Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758645 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2805 -: Януари 26, 2017, 01:43:01 pm »
Сестра ми реши да се вижда с един, който има славата на играч. Обичал я уж. Не казвам, че играчите не могат да се влюбват, но не ми изглежда добре тази история. Той се вижда с бившата му жена на работното му място, работят в една и съща фирма. Сестра ми реши да провери с хорар: "Наистиа ли е влюбен в мен Х.?" Интересува я към момента как стоят нещата, в бъдеще като го поопознае, очаквам сама да се откаже да се вълнува.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2806 -: Януари 26, 2017, 01:51:26 pm »
Сестра ми реши да провери с хорар: "Наистиа ли е влюбен в мен Х.?" Интересува я към момента как стоят нещата, в бъдеще като го поопознае, очаквам сама да се откаже да се вълнува.

Въпросът е зададен директно от нея, нали? Хорарната карта отразява нейните притеснения – заточена Луна в 8 дом, сигнификаторът на кверента също е там. Има квадрат между техните сигнификатори, квезитът е представен от Сатурн в 7 дом, а нейният сигнификатор е в знака на негово падение. Плюс невидима Луна в знак на заточение и в