Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760200 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2490 -: Септември 16, 2016, 12:30:31 pm »
akruks, мерси! Не се държи много приятелски, но пък може да му е скучно и за разнообразие.. :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2491 -: Септември 16, 2016, 12:39:52 pm »
akruks, мерси! Не се държи много приятелски, но пък може да му е скучно и за разнообразие.. :lol_hitting:
Аз казах как е настроен, а не как се държи, друг въпрос е, че ти си го харесваш повече от от приятел и ти се иска и при него да е така.  Негов У1 е в твоя 5д, влязъл ти е под кожата  :)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2492 -: Септември 16, 2016, 12:42:56 pm »
Така е,симпатичен ми е. Но по принцип това как се държи някой е израз на това как е настроен. Или поне аз съм така и очаквам и другите също...

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Любовни хорари
« Отговор #2493 -: Септември 16, 2016, 12:50:48 pm »
Аз казах как е настроен, а не как се държи, друг въпрос е, че ти си го харесваш повече от от приятел и ти се иска и при него да е така.  Негов У1 е в твоя 5д, влязъл ти е под кожата  :)

М? Сериозно?
Освен У1,цял стелиум(мой) е попадал в неин 5-ти дом.. И... нищо..
Странно. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2494 -: Септември 16, 2016, 12:54:21 pm »
М? Сериозно?
Освен У1,цял стелиум(мой) е попадал в неин 5-ти дом.. И... нищо..
Странно. :)
Не бъркай натална синастрия с хорарите, различна е интерпретацията.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2495 -: Септември 17, 2016, 11:50:41 am »
Моля ви отговорете ми това ли е края на тази връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2496 -: Септември 17, 2016, 02:49:42 pm »
Този път се скарахме много жестоко това ли е края на връзката ни
Ще се сдобрите, но е тъпо на всеки скандал да задаваш въпрос, дали това е краят на връзката.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #2497 -: Септември 17, 2016, 03:51:53 pm »
Благодаря за отговора.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2498 -: Септември 17, 2016, 04:12:32 pm »
На някои им е заложено да имат по-истерични връзки, драма да има, без екшън бързо губят интерес. И съответно привличат такъв тип партньори, които да им доставят емоции и изживявания в този спектър.

Но ми се струва, че в случая прекалено се драматизира - след всеки пореден скандал, каквито вероятно са неразделна част от връзката, да се пита дали това е краят. От друга страна, такива въпроси не се задават за човек, който ти е безразличен, значи има тръпка. Може да говори и за някаква зависимост, емоционална или друг тип.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #2499 -: Септември 17, 2016, 04:22:41 pm »
Без лоши чувства, но след някой скандал наистина ще му дойде краят. Малко черен пипер наистина прави манджата по-вкусна, но ако се прекали с подправките, вече не става за ядене.

illy

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Любовни хорари
« Отговор #2500 -: Септември 19, 2016, 02:29:49 am »
Момиче Х пита дали с момче У ще имат любовна връзка? Засега са просто приятели, пишат си. Тя го харесва като нещо повече, той нея не се знае. У5 са в секстил, У7 не правят аспект, обаче Мерка ще се обърне и ще направи съвпад с Юпитер във Везни. Сатурн и Марс в 1 дом на момчето какво показват? Доколкото знам, той е по-голям. Може би е това. Марс като У5 в 1 - може би я харесва... У2 с У2, У3 с У3, У4 с У4, У6 с У6, У8 с У8, У9 с У9, У10 с У10, У12 с У12 - всички правят кофти аспекти. И Луната съвпад с Уран май не е много добре. :017: :(

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #2501 -: Септември 19, 2016, 02:05:28 pm »
Здравейте, въпроса ми е ще се получи ли нещо сериозно между мен и Х, има ли сериозни намерения или е просто увлечение? Нямаме връзка, той ми е казвал, че много ме харесва. Малко се страхувам да предприема нещо, защото сме колеги на работа, а и защото е по-малък от мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2502 -: Септември 19, 2016, 02:22:30 pm »
Момиче Х пита дали с момче У ще имат любовна връзка? Засега са просто приятели, пишат си. Тя го харесва като нещо повече, той нея не се знае. У5 са в секстил, У7 не правят аспект, обаче Мерка ще се обърне и ще направи съвпад с Юпитер във Везни. Сатурн и Марс в 1 дом на момчето какво показват? Доколкото знам, той е по-голям. Може би е това. Марс като У5 в 1 - може би я харесва... У2 с У2, У3 с У3, У4 с У4, У6 с У6, У8 с У8, У9 с У9, У10 с У10, У12 с У12 - всички правят кофти аспекти. И Луната съвпад с Уран май не е много добре. :017: :(
Сатурн не е в негов 1д, а е в негов 12д и управлява негови 2-ри, 3-ти и 4-ти дом, което показва, че е обвързан и го крие, има навик да чати тайничко, както и да укрива доходите си, че печели пари по нелегален начин в известен смисъл, тъй като и Плутон съУ12 е в негов 2д.
Връзка няма да имат, защото Мерка дори като стане директен е в дева, където стана ретрограден, няма аспект с Юпитер везни, а тези две планети управляват и 5д на двамата.
Това, което имат и може да продължи е общуване, флирт, интимна среща, ако е навита на секс без любов и обвързване. Марс У6 в негов 1д показва, че е активен в ежедневието, марсов тип, огнена натура, може и скрита агресия да има, тъй като е съу12.
« Последна редакция: Септември 19, 2016, 02:24:10 pm от akruks »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2503 -: Септември 19, 2016, 02:25:36 pm »
Здравейте, въпроса ми е ще се получи ли нещо сериозно между мен и Х, има ли сериозни намерения или е просто увлечение?

Щом е от службата, трябва да се пипа внимателно, дискретно. Пък и какво от това, че е по-малък, има доста успешни връзки с разлика във възрастта. Зависи и колко е драстична разликата - 10-15 години е малко смущаващо, на пак е доста относително и не може да бъде пречка за любовта.

Мунданно си улучила секстила между Венера и Марс, точен по градус при това. Светилата също се намират в сродни стихии. Но между физическите ви сигнификатори няма никакъв аспект, нито връзка по рецепция. И Луната не пренася енергия нито между Венера и Марс, нито между Меркурий и Юпитер.

В случая и двамата може да сте обзети от колебания, неувереност. Той е представен от ретро Меркурий близо до нодалната ос, а ти си по Юпитер в лъчите на Слънцето. Да, бих казала, че за теб е по-важно да си запазиш "лицето" пред други колеги и ръководството, евентуална връзка с колега да не рефлектира върху имиджа ти. Що се отнася до квезита, струва ми се колеблив и несигурен, някак плаха и неясна му изглежда стратегията - ту ще показва знаци на внимание, ту ще се отдръпва и може да ти се струва недостатъчно заинтересован... Не е изключено и някакви външни, обективни обстоятелства да попречат на тези отношения, на този етап не виждам активно двустранно въвличане.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2504 -: Септември 19, 2016, 02:32:01 pm »
Здравейте, въпроса ми е ще се получи ли нещо сериозно между мен и Х, има ли сериозни намерения или е просто увлечение? Нямаме връзка, той ми е казвал, че много ме харесва. Малко се страхувам да предприема нещо, защото сме колеги на работа, а и защото е по-малък от мен.
Да, наистина те харесва и може да се съберете заедно, но не го пришпорвай, дай му малко време да се вземе в ръце и нещата да потръгнат, че в момента е малко затруднен в личен план, в общуването и по отношение на срещи, тъй като е представен от все още ретро Меркурий.