Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758475 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5235 -: Юли 17, 2021, 09:21:17 pm »
Корея, сега разба риторичния ми въпрос.  :)
Благодаря, за обратната връзка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5236 -: Юли 17, 2021, 10:58:55 pm »
Здравейте.

Отскоро се уча на любовни хорари и имам следният въпрос: ако аз правя хорар и задавам въпрос "Х ще започне ли връзка с У"? по кои домове трябва да гледам Х и У, когато са назовани по име. Има ли значение на мен какви ми се падат Х и У (за да ги гледам по производни домове спрямо 1 дом - аз, човека, който задава въпроса?

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Любовни хорари
« Отговор #5237 -: Юли 18, 2021, 04:01:14 pm »
Здравейте, вече 3 години се срещаме и разделяме  с един господин. Въпросът ми е: Ще имаме ли връзка? Винаги ми е трудно да тълкувам, когато става дума за мен. Ще се радвам да чуя и вашето мнение.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5238 -: Юли 18, 2021, 04:18:00 pm »
Не. Този господин не е свободен. Мога да отида и по-далеч в догадките, защото смятам, че жена му е добре подплатена и това му е важно. Ти оставаш на ниво лафчета. За мен показателите за не са поне 3 категорични.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5239 -: Юли 18, 2021, 05:12:02 pm »
накратко - господинът показа интерес към мен, в един момент не знам аз ли направих нещо, но тотално се отдръпна и сега ме игнорира. И не знам какво да си мисля.

Въпросът е: "Как е наастроен към мен Х? (назован е по инициали - име и фамилия.)

Общо взето идеята за хорара ми беше да разбера какво мисли, чувства към мен - раздразнение, безразличие, друго?

Наистина ще съм много благодарна на коментари, защото ми бръкна в душата този човек и сега като ме игонорира ... :'(

Извинявам се, ако досаждам с моите хорари.

П.П. не знам дали е радикална картата, заради У1 ретро. Виждам тригона между У1 и У7, макар от знаци на квадрат, виждам съвпада на управителите на 5-тите домове, но предвид естеството на въпроса, не мога да схвана какво ми говори картата.
Картата е радикална, всъщност нерадикални няма- всяка карта дава някаква информация  :)
У1 не са в тригон, а колкото до въпроса- господина мисли само за себе си и за парите, общуването му в интернет е свързано с изкаране на пари, затова пише по групи и създава приятелства, нищо лично към никого.

Akruks, едва сега виждам отговорът ти. Благодаря! Само уточнявам, че ние се познаваме и общуваме лично, комуникация по интернет наистина има, свързано с работата, но имам предвид че онлайн не е единственият начин на общуване между нас. Иначе - да, работата му е свързана с онлайн дейност отново, но не форуми, но както и да е :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #5240 -: Юли 18, 2021, 05:52:05 pm »
Здравейте, вече 3 години се срещаме и разделяме  с един господин. Въпросът ми е: Ще имаме ли връзка? Винаги ми е трудно да тълкувам, когато става дума за мен. Ще се радвам да чуя и вашето мнение.
Oтговор - Не, поне във формата, в който искаш.

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5241 -: Юли 18, 2021, 08:44:24 pm »
Не. Този господин не е свободен. Мога да отида и по-далеч в догадките, защото смятам, че жена му е добре подплатена и това му е важно. Ти оставаш на ниво лафчета. За мен показателите за не са поне 3 категорични.

Уау, извинявам се, че се намесвам не с отговор, а с въпрос - но по този хорар кое показва 3-те категорични НЕ-та (нали коментарът е относно хорара на gioia?)? И кое дава указания, че мъжът не е свободен? Питам, защото аз гледайки хорара на мен всичко ми крещи "ДА", та искам да си сверя часовника. Чак пък толкова ли да не разбирам от хорари  :-X :-[ Знам, че не ги разбирам особено ден, но се изумих колко са ми ограничени разбиранията.  :(

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5242 -: Юли 18, 2021, 08:49:46 pm »
Новак, ти защо смяташ, че е да? Кое е това "всичко"? Защото аз имам и четвърто не.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5243 -: Юли 18, 2021, 09:20:46 pm »
Здравейте.

Отскоро се уча на любовни хорари и имам следният въпрос: ако аз правя хорар и задавам въпрос "Х ще започне ли връзка с У"? по кои домове трябва да гледам Х и У, когато са назовани по име. Има ли значение на мен какви ми се падат Х и У (за да ги гледам по производни домове спрямо 1 дом - аз, човека, който задава въпроса?
Ако няма други указания и ти задаваш въпроса, аз ще гледам Х по дсц и У по асц. Ако двамата ти се падат някакви, ще гледам производни, да.

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Любовни хорари
« Отговор #5244 -: Юли 18, 2021, 09:52:54 pm »
Здравейте, вече 3 години се срещаме и разделяме  с един господин. Въпросът ми е: Ще имаме ли връзка? Винаги ми е трудно да тълкувам, когато става дума за мен. Ще се радвам да чуя и вашето мнение.
Oтговор - Не, поне във формата, в който искаш.

Много благодаря. Това означава ли, че няма да приключим отношения, а ще продължим на приливи и отливи?

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5245 -: Юли 18, 2021, 10:17:22 pm »
Новак, ти защо смяташ, че е да? Кое е това "всичко"? Защото аз имам и четвърто не.

Е най-вероятно аз греша, но ето защо реших, че е ДА:

У1 и У7 са в съвпад. Марс и Венера също така са У5. У8 са в тригон, Луната ще ги наквадрати, но последен аспект е тригон със Слънце ( Венера и Марс са под негово управление в хорара), когато излезе от 12 дом и влезе в 1-ви (от скрито към явно).

