Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758775 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2145 -: Май 26, 2016, 02:04:38 pm »
Благодаря за отговорът.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2146 -: Май 26, 2016, 02:08:09 pm »
Благодаря за отговорът.
За отговора на хорарния въпрос ли ми благодариш, че не разбрах?


adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2147 -: Май 26, 2016, 02:10:25 pm »
Да а какво пречи той просто не вдига телефон.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #2148 -: Май 26, 2016, 02:29:52 pm »
Да, а предозиралите да бъдат пренасочвани към специалистките тарористки, бобофъргачки и кафепийци от другите отдели на клиниката :012:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2149 -: Май 26, 2016, 02:33:37 pm »
Както и да е вече няма значение туку що ми вдигна и ми се каза да го оставя на Мира това и смятам да направя явно вече не го интересувам извинявам се ,че,занимавах всички няма смисъл.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2150 -: Май 26, 2016, 02:40:54 pm »
Знаеш ли няма значение явно съм една голяма глупачка,но както и да е .Няма смисъл повече явно дз питам каквото и да било.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2151 -: Май 26, 2016, 02:43:41 pm »
Както и да е вече няма значение туку що ми вдигна и ми се каза да го оставя на Мира това и смятам да направя явно вече не го интересувам извинявам се ,че,занимавах всички няма смисъл.
В картата точно е описано състоянието му- Нептун У1 в негов 1д- има нужда да е сам със себе си на спокойствие, няма желание за разговори и общуване- знаков квадрат с Марс У3 за него.
Не пришпорвай нещата, напреди ти бяха писали в друг форум да бъдеш по-сдържана, а не от клон на клон- отвреме навреме се спирай, дай шанс на съдбата да те изненада- за да отвориш вратата, когато съдбата ти чука с приятната изненада трябва да си вкъщи, нали?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #2152 -: Май 26, 2016, 02:44:10 pm »
Не си глупачка. С "остави ме намира", без нормален разговор, не се прекъсват отношения. Може би и двамата изпитвате затруднения в изразяването на чувства и емоции.

Може да не си подхождате по темперамент - ти да имаш необходимост от по-силно привързване, а той от свобода.
« Последна редакция: Май 26, 2016, 02:48:15 pm от Mirabella »

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #2153 -: Май 26, 2016, 02:44:22 pm »
Знаеш ли няма значение явно съм една голяма глупачка,но както и да е .Няма смисъл повече явно дз питам каквото и да било.

Аделина, за да ти се случват постоянно някакви такива откачени любовни неща, си има някаква причина. Успокой се някакси, събери се и си направи някакъв анализ - къде грешиш, дали си на правилния за теб път. Не се отчайвай - всеки получава това, което му е необходимо.
Няколко поста назад Акрукс беше написала нещо много добро за връзките въобще - прочети го няколко пъти, докато разбереш смисъла му и го приложи върху себе си. Но бъди честна със себе си - не реагирай спрямо общия модел, а го приложи специално и единствено за теб самата.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2154 -: Май 26, 2016, 02:49:10 pm »
Akruks благодаря за отделеното време което не заслужавам наистина.А и с този уран кацнал на ац при него явно трябва да очаквам неочакваното от него благодаря на всички все пак.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2155 -: Май 26, 2016, 02:50:27 pm »
Това е вече друг въпрос, а картата ти е конкретно по въпроса дали се среща с тази, с която си пише- не се среща, точка по въпроса!

Обърни поглед навътре в себе си- на теб самата харесва ли ти да си с този човек, чувстваш ли се добре с него, какво не ти достига, за да се чувстваш уверена и обичана в тази връзка и въобще- преодолей/заобиколи пречките в тази насока, защото няма значение дали ще е Х или У- когато не си уверена в себе си, няма как да имаш пълноценна връзка.

Малко офтопик, извинете ме.
Акрукс, приемам критиката, само защото по принцип си права. Здравословно е да се замисля над това, което си ми написала. Обаче и ти имаш Луна в Овен и опитай да разбереш, че всеки път, когато не ми се заявява обожание изпадам в дискомфорт. И това не е точно неувереност.

Уич, отхвърлям предложението  :P
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2156 -: Май 26, 2016, 03:01:02 pm »
Малко офтопик, извинете ме.
Акрукс, приемам критиката, само защото по принцип си права. Здравословно е да се замисля над това, което си ми написала. Обаче и ти имаш Луна в Овен и опитай да разбереш, че всеки път, когато не ми се заявява обожание изпадам в дискомфорт. И това не е точно неувереност.
и аз малко офтопик- Луна в овен не търси обожаване по всяко време- от това има нужда Луната във везни, а овенската Луна иска да става всичко сега и веднага така, както тя го иска  :)
Точно защото си с Луна в овен би трябвало да си въодушевена при поява/намек за конкуренция- поне аз от малка обичах предизвикателствата, иначе като няма с кого да се съревновавам как ще покажа, че съм намбър уан?  :012:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2157 -: Май 26, 2016, 03:04:34 pm »
Akruks тогава какво иска луната в скорпион.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2158 -: Май 26, 2016, 03:13:08 pm »
Аделина, я пусни една натална карта да си обясним туй-онуй и има ли почва у нас. ;D
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2159 -: Май 26, 2016, 03:17:30 pm »
Нямаш проблем пускам я в Натали ще се радвам да чуя мнение на разбиращи защото мойте знания не саа все още много големи.