Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758245 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2040 -: Април 19, 2016, 11:41:29 am »
Да. Виж Марс и Венера, У5 и У10.
Какво показва хорара според теб, Веско?
С тази Луна без курс отговорът би трябвало да е по-скоро "да". Тревожи ме само, че между Венера и Плутон предстои квадрат.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2041 -: Април 19, 2016, 08:21:11 pm »
О. (момиче) пита дали с В. (момче) ще имат среща до 1 месец или поне дали ще направят конкретна уговорка за такава. Към момента двамата живеят в различни държави. Какво бихте казали за техните отношения по картата? Асцендентът излезе много късен обаче....

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2042 -: Април 19, 2016, 09:39:10 pm »
Не.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2043 -: Април 19, 2016, 09:45:38 pm »
С Х ще останем ли заедно до септември.
Картата не е много радикална, но все пак.
Луната, макар и без курс, е в сходящ съвпад със СЛВ, което е добър показател.
Притеснява ме повече ранният асцендент и предстоящия квадрат на ретро Плутон У1 в 3д за теб със заточената Венера У1 за Х., което показва, че все някакво напрежение ще възникне между вас, породено от твоето затруднение в общуването/комуникацията, а от страна на Х от прикрития му и затворен характер, от това, че свежда любовта само до правенето на секс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2044 -: Април 19, 2016, 09:54:11 pm »
О. (момиче) пита дали с В. (момче) ще имат среща до 1 месец или поне дали ще направят конкретна уговорка за такава. Към момента двамата живеят в различни държави. Какво бихте казали за техните отношения по картата? Асцендентът излезе много късен обаче....
Отношенията са си отношенип, харесването им е взаимно, но общуването им затруднено, заради невъзможността на момичето да отиде при него и не виждам до месец това да се промени. Самият той тепърва трябва да се установява на новото място, след време може да дойде при нея.

kaka_Tosha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 40
Re: Любовни хорари
« Отговор #2045 -: Април 22, 2016, 07:43:22 pm »
Мили хорица, при мен и моят младеж последната седмица има леко затопляне на отношенията и въпреки, че замина на вилата, нещо ме зачовърка онзи ден и зададох следния въпрос: Ще прекараме ли заедно уикенда със С.? Честно казано никак не е момента, ама този път силно ме гложди нещо отвътре. Ето картата и ето как аз го разтълкувах:

Асц. е в Дева- У - Меркурий в 9ти дом в Телец. В първи дом е и ретро Юпитер. 5ти дом е в Козирог с У Сатурн, който е 4ти дом. Плутон също е в 5ти дом. Луната като косигнификатор на мен е във 2ри дом във Везни. Луната ще направи точен секстил със Сатурн след почти 7 градуса,  Луната е направила квадрат с Плутон,а Меркурий е направил преди 2 градуса тригон с Плутон. Юпитер е направил като Луната секстил със Сатурн и квадрат с Плутон.Последният аспект на Луната е квадрат с Уран, който е в любимия ми 8ми дом, където е и Венера- естественият управител на въпроса.
Според мен отговорът е Не. Не ги разбирам тези аспекти със зловредни планети. Не знам кога дават положителен и кога негативен оттенък.
Много ще се радвам на вашите коментари, че много ме разчовърка тази мисъл. :17: :17: :17:
 :d030: :d030: :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2046 -: Април 22, 2016, 09:37:49 pm »

 Луната е направила квадрат с Плутон, а Меркурий е направил преди 2 градуса тригон с Плутон У4.
Което значи, че ще си останеш вкъщи, няма да ходиш при него на вилата.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #2047 -: Април 23, 2016, 12:25:53 am »
От няколко дни мисля за отминали неща и "вадя скелети от гардероба" вероятно от Пълнолунието (при мен в 8-ми дом).
И днес малко емоционално реших да попитам за един човек от миналото. Въпросът е на картата и човекът съм го назовала по име, не съм поставяла срок.
Благодаря :58:

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2048 -: Април 23, 2016, 10:24:57 am »
Моля ви за мнение..Ще си оправим ли отношенията с човека Х (назован по име)? После ще дам ОВ.


The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2049 -: Април 25, 2016, 02:39:31 pm »
Не виждам показатели да си оправите отношенията. Съжалявам.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2050 -: Април 25, 2016, 05:26:45 pm »
Въпросът е на картата и човекът съм го назовала по име, не съм поставяла срок.
Луната с последен аспект опозиция с Меркурий У1 за назования, така че едва ли ще те потърси.

marushka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Любовни хорари
« Отговор #2051 -: Април 25, 2016, 07:20:41 pm »
Здравейте,
много ми е интересно да ви чета, макар, че още не мога да разбирам всичко.
Имам един върпрос, на който се опитахме да си дадем отговор с една приятелка, но май не се справяме много. Тъй като мъжът ми до скоро си имаше любовница, интересува ме дали са съксали и в крайна сметка кой с кой ще се разделя, че нещо не ми е ясно. Ето и картата :
Благодаря ви предварително
Не говори Богам, что ты в беде.
Скажи беде, что ты всегда с Богами...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2052 -: Април 25, 2016, 10:52:28 pm »
Тъй като мъжът ми доскоро си имаше любовница, интересува ме дали са съксали и в крайна сметка кой с кой ще се разделя, че нещо не ми е ясно. Ето и картата :
Няма да напусне дома и семейството, към тайната връзка може да има връщане, окончателно ще прекъсне забежката едва когато Марс У1, У8 за него стане директен в стрелец и квадратира Нептун У12, имай търпение и му дай време.

marushka

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Любовни хорари
« Отговор #2053 -: Април 25, 2016, 11:03:36 pm »
Няма да напусне дома и семейството, към тайната връзка може да има връщане, окончателно ще прекъсне забежката едва когато Марс У1, У8 за него стане директен в стрелец и квадратира Нептун У12, имай търпение и му дай време.


Благодря ти Аркус,  :-* то в крайна сметка за какво време става въпрос ? Няколко месеца ли ?
Не говори Богам, что ты в беде.
Скажи беде, что ты всегда с Богами...

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #2054 -: Април 27, 2016, 02:03:21 am »
И да продължат още известно време, тук не виждам перспектива за бъдещо развитие. Дори ми се струва, че пиковият период в тези отношения вече е отминал. Сега са навлезли в едно инерционно русло и така продължават.

Марс и Венера са ваши сигнификатори, а и като цяло на любовни/интимни отношения. Скоро ще се осъществи точен мунданен съвпад на двете планети, но в хорарната карта между тях се намира заточен Юпитер. Това или е някой трети в отношенията, или някакво обстоятелство. Мъжът обвързан ли е? Очакваш ли да вземе някакво решение?

Здравейте,
5 месеца по-късно искам пак да попитам : Приключиха ли отношенията ми с Х?
Луната няма предстоящи аспекти, У1 Меркурий скоро ще обърне и ще направи тригон с У1 Юпитер на Х и двамата в ретро фаза?
Брои ли се ?
Ще има ли завръщане или всичко е свършило?

Ще съм благодарна ако някой изкаже мнение.