Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 754133 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5205 -: Юни 30, 2021, 07:01:17 pm »
Здравейте, много се извинявам, ако вече съм станала прекалено нахална с въпросите си, но просто не мога да се побера в кожата си, а ми е много трудно да тълкувам сама картата. Ако на някой му се занимава и не му е проблем, моля за отговор на въпроса "Окончателно ли е приключването на връзката ни с П.". Много, много, многооо благодаря, дори и за едносричен отговор  ::)
не е приключила, ще се съберете

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #5206 -: Юни 30, 2021, 07:03:30 pm »
Здравейте, много се извинявам, ако вече съм станала прекалено нахална с въпросите си, но просто не мога да се побера в кожата си, а ми е много трудно да тълкувам сама картата. Ако на някой му се занимава и не му е проблем, моля за отговор на въпроса "Окончателно ли е приключването на връзката ни с П.". Много, много, многооо благодаря, дори и за едносричен отговор  ::)
не е приключила, ще се съберете
Много ти благодаря! Ти винаги си била много точна, дано и сега е така! Ще пиша, ако има развитие  :-* БЛАГОДАРЯ!

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #5207 -: Юли 05, 2021, 08:23:13 am »
quote author=Ребека link=topic=95.msg193090#msg193090 date=1613761827]
Плутон и Нептун по хорари не ги гледам, само ,ако много искам да изкарам от девет кладенеца вода -но не  :) Ти си представена от Меркурий ,а той от Юпитер в твой пети дом, в леко разходящ съвпад. Меркурий ще спре все пак да е ретро и ще се върне след време до точен съвпад с Юпитер . Луната ще извърши тригон със Сатурн, Меркурий и Юпитер, който освен негов у1 е и у12 -на другият край на света/ кучия гъз /по-точно от чужбина по 9ти дом .Тако че мисля, че- да ще се върне скоро .
[/quote]
Моят любим се завърна чак преди 10 -тина дни. След редица върхове и спадове в един момент явно връзката ни не издържа на времето и разстоянието. Няма да скрия, че го обичам и чаках с нетърпение да се върне, но май е било напразно. След последния ни разговор снощи построих карта с " "В ще се върне ли при мен"? Въпросът е зададен на 05.07. в 00:11. За мен и картата ясно показва, че всичко е приключило, но ще се радвам да чуя и вашето мнение. Хубава седмица на всички  :-* :-* :-*
« Последна редакция: Юли 05, 2021, 09:05:10 am от kaka_Tosha »

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5208 -: Юли 05, 2021, 07:43:12 pm »
Здравейте отново,

Извинявам се за непрестанните си въпроси, но ми е необходимо мнение пак по един хорар, който не мога сама да изтълкувам. Бихте ли помогнали?

Не знам дали и какъв бекграунд трябва да дам, но накратко - господинът показа интерес към мен, в един момент не знам аз ли направих нещо, но тотално се отдръпна и сега ме игнорира. И не знам какво да си мисля.

Въпросът е: "Как е наастроен към мен Х? (назован е по инициали - име и фамилия.)

Общо взето идеята за хорара ми беше да разбера какво мисли, чувства към мен - раздразнение, безразличие, друго?

Наистина ще съм много благодарна на коментари, защото ми бръкна в душата този човек и сега като ме игонорира ... :'(

Извинявам се, ако досаждам с моите хорари.

П.П. не знам дали е радикална картата, заради У1 ретро. Виждам тригона между У1 и У7, макар от знаци на квадрат, виждам съвпада на управителите на 5-тите домове, но предвид естеството на въпроса, не мога да схвана какво ми говори картата.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5209 -: Юли 05, 2021, 10:39:43 pm »
Моят любим се завърна чак преди 10 -тина дни. След редица върхове и спадове в един момент явно връзката ни не издържа на времето и разстоянието. Няма да скрия, че го обичам и чаках с нетърпение да се върне, но май е било напразно. След последния ни разговор снощи построих карта с " "В ще се върне ли при мен"? Въпросът е зададен на 05.07. в 00:11. За мен и картата ясно показва, че всичко е приключило, но ще се радвам да чуя и вашето мнение. Хубава седмица на всички  :-* :-* :-*

Само че ти беше попитала през февруари, дали ще се върне през март и аз казах, че няма да е скоро... Ето въпроса ти и моя отговор:

