Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760300 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #1800 -: Януари 26, 2016, 12:59:03 pm »
Akruks благодаря и на теб за отделеното време ,малко пояснение той усеща нещата както сам го казеа все едно съм била като хладилник поне така се изразява.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1801 -: Януари 26, 2016, 02:18:24 pm »
Akruks благодаря и на теб за отделеното време ,малко пояснение той усеща нещата както сам го казеа все едно съм била като хладилник поне така се изразява.
Да, но хладилникът съхранява и е полезен в жегата, особено когато е пълен с бира  :012: :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #1802 -: Януари 26, 2016, 02:22:45 pm »
Да и аз това помислих-хладилникът е хубаво нещо. Бог да благослови създателят му....,той сигурно е мъртъв де :017: ;D

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1803 -: Януари 26, 2016, 09:23:30 pm »
Преди питах въпросният човек ще ми се обади ли до определена дата. Е, не сме имали контакт. Близо 20 дни ниииищо. Аз нищо не предприемам, защото съм объркана от неговото поведение - три напред, едно назад...не разбирам.

Тук въпросът е Х защо не ми се обажда?
Като гледам моят сигнификатор колко е прецакан - явно,защото не иска. Неговия У3 Венера не ми се вижда възпрепятстван или ангажиран.
Съвпадът на Мерк с Плутон и квадрата с Уран добре описват как съм се фиксирала върху въпроса.

На всичкото отгоре У5 са ни в сходящ квадрат. Май е време да се откажа.
« Последна редакция: Януари 26, 2016, 09:25:30 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1804 -: Януари 26, 2016, 10:25:22 pm »
Той си е с теб - мисловно, но се скатава и някаква несигурност го гони, дори бих казала лабилност, неувереност. Вероятно предстои период на емоционално отдръпване, дистанциране, но по-нататък би трябвало в отношенията ви да се внесе повече яснота. Но на този етап сякаш наистина няма синхрон.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1805 -: Януари 26, 2016, 10:28:45 pm »
То и аз съм си с него, но само мислено. Харесвам го, мисля че той мен - също. Започва все повече да ми липсва и се изнервям, че не се виждаме. С интуиция и аз усещам някакво отдръпване и неувереност затова се тревожа да не го стресирам, ако аз го потърся. Не знам да чакам ли, или да го потърся.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1806 -: Януари 26, 2016, 10:38:25 pm »
Преди питах въпросният човек ще ми се обади ли до определена дата. Е, не сме имали контакт. Близо 20 дни ниииищо.
Как нищо- нали даде ов по въпроса, че минал и върнал подаръците ти, оставил ги на бравата на входната ти врата, а и нали ти не го искаше? Или този е друг? Обърках се вече- като давате Ов давайте и линк с въпроса и картата.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1807 -: Януари 26, 2016, 10:42:18 pm »
Ох, Акрукс втори път: този с подаръците е бившият ми приятел. За него се интересувах само ще спре ли да ме притеснява. След като ми върна подаръците за рождения си ден повече не ме е търсил, слава богу.

Този, за когото питам сега и за когото питах по-рано дали ще ми се обади никакъв не ми е - имаме само свалка от лятото.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1808 -: Януари 26, 2016, 10:52:47 pm »
Ох, Акрукс втори път: този с подаръците е бившият ми приятел. За него се интересувах само ще спре ли да ме притеснява. След като ми върна подаръците за рождения си ден повече не ме е търсил, слава богу.

Този, за когото питам сега и за когото питах по-рано дали ще ми се обади никакъв не ми е - имаме само свалка от лятото.
А-а, ОК тогава
Този не се обажда, защото не му е до любов в момента- Луната У5 за него в опозиция със скрития в негов 12д Нептун У1. Обаче последният аспект на Луната е съвпад с Юпитер съУ1 за него, който е в твоя 1д- значи все пак е заинтересован от тебе, но понеже е ретро е затруднен, основно в кариерата, понеже Юпитер за него е У10. ще се чуете, може да се срещнете, ще сте пак заедно, свалката ще има продължение по 8д, а квадратут между У5 може да се изтълкува, че чувствата ви няма да са споделени, а не че ще отсъстват напълно.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1809 -: Януари 26, 2016, 11:00:13 pm »
Значи е по-добре да не го търся аз щом не му е до любов сега? Той ако се пошматка още малко съвсем ще прегоря и ще ми мине интереса.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1810 -: Януари 26, 2016, 11:07:19 pm »
Значи е по-добре да не го търся аз щом не му е до любов сега? Той ако се пошматка още малко съвсем ще прегоря и ще ми мине интереса.
Ти си намери причина, за да не го търсиш, че нали и без това Сатурн е в твоя 3д- задръжки при общуването  :) Ами ако и той си мисли същото- защо да те търси, като ти не проявяваш интерес? В съвремието на новите технологии, като почнете да се държите кат' ощипани моми- пусни му съобщение на човека, като искаш да се чуете, какво толкова...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #1811 -: Януари 26, 2016, 11:09:48 pm »
Той ако се пошматка още малко съвсем ще прегоря и ще ми мине интереса.

