Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759034 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1845 -: Февруари 05, 2016, 06:55:39 pm »
Здравейте! Някой ще може ли да помогне! Въпросът беше ще подновим ли сексуалната си връзка до 2месеца, защото се държи много двусмислено и ако е края поне да не ме обърква.
Слънцето У8 за него в разходящ хармоничен аспект с негов Сатурн у1
Луната у1 за тев в сходящ квадрат с Уран у8 за теб- на него му излиза, че скоро е правил секс, а на теб, че скоро няма да правиш

Венера

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1846 -: Февруари 07, 2016, 01:47:29 pm »
Здравейте,
на 01.02. ме владееше този въпрос:Изпитва ли Любов към мен Х(назован по име) -Въпрос 1
А днес ме връхлетя въпрос 2: Да призная ли на Х чувствата си към него и това ще доведе ли до започване на любовна връзка ?
Моля за помощ,че положението вече започва да ме побърква!




Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1847 -: Февруари 07, 2016, 01:52:57 pm »
Oтносно 1. въпрос: Харесва те по мъжки.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1848 -: Февруари 08, 2016, 12:24:07 pm »
Здравейте,
на 01.02. ме владееше този въпрос:Изпитва ли Любов към мен Х(назован по име) -Въпрос 1
А днес ме връхлетя въпрос 2: Да призная ли на Х чувствата си към него и това ще доведе ли до започване на любовна връзка ?
Моля за помощ,че положението вече започва да ме побърква!
№1 Харесва те и има чувства към теб, но не са силно изявени, все пак Луната У5 за него е паднала в скорпион
№2  Чувствата си към него няма да кажеш, а ще докажеш- креватно, надявам се да ги оцени!

Венера

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1849 -: Февруари 08, 2016, 07:30:59 pm »
Много ви  благодаря!
akruks -много ми хареса това,че ще доказвам чувства креватно :) Трудно ми е да казвам.Имам малко съмнения ,че ще ги оцени както ми се иска ,но да видим какво ще става  :)  Понеже се опитвам да навлизам в астрологията , разглеждайки картите забелязах : Слънце е в 9 дом ,Марс в 6,DC - Риби ,Меркурий и Венера в Козирог. Въпросният  господин е Слънце Риби в 9 дом,Марс в 6 д.Аз Имам Венера и Меркурий в Козирог.Доколко това е важно за отговора ?
« Последна редакция: Февруари 08, 2016, 07:33:46 pm от Венера »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1850 -: Февруари 08, 2016, 07:40:51 pm »
Слънце е в 9 дом ,Марс в 6,DC - Риби ,Меркурий и Венера в Козирог. Въпросният  господин е Слънце Риби в 9 дом,Марс в 6 д.Аз Имам Венера и Меркурий в Козирог.Доколко това е важно за отговора ?
Това не е важно за отговора, защото за отговора е важно какво показва картата на въпроса, а това че има известно преплитане с натала се е случвало и друг път- имаше период, когато хорарините ми карти на любовна тематика излизаха с асц като на натала ми- по знак и градуси, все едно нарочно съм го напасвала  :)

Венера

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Любовни хорари
« Отговор #1851 -: Февруари 08, 2016, 07:51:18 pm »
Да,и с асц много често ми се случва.Хрумна ми,че има такова преплитане когато въпроса наистина ти е много важен и зададен много искренно ,без  да се замисляш.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #1852 -: Февруари 11, 2016, 09:53:44 pm »
Неговия У1 е в твоя първи дом. Сеща се за теб. И на двамата У1 са ви ретро и в сходящ тригон. Има желание за контакт от двете страни, но заради ретроградността може и да не се осъществи. Все едно сте "онемели" - така го тълкувам по аналогия.

За чувствата гледам неговия У5 - Луната. Тя е и твой сигнификатор. Но е на неговия асц. В момента е зает със себе си. Твоят У е на твоя К5 - настроена си за любов и обсебена от мисли на тази тема. Слънцето ще изгори Мерк - нещо ще ти просветне, ще прогледнеш за нещо. Възможно е да разбереш тайна, защото Слънцето ти е У12.

И последно - У5 за двамата са в сходящ квадрат. Ти си го охладила с нещо. Той е и зле поставен в Дева.
Към теб има интерес, любопитство. Любовни чувства - не.

The_One беше права за изгорения Мерк. Близо 2 години ме чоплеше нещо свързано с този човек и най-накрая разбрах истината. Както си и мислех, човечето излезе жалко идиотче.  :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1853 -: Февруари 11, 2016, 10:10:52 pm »
Trendy, жалко че така се е случило. Това, което си написала не е за харесване, но поне астрологията си работи. :)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #1854 -: Февруари 12, 2016, 01:56:50 pm »
Здравейте,
В следващите 3 месеца ще среща ли човек, с който да имамв споделена любов?
С квадрата между У1 и У5 отговора следва да е не. Нали не бъркам?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1855 -: Февруари 12, 2016, 05:29:58 pm »
Здравейте,
В следващите 3 месеца ще среща ли човек, с който да имамв споделена любов?
С квадрата между У1 и У5 отговора следва да е не. Нали не бъркам?
Скоро си срещнала човек, с когото имате споделена любов или поне взаимно се харесвате и сте имали флирт. Неочаквано ще те потърси и разкрие чувствата си пред теб.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Любовни хорари
« Отговор #1856 -: Февруари 14, 2016, 04:45:59 pm »
Това ли е краят на връзката ни? Благодаря отново на отзовалите се!

Дадох обратна връзка в раздел таро, но да се отчета и тук - след скандал по телефона, връзката приключи. Но ме е яд, че нещата приключвиха така - без обяснения, без нищо - като в детската градина.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1857 -: Февруари 14, 2016, 06:54:40 pm »
Дадох обратна връзка в раздел таро, но да се отчета и тук - след скандал по телефона, връзката приключи. Но ме е яд, че нещата приключвиха така - без обяснения, без нищо - като в детската градина.
Ако беше като в детската градина щеше да има "на ти куклите, дай ми парцалите", а ти казваш, че не е имало обяснения... Благодаря за ОВ-то, но картата не показа окончателна раздяла- скандал и прекъсване на комуникацията- да, но не и край, още повече АСЦ е прекалено ранен, което предполага, че е рано да задаваш този въпрос.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1858 -: Февруари 15, 2016, 07:46:14 am »
Дадох обратна връзка в раздел таро, но да се отчета и тук - след скандал по телефона, връзката приключи. Но ме е яд, че нещата приключвиха така - без обяснения, без нищо - като в детската градина.
Временен пост   :012: Сега разбрах  :19: Говорим за щуротиите на Уран,нали?Той рязко сменя ситуацията с неочаквани обрати.Има време   :58::)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #1859 -: Февруари 20, 2016, 08:49:15 pm »
Р. ще се омъжи ли за А.? Р. ми е сестра. Въпросът е зададен от мен.

OВ- НЕ. В момента са разделени.
« Последна редакция: Февруари 28, 2016, 11:42:42 am от Uran »