Един въпрос ме мъчи отдавна и днес реших да направя една карта, но не съм много сигурна какво да гледам точно. Моят любим замина преди три месеца уж за малко буквално на другия край на света. И през ден сменя завръщането си :) Т
а моето питане е -" Ще се върне ли през март?"  Въпросът ми е зададен днес 19.02. в 20:10 в София. Той е назован по име.
Назованият ти любим е представен от Нептун в негов 12д, по който са презокеанска държава, болници, затвор, изолацията, а Луната управлява заключен знак  в негов 4д и предстои да извърши напрегнат аспект с Нептун, което означава, че няма да се върне в родното си място, не и скоро- Меркурий У4 за него е ретрограден, което също показва забавяне, ограничения... 
[/quote]

Колкото до новия въпрос, по мое виждане не се очертава да сте двойка на този етап, в смисъл любовна връзка и т.н., но има изгледи за интимно общуване, накратко секс. 

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #5210 -: Юли 06, 2021, 07:36:48 am »
Моят любим се завърна чак преди 10 -тина дни. След редица върхове и спадове в един момент явно връзката ни не издържа на времето и разстоянието. Няма да скрия, че го обичам и чаках с нетърпение да се върне, но май е било напразно. След последния ни разговор снощи построих карта с " "В ще се върне ли при мен"? Въпросът е зададен на 05.07. в 00:11. За мен и картата ясно показва, че всичко е приключило, но ще се радвам да чуя и вашето мнение. Хубава седмица на всички  :-* :-* :-*

Само че ти беше попитала през февруари, дали ще се върне през март и аз казах, че няма да е скоро... Ето въпроса ти и моя отговор:

Един въпрос ме мъчи отдавна и днес реших да направя една карта, но не съм много сигурна какво да гледам точно. Моят любим замина преди три месеца уж за малко буквално на другия край на света. И през ден сменя завръщането си :) Т
а моето питане е -" Ще се върне ли през март?"  Въпросът ми е зададен днес 19.02. в 20:10 в София. Той е назован по име.
Назованият ти любим е представен от Нептун в негов 12д, по който са презокеанска държава, болници, затвор, изолацията, а Луната управлява заключен знак  в негов 4д и предстои да извърши напрегнат аспект с Нептун, което означава, че няма да се върне в родното си място, не и скоро- Меркурий У4 за него е ретрограден, което също показва забавяне, ограничения... 

Колкото до новия въпрос, по мое виждане не се очертава да сте двойка на този етап, в смисъл любовна връзка и т.н., но има изгледи за интимно общуване, накратко секс.
[/quote]

Оф, никак не се оправих с тези цитати. Да, така е, питах през  февруари дали ще се върне през март. И да, не се върна, което беше и твоят отговор. И беше абсолютно точен.
 Чак сега като гледам новата карта, виждам и отразявам, че Нептун е в 1ви дом. Факт е , че съм супер объркана и фантазирам всякакви сценарии, но въпросът ми беше ясен и единствен. Благодаря ти за коментара, akruks :). Ама къде го видя този секс? За мен тази карта е категоричен отговор, че между нас няма абсолютно нищо, най-малкото форма на интимност. Заради тригона на луна с Плутон ли? А секстилът Слънце Луна има ли някаква роля? Питам, за да си разясня на себе си дали въобще имам и малко понятие от хорарите.  :-* :-* :-*
« Последна редакция: Юли 06, 2021, 07:45:53 am от kaka_Tosha »

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #5211 -: Юли 06, 2021, 07:43:00 am »
Здравейте отново,

Извинявам се за непрестанните си въпроси, но ми е необходимо мнение пак по един хорар, който не мога сама да изтълкувам. Бихте ли помогнали?

Не знам дали и какъв бекграунд трябва да дам, но накратко - господинът показа интерес към мен, в един момент не знам аз ли направих нещо, но тотално се отдръпна и сега ме игнорира. И не знам какво да си мисля.

Въпросът е: "Как е наастроен към мен Х? (назован е по инициали - име и фамилия.)

Общо взето идеята за хорара ми беше да разбера какво мисли, чувства към мен - раздразнение, безразличие, друго?

Наистина ще съм много благодарна на коментари, защото ми бръкна в душата този човек и сега като ме игонорира ... :'(

Извинявам се, ако досаждам с моите хорари.