Не знам дали ми е странна логиката, но това видях аз.

Или може би НЕ-то идва от факта, че съвпада на Марс и Венера е разходящ?
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 10:30:19 pm от Novak »

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5246 -: Юли 18, 2021, 10:24:44 pm »
Здравейте.

Отскоро се уча на любовни хорари и имам следният въпрос: ако аз правя хорар и задавам въпрос "Х ще започне ли връзка с У"? по кои домове трябва да гледам Х и У, когато са назовани по име. Има ли значение на мен какви ми се падат Х и У (за да ги гледам по производни домове спрямо 1 дом - аз, човека, който задава въпроса?
Ако няма други указания и ти задаваш въпроса, аз ще гледам Х по дсц и У по асц. Ако двамата ти се падат някакви, ще гледам производни, да.

Здравей, Люба. "Х" представлява мой романтичен интерес, т.е. просто човек, който харесвам. А виждам че той проявява интерес към "У". Хорара беше за да се опитам да си изясня ситуацията за себе - дали да се надявам или да се отказвам. Предвид обстоятелствата, не мога да попитам някой от двамата. Тримата сме колеги. Работим в една фирма. Падат ми се колеги, но не знам дали да разглеждам Х по дома на колегите или по 1 и 7 дом, защото съм ги назовала по имена? Кой е домът на колегите по който да гледам Х и по кой дом да гледам У... Става ми много сложно. И двамата съм назовала поименно в хорара, та затова не знам дали да ги гледам по 1 и 7 или 7 и 5 (5ти дом броено от 7-и - романсът на Х). Но въпросът е зададен така: "Х. Х ще започне ли връзка с У. У."?
« Последна редакция: Юли 18, 2021, 10:38:25 pm от Venus »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5247 -: Юли 19, 2021, 12:29:34 am »
Здравейте, вече 3 години се срещаме и разделяме  с един господин. Въпросът ми е: Ще имаме ли връзка? Винаги ми е трудно да тълкувам, когато става дума за мен. Ще се радвам да чуя и вашето мнение.
по тази карта не виждам да сте разделени, но предстои влошаване на комуникацията, може да си размените някоя дума накриво, което да разпали огъня

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5248 -: Юли 19, 2021, 02:11:27 am »
Здравейте.

Отскоро се уча на любовни хорари и имам следният въпрос: ако аз правя хорар и задавам въпрос "Х ще започне ли връзка с У"? по кои домове трябва да гледам Х и У, когато са назовани по име. Има ли значение на мен какви ми се падат Х и У (за да ги гледам по производни домове спрямо 1 дом - аз, човека, който задава въпроса?
Ако няма други указания и ти задаваш въпроса, аз ще гледам Х по дсц и У по асц. Ако двамата ти се падат някакви, ще гледам производни, да.

Здравей, Люба. "Х" представлява мой романтичен интерес, т.е. просто човек, който харесвам. А виждам че той проявява интерес към "У". Хорара беше за да се опитам да си изясня ситуацията за себе - дали да се надявам или да се отказвам. Предвид обстоятелствата, не мога да попитам някой от двамата. Тримата сме колеги. Работим в една фирма. Падат ми се колеги, но не знам дали да разглеждам Х по дома на колегите или по 1 и 7 дом, защото съм ги назовала по имена? Кой е домът на колегите по който да гледам Х и по кой дом да гледам У... Става ми много сложно. И двамата съм назовала поименно в хорара, та затова не знам дали да ги гледам по 1 и 7 или 7 и 5 (5ти дом броено от 7-и - романсът на Х). Но въпросът е зададен така: "Х. Х ще започне ли връзка с У. У."?

Значи, както казах, да. Х по 1, У по 7. Домът на колегите, които са ти равни, е 7. Разгледай цялостно картинката.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #5249 -: Юли 19, 2021, 02:39:22 am »
Новак, ти защо смяташ, че е да? Кое е това "всичко"? Защото аз имам и четвърто не.

Е най-вероятно аз греша, но ето защо реших, че е ДА:

У1 и У7 са в съвпад. Марс и Венера също така са У5. У8 са в тригон, Луната ще ги наквадрати, но последен аспект е тригон със Слънце ( Венера и Марс са под негово управление в хорара), когато излезе от 12 дом и влезе в 1-ви (от скрито към явно).

Не знам дали ми е странна логиката, но това видях аз.

Или може би НЕ-то идва от факта, че съвпада на Марс и Венера е разходящ?

Всъщност последен аспект е квадратура с Венерата, която до края на знака изпреварва с минута и половина Слънцето. Налице е едновременнно действие с тригона, но ако сме педантични, това е факт. Да, аз тълкувам отлепянето на Венера от Марс и бягството на едната планета от другата. Тригонът на 8-те домове въобще не го броя, това е несериозно за мен, било някога.
Така или иначе въпросът е некоректен, защото питащата има някаква форма на взаимоотношения, но аз тълкувам връзка от позицията на обществен и социо-икономически съюз, изграден на някаква форма на откритост, гласност, споделени ресурси и пр. (моята половинка).
Напълно съм съгласна с Акрукс за изострянето в сферата на общуването, това имах предвид, макар неправилно да използвах думата "лафче". Тя е твърде емоционална и със силни страсти, възможно е да поиска някакво обяснение или с друго да подпали нещата, но за мен това не е фокус, по-скоро резултат. Той крие комуникацията с нея, таен чат.
Тези взаимоотношения са значими само за нея.
Няма да има промяна до развитие на по-благоприятен статус.
Работата свързва питащата с него, първо покрай работа се срещат.
Луната в неин 12 е другата жена, но тя е другата.