Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 748988 пъти)

shinee

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Любовни хорари
« Отговор #5115 -: Януари 30, 2021, 11:03:46 pm »
Здравейте, ще се радвам на малко помощ и страничен поглед,защото не съм сигурна,че гледам достатъчно обективно на въпроса. Разделена съм с приятеля ми от известно време, въпроса ми беше дали още има чувства. Между сигнификаторите ни има разходящ съвпад от 6гр (преди 6месеца се събрахме от предишно скарване),предполагам че този съвпад сочи все още чувства и от двете страни. Упр на неговия 1ви дом е в неговия 12, имам инфо че в момента човека е потиснат и няма желание за нищо. Разбрах също така че ''май'' се занимавал с някаква,но нищо сериозно. Виждам,че упр на неговия 5ти е в неговия 7ми,което не съм сигурна как точно да го интерпретирам,тъй като 5ти дом освен връзките са и забавленията, той в момента се е отдал на това,така че тук дали това показва,че е ориантиран към другата или просто бяга от всичко чрез приятелски събирания...от друга страна меркурий упр на неговия 5,става ретро след няколко часа, той вече е забавил ход,бихте ли го тълкували като връщане към стари отношения, въпреки че въпроса ми не е свързан с това дали отново ще имаме нещо, този меркурий ме накара да се замисля. (отделно в момента и в моя натал и в неговия ще бъде ретроградния мерк,което може да ни тласне към някакво изясняване на случилото се). Има също така сходящи тригони на луна с марс и луна с уран като последния го тълкувам като някаква промяна,която ще дойде неочаквано.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Любовни хорари
« Отговор #5116 -: Януари 31, 2021, 08:18:28 am »
Ти си по-заинтересованата страна,Слънцето у1 ят ти дом е в 7ми.Чувства от негова страна към теб не виждам да има.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5117 -: Февруари 02, 2021, 09:23:37 pm »

Тр. Слънце ми премина през нат. Венера през 12 дом и реших да питам за любов през следващата година.

Ще имам ли шанс да срещна реална любов през 2021г.?

Мой опит за тълкуване:
У1 - Венера (ясно показва насоката на хорара), в знака на овен (заточение) - нямам подход в любовта, посичам всичко и не давам шанс. У5 - Нептун на трон (мечти за сапунен сериал) в съвпад с ретро Меркурий. Луна квадрат Венера - Не  ::)
Точно след 12ед.време/или 12 месеца Луната ще направи съвпад с Юпитер у3,у5 домове.Слънце у10 дом сменя знак след 1 ед.време и е почти на к5.Последен аспект на Луната е съвпад Сатурн.Ако шансът е по Юпитер и Слънце,напълно възможно.Дали ще се възползваш е друг въпрос.

ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Измина почти година от задаване на хорара...

Няма поява на никого.

Нито по Слънце/У10 - в работата ми колегите са основно жени; нито по Юпитер/У3 - с роднини не общувам, нямам братя/сестри, пътувам сама, не вярвам в и-нет запознанства (изтрила съм всички познати/приятели от фб и по-скоро си водя сама монолог там; не ползвам месинджъри, инстаграми, туитъри, уотсап и пр. социално-виртуални измислици).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5118 -: Февруари 03, 2021, 12:59:50 am »

Тр. Слънце ми премина през нат. Венера през 12 дом и реших да питам за любов през следващата година.

Ще имам ли шанс да срещна реална любов през 2021г.?

Мой опит за тълкуване:
У1 - Венера (ясно показва насоката на хорара), в знака на овен (заточение) - нямам подход в любовта, посичам всичко и не давам шанс. У5 - Нептун на трон (мечти за сапунен сериал) в съвпад с ретро Меркурий. Луна квадрат Венера - Не  ::)


ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Измина почти година от задаване на хорара...

Няма поява на никого.
2021 още не е изтекла  :)

Иначе по картата и моят отговор е Не, ако питаш за това дали ще срещнеш някой за сериозна връзка, че така както питаш, това е абстрактен въпрос, любовта е общо понятие, Бог е любов

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5119 -: Февруари 03, 2021, 11:49:08 am »

 2021 още не е изтекла  :)

Иначе по картата и моят отговор е Не, ако питаш за това дали ще срещнеш някой за сериозна връзка, че така както питаш, това е абстрактен въпрос, любовта е общо понятие, Бог е любов

Да, благодаря. Бях чела, че валидността на един хорар е 6 месеца, затова дадох обратна връзка.
Права си, че не ми е коректно зададен въпроса.