П.П. не знам дали е радикална картата, заради У1 ретро. Виждам тригона между У1 и У7, макар от знаци на квадрат, виждам съвпада на управителите на 5-тите домове, но предвид естеството на въпроса, не мога да схвана какво ми говори картата.
Здрасти, Novak, аз никак не съм добра в тези неща, но едно от първите неща, които човек прочита за хорарите е, че въпросът трябва да предполага отговор с да и не. В случая би трябвало да е "Има ли отношение/чувства към мен" и тогава ще можеш да получиш отговор за това, как е настроен към теб.  :-*

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5212 -: Юли 06, 2021, 10:22:00 am »
kaka_Tosha, виждала съм подобни хорари, с отворен тип въпроси, затова не помислих, че не би бил неподходящ въпрос.
Жалко, след като вече съм задала подобен въпрос, предполагам няма смисъл да задавам нов.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2096
Re: Любовни хорари
« Отговор #5213 -: Юли 06, 2021, 08:59:41 pm »
След като ме подминаха всите благоприятни прогресии без резултат, преди седмица се запознах с мъж в нета. Някак много странно и съдбовно стана всичко, все едно му предусещам желанията и чета мислите му. Предполагам, че до края на седмицата ще се видим. Слънцето му е на ДЦ ми, по- малък е от мен.
Въпросът ми е : Ще си до паднем ли с Х?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

AlphaTauri

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 235
Re: Любовни хорари
« Отговор #5214 -: Юли 06, 2021, 09:52:31 pm »
След като ме подминаха всите благоприятни прогресии без резултат.
Вероятно всите са сметнати по грешен начин, ако дадеш натални данни може да видим всичко.
What you know about rolling down in the deep?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5215 -: Юли 06, 2021, 11:20:01 pm »
Предполагам, че до края на седмицата ще се видим. Слънцето му е на ДЦ ми, по- малък е от мен.
Въпросът ми е : Ще си до паднем ли с Х?
Да, ще се срещнете и ще ви върви приказката, може и да излезе от тази туфа заек, Венера У1 за Х и Марс У1 за теб ще се срещнат в Лъв, отпусни се...

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5216 -: Юли 09, 2021, 05:36:12 pm »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
« Последна редакция: Юли 09, 2021, 05:38:29 pm от elfidka »

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5217 -: Юли 09, 2021, 07:49:21 pm »
kaka_Tosha, виждала съм подобни хорари, с отворен тип въпроси, затова не помислих, че не би бил неподходящ въпрос.
Жалко, след като вече съм задала подобен въпрос, предполагам няма смисъл да задавам нов.

Привет. Това продължава да ме човърка. При положение, че този хорар е нерадикален, мога ли след това да задам друг въпрос за същият човек от типа на "Х" харесва ли ме/иска ли да има отношения с мен/има ли чувства към мен? Тогава този втори хорар ще бъде ли радикален?  8)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5218 -: Юли 10, 2021, 01:09:19 pm »
Здравейте, как сте в жегата ?
Имам питане за един господин и мен.  Ще имаме ли легална връзка ? Т.е. връзката ми с г-н Х  ще стане ли явна ?
Благодаря  :-*
Да, ще имате легална връзка, страстна по лъвски  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5219 -: Юли 10, 2021, 01:18:56 pm »
накратко - господинът показа интерес към мен, в един момент не знам аз ли направих нещо, но тотално се отдръпна и сега ме игнорира. И не знам какво да си мисля.

Въпросът е: "Как е наастроен към мен Х? (назован е по инициали - име и фамилия.)

Общо взето идеята за хорара ми беше да разбера какво мисли, чувства към мен - раздразнение, безразличие, друго?

Наистина ще съм много благодарна на коментари, защото ми бръкна в душата този човек и сега като ме игонорира ... :'(

Извинявам се, ако досаждам с моите хорари.

П.П. не знам дали е радикална картата, заради У1 ретро. Виждам тригона между У1 и У7, макар от знаци на квадрат, виждам съвпада на управителите на 5-тите домове, но предвид естеството на въпроса, не мога да схвана какво ми говори картата.
Картата е радикална, всъщност нерадикални няма- всяка карта дава някаква информация  :)
У1 не са в тригон, а колкото до въпроса- господина мисли само за себе си и за парите, общуването му в интернет е свързано с изкаране на пари, затова пише по групи и създава приятелства, нищо лично към никого.