Тук си пролича овнешката Венера  :012: :72:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1812 -: Януари 26, 2016, 11:14:40 pm »
Акрукс, мерси. Ще помисля още малко пък може да се прежаля за един смс  ;D

Така е, Лили. Много се дразня някой да ми се тутка по 5, 8 и 7 дом  ;D  Трябва да има динамика, нещо да се случва. Този, както се бави - още от сега усещам нещо рибо-рачешко. ПиснА ми да си калявам търпението в тоя живот  :D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #1813 -: Януари 28, 2016, 12:03:46 pm »
Здравейте, от снощи се мъча да разгадая картата на въпроса :С ще се върне ли при мен? Въпросът е зададен вчера- 27.01. в 21:21 в София. Той е назован по име. Гледах,въртях,суках и ето до къде стигнах:
Асцедентът е в Дева, У на 1 дом Меркурий,който се намира в 4ти дом в Козирог.  Тук е и Юпитер, а Луната като съуправител се намира в Дева в 12 дом. 7дом е в Риби и там е  и Уран. У са Нептун и Юпитер,като вторият е в 1 ви дом. Отделно Юпитер прави тригон с Меркурий,но квадрат с У. Венера е в 4 ти дом и има секстил с Нептун.А луната е в съвпад с юпитер. За мен отговорът е да,но ме тревожат луната в 12 дом (връзката ни беше тайна),венера,меркурий и плутон в 4ти дом.
1,4,7,10дом са в подвижни знаци,което дава надежда за скорошно развитие.
Има и Слънце в 5дом ,но то няма аспекти с планетите в 1 и 7дом. Същевременно Уран като У на 5ти дом е в квадрат с Меркурий, а Сатурн е в квадрат с Луна и Юпитер.
У на 7 в 1 дом показва по-силно желание за връзка от него,но реално аз съм тази,която търси връзка в момента.
Ще бъда благодарна на всички коментари,че много се замотах. Карта от телефона не мога да кача :).Слънчев ден на всички :)
« Последна редакция: Януари 28, 2016, 12:15:51 pm от kaka_Tosha »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1814 -: Януари 28, 2016, 01:57:41 pm »
Здравейте, от снощи се мъча да разгадая картата на въпроса :С ще се върне ли при мен? Въпросът е зададен вчера- 27.01. в 21:21 в София. Той е назован по име. Гледах,въртях,суках и ето до къде стигнах:
Асцедентът е в Дева, У на 1 дом Меркурий,който се намира в 4ти дом в Козирог.  Тук е и Юпитер, а Луната като съуправител се намира в Дева в 12 дом. 7дом е в Риби и там е  и Уран. У са Нептун и Юпитер,като вторият е в 1 ви дом. Отделно Юпитер прави тригон с Меркурий,но квадрат с У. Венера е в 4 ти дом и има секстил с Нептун.А луната е в съвпад с юпитер. За мен отговорът е да,но ме тревожат луната в 12 дом (връзката ни беше тайна),венера,меркурий и плутон в 4ти дом.
1,4,7,10дом са в подвижни знаци,което дава надежда за скорошно развитие.
Има и Слънце в 5дом ,но то няма аспекти с планетите в 1 и 7дом. Същевременно Уран като У на 5ти дом е в квадрат с Меркурий, а Сатурн е в квадрат с Луна и Юпитер.
У на 7 в 1 дом показва по-силно желание за връзка от него,но реално аз съм тази,която търси връзка в момента.
Ще бъда благодарна на всички коментари,че много се замотах. Карта от телефона не мога да кача :).Слънчев ден на всички :)
Вместо да ни разказваш картата, по-добре да я беше качила тук, а не желаещите да я погледнат (и ти помогнат, на-вече) да я правят тепърва...
Подвижните оси не предвижват ситуацията към по-бързо развитие, кардиналните знаци на кардиналните оси правят екшъна. По въпроса- не той, а ти ще се върнеш към него и миналото, като ще чакаш то да се обади и ще се обади- пак ще подновите срещите, но сама знаеш, че връзката ви не е романтична и няма изгледи да стане, а ще си остане осмодомна, разбирай секс, като това не пречи да станете официална връзка, включваща и съжителство.