:53 pm »
Депресията и копнежа доста тежко са ме налегнали.... дали ще имам скоро споделена любов  :'(   :'(   :'(


julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #4704 -: Февруари 16, 2020, 09:29:17 pm »
Депресията и копнежа доста тежко са ме налегнали.... дали ще имам скоро споделена любов  :'(   :'(   :'(
Не съм много веща ,но ще опитам.Луната сигнификатор на въпроса е в 5 ти дом,другият сигнификатор Слънцето е в 7 дом.И двете позиции точно описват естеството на въпроса. Мисля,че имаш шанс да срещнеш любовта.Последният аспект на Луната  е положителен-секстил със Слънцето.Според мен има вероятност да откриеш  подходящия човек на работното си място.
Пожелавам ти го от сърце :-*

Happy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Любовни хорари
« Отговор #4705 -: Февруари 16, 2020, 10:20:54 pm »
julia, Благодаря ти!  :-* :-* :-* 

Alena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 129
Re: Любовни хорари
« Отговор #4706 -: Февруари 17, 2020, 08:04:30 pm »
Ще срещна ли скоро взаимната и споделена любов?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4707 -: Февруари 18, 2020, 11:23:50 pm »
И аз се нареждам на опашката.
Тр. Слънце ми премина през нат. Венера през 12 дом и реших да питам за любов през следващата година ;D

Ще имам ли шанс да срещна реална любов през 2021г.?

Мой опит за тълкуване:
У1 - Венера (ясно показва насоката на хорара), в знака на овен (заточение) - нямам подход в любовта, посичам всичко и не давам шанс. У5 - Нептун на трон (мечти за сапунен сериал) в съвпад с ретро Меркурий. Луна квадрат Венера - Не  ::)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4708 -: Февруари 19, 2020, 07:33:10 am »
И аз се нареждам на опашката.
Тр. Слънце ми премина през нат. Венера през 12 дом и реших да питам за любов през следващата година ;D

Ще имам ли шанс да срещна реална любов през 2021г.?

Мой опит за тълкуване:
У1 - Венера (ясно показва насоката на хорара), в знака на овен (заточение) - нямам подход в любовта, посичам всичко и не давам шанс. У5 - Нептун на трон (мечти за сапунен сериал) в съвпад с ретро Меркурий. Луна квадрат Венера - Не  ::)
Точно след 12ед.време/или 12 месеца Луната ще направи съвпад с Юпитер у3,у5 домове.Слънце у10 дом сменя знак след 1 ед.време и е почти на к5.Последен аспект на Луната е съвпад Сатурн.Ако шансът е по Юпитер и Слънце,напълно възможно.Дали ще се възползваш е друг въпрос.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #4709 -: Февруари 19, 2020, 01:52:51 pm »
Сафо, благодаря  :-*