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #5120 -: Февруари 19, 2021, 08:30:18 pm »
Здравейте  :-* толкова отдавна не съм писала, но упорито чета всичко.Не че съм задобряла много.Но :) Един въпрос ме мъчи отдавна и днес реших да направя една карта, но не съм много сигурна какво да гледам точно. Моят любим замина преди три месеца уж за малко буквално на другия край на света. И през ден сменя завръщането си :) Та моето питане е -" Ще се върне ли през март?"  Въпросът ми е зададен днес 19.02. в 20:10 в София. Той е назован по име. Ако гледаме дългото пътуване по 9-ти дом, който започвам да броя от 7ми ( нали питам за любим), това означава, че неговият 9-ти е в скорпион с Управител Плутон, който се намира в мой 4ти и негов 10. Пак гледам Луната дали има аспекти с Плутон, нали? В слуачая има тригон. Моят първи дом е в Дева, а Меркурий е в 5ти дом и няма аспект с Плутон. И същеврененно Луната е в квадрат със слънцето, което нали по презумпция значи отрицателен отговор. За мен няма да се върне и през следващия месец, но ще се радвам да чуя и вашите коментари, за да знам дали разсъждавам въобще в правилна посока :) Благодаря много  :P :P :P
« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 08:34:42 pm от kaka_Tosha »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5121 -: Февруари 19, 2021, 08:48:21 pm »
Според мен, Да.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5122 -: Февруари 19, 2021, 09:01:42 pm »
Здравейте  :-* толкова отдавна не съм писала, но упорито чета всичко.Не че съм задобряла много.Но :) Един въпрос ме мъчи отдавна и днес реших да направя една карта, но не съм много сигурна какво да гледам точно. Моят любим замина преди три месеца уж за малко буквално на другия край на света. И през ден сменя завръщането си :) Та моето питане е -" Ще се върне ли през март?"  Въпросът ми е зададен днес 19.02. в 20:10 в София. Той е назован по име.
Назованият ти любим е представен от Нептун в негов 12д, по който са презокеанска държава, болници, затвор, изолацията, а Луната управлява заключен знак  в негов 4д и предстои да извърши напрегнат аспект с Нептун, което означава, че няма да се върне в родното си място, не и скоро- Меркурий У4 за него е ретрограден, което също показва забавяне, ограничения...  Миналата година се прибрах през март за седмица, за рождения ден на внука, а останах 4 месеца, поне му се порадвах. Писна ми вече с тази пандемия и от тези парцали на лицето  :-X

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Любовни хорари
« Отговор #5123 -: Февруари 19, 2021, 09:10:27 pm »
Плутон и Нептун по хорари не ги гледам, само ,ако много искам да изкарам от девет кладенеца вода -но не  :) Ти си представена от Меркурий ,а той от Юпитер в твой пети дом, в леко разходящ съвпад. Меркурий ще спре все пак да е ретро и ще се върне след време до точен съвпад с Юпитер . Луната ще извърши тригон със Сатурн, Меркурий и Юпитер, който освен негов у1 е и у12 -на другият край на света/ кучия гъз /по-точно от чужбина по 9ти дом .Тако че мисля, че- да ще се върне скоро .

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #5124 -: Февруари 21, 2021, 02:59:43 pm »
Много благодаря. :P :P :P Пак не съм разсъждавала в правилна посока, ама някога ще напредна  ;) ;) ;) ;) ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #5125 -: Февруари 21, 2021, 03:47:42 pm »
Здравейте  :-* толкова отдавна не съм писала, но упорито чета всичко.Не че съм задобряла много.Но :) Един въпрос ме мъчи отдавна и днес реших да направя една карта, но не съм много сигурна какво да гледам точно. Моят любим замина преди три месеца уж за малко буквално на другия край на света. И през ден сменя завръщането си :) Та моето питане е -" Ще се върне ли през март?"  Въпросът ми е зададен днес 19.02. в 20:10 в София. Той е назован по име. Ако гледаме дългото пътуване по 9-ти дом, който започвам да броя от 7ми ( нали питам за любим), това означава, че неговият 9-ти е в скорпион с Управител Плутон, който се намира в мой 4ти и негов 10. Пак гледам Луната дали има аспекти с Плутон, нали? В слуачая има тригон. Моят първи дом е в Дева, а Меркурий е в 5ти дом и няма аспект с Плутон. И същеврененно Луната е в квадрат със слънцето, което нали по презумпция значи отрицателен отговор. За мен няма да се върне и през следващия месец, но ще се радвам да чуя и вашите коментари, за да знам дали разсъждавам въобще в правилна посока :) Благодаря много  :P :P :P
Да не би ти да отидеш при него. Мен това ми дойде на ум. :)
Иначе, неговото идване е свързано с ново забавяне и отлагане.
« Последна редакция: Февруари 21, 2021, 03:49:25 pm от Теодор »

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #5126 -: Февруари 23, 2021, 11:06:52 am »
Теодор, със сигурност би било добре да съм на плажа, но нито имам възможност, нито планувам. Ще си стоим разделени, за съжаление >:(

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #5127 -: Февруари 27, 2021, 09:54:06 pm »
Имам връзка с В. от близо 5 години.
Вчера направи голяма издънка и съм ужасно разочарована и обидена.
Ще ми се да е края и съм готова на тази стъпка.
Въпросът ми е : приключиха ли отношенията ми с В.?

Благодаря

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Любовни хорари
« Отговор #5128 -: Февруари 27, 2021, 11:54:43 pm »
Не са, това са отношения, в които наистина си личи, че има любов и държите един на друг.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5129 -: Март 05, 2021, 02:53:45 am »
Имам връзка с В. от близо 5 години.
Вчера направи голяма издънка и съм ужасно разочарована и обидена.
Ще ми се да е края и съм готова на тази стъпка.
Въпросът ми е : приключиха ли отношенията ми с В.?

Благодаря
Представена си от екзалтирана Венера, оттам и високите т изисквания и самочувствието, че по-добре да продължиш сама, обаче любовта и връзката ви не е изчерпана, макар отношенията да са зациклили и липсва комуникация. Ще се сдобрите, какво по-хубаво от секс за сдобряване  :)