Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760302 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2385 -: Август 03, 2016, 11:36:52 am »
Ще се съберем ли.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2386 -: Август 03, 2016, 11:50:51 am »
Здравейте,
ще се задълбочат ли отношенията ни със Стоян? В момента са само сексуални и той твърди, че не иска да се обвързва.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2387 -: Август 03, 2016, 02:16:50 pm »
Ще се съберем ли.
Картата ти е за 9-ти август, а днес сме едва 3-ти

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2388 -: Август 03, 2016, 02:27:30 pm »
Здравейте,
ще се задълбочат ли отношенията ни със Стоян? В момента са само сексуални и той твърди, че не иска да се обвързва.
Радвай се на това, което имаш, че в тия сбъркани времена и секса на жена с мъж е лукс.  :)
АСЦ е на изгорящ път, Луната У10 (основната ти цел) е "изгоряла" покрай Слънцето У11 (важен за теб приятел, неговите чувства), вашите У1 и У8 са в знаков тригон, но само знаков, като Марс е бил още в скорпион, когато Луната е навлязла в лъв, за да пренесе светлина между тях. СЛънцето У5 за него У11 за теб ще извърши хармоничен аспект с Уран У5 за теб, У11 и съУ1 за него, ще продължите да сте приятели и да се обичате, без да имате сериозно обвързване, но в крайна сметка ще си напълно удовлетворена- последният аспект на Луната е съвпад с Венера У1, У8 за теб.

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #2389 -: Август 03, 2016, 04:17:12 pm »
Много благодаря. Верно си е лукс  :58: :08:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2390 -: Август 04, 2016, 07:18:24 pm »
нещо съм объркала датите сега видях.

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #2391 -: Август 05, 2016, 01:16:32 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще ми предложи ли брак на морето, на което предстои да отидем. Честно казано вътрешно се надявам да не го направи, не знам защо имам такива съмнения, може би защото около нас в компанията всеки за брак се чуди, кой кога ще предлага.. Не ме разбирайте погрешно, исках го много, но му поставих някои условия, понеже се забави много.. Благодаря.
« Последна редакция: Август 05, 2016, 02:43:56 pm от iivvaa »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2392 -: Август 05, 2016, 02:47:09 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще ми предложи ли брак на морето, на което предстои да отидем. Честно казано вътрешно се надявам да не го направи, не знам защо имам такива съмнения, може би защото около нас в компанията всеки за брак се чуди, кой кога ще предлага..  Благодаря.
По-важно е той какво мисли и говори по въпроса, а не компанията. Подранила си с въпроса, предстои промяна на обстоятелствата, както и на самия него, не е сугурно морето, временно охладняване на чувствата.

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #2393 -: Август 05, 2016, 03:25:24 pm »
По-важно е той какво мисли и говори по въпроса, а не компанията. Подранила си с въпроса, предстои промяна на обстоятелствата, както и на самия него, не е сугурно морето, временно охладняване на чувствата.

Благодаря за отговора. Направо ме сряза корема като прочетох за промени, особено в него, ама няма начин.. нещата не могат да останат същите. Учудваме обаче и "временното"охладняване на чувства, защото съм решила да приключваме след морето.. най-много пак да не успея. Благодаря пак
« Последна редакция: Август 05, 2016, 03:50:43 pm от iivvaa »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #2394 -: Август 05, 2016, 03:50:16 pm »
Като гледам картата, си мисля , че ако още сте във връзка, то е защото сте си удобни един на друг.
Обаче наистина ще има промяна , вероятно той ще стане придирчив и ще иска да поставя условията, на  теб пък ще ти се ще да поотпуснеш примката около врата.
И да има предложение, то няма да е искрено, а по задължение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

iivvaa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 35
Re: Любовни хорари
« Отговор #2395 -: Август 05, 2016, 03:54:41 pm »
Като гледам картата, си мисля , че ако още сте във връзка, то е защото сте си удобни един на друг.
Обаче наистина ще има промяна , вероятно той ще стане придирчив и ще иска да поставя условията, на  теб пък ще ти се ще да поотпуснеш примката около врата.
И да има предложение, то няма да е искрено, а по задължение.

Затова и се надявам да не прави предложение.. защото знам как допреди седмица ми обясняваше, че не е сигурен в себе си какво изпитва. И да, наистина искам да отпусна примката, почвам да осъзнавам какво заслужавам и искам да имам в живота си. Благодаря :)
« Последна редакция: Август 05, 2016, 04:01:43 pm от iivvaa »

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #2396 -: Август 06, 2016, 01:55:28 pm »
Здравейте,
Ще възобновим ли отношенията си?
Имахме отношения, повече от три години, без да е имало намеци за сериозно обвързване. Преди близо година, той спря да комуникира с мен, изведнъж. През януари се чухме отново. Оказа се, че е имал съмнения за сериозно заболяване (поне така каза) и е искал да се справи сам. След това през април пак изчрзна.
Та въпросът ми е приодиктуван от това. Луната е без курс, и моят и неговият управител са в квадратура, явно, че май отговорът е не. Права ли съм?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2397 -: Август 06, 2016, 05:28:57 pm »
Здравейте,
Ще възобновим ли отношенията си?
Твой управител е Плутон, с когото Венера У1 за него е в сходящ тригон, Меркурий У5 за него, У8 за теб, е в сходящ съвпад с Юпитер У8 за него, съУ5 за теб, така че е възможно да подновите връзката.  Венера У1, У6 за него е в падение в дева, може да не се чувства добре, както ти е казал, Плутон У1 в 3д е ретро- теб пък те измъчва това, че не споделя с теб, липсата на комуникация- Луната У3 за него е извършила квадрат с твоя У3. Може да е сериозно обвързването.

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Любовни хорари
« Отговор #2398 -: Август 07, 2016, 10:49:10 am »
Здравейте,
Всичко ли свърши? ... във връзката ни с ХХ. Уж взехме решение да се разделим, а и двамата продължаваме да се търсим. Май нещо не ни се отдава раздялата. В някаква агония сме и незнам как да продължа.

Аkruks, моля те, ако имаш възможност включи се с коментар, всичките ти прогнози по мои въпроси са били на 100% точни.
Надявам се да не съм нахална- Благодаря

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2399 -: Август 07, 2016, 04:57:13 pm »
Здравейте,
Всичко ли свърши? ... във връзката ни с ХХ. Уж взехме решение да се разделим, а и двамата продължаваме да се търсим. Май нещо не ни се отдава раздялата.
И ще продължите да се търсите, общувате и срещате, Мерка У3 за него е в сходящ съвпад с Юпитер У3 за теб. Той все още те харесва и обича- Венера У1 за теб в негов 5д, а и ти не криеш симпатиите си към него- Уран У5 за теб в негов 1д. Последен аспект на Луната е опозиция с Уран, което може да означава - не, не всичко е свършило за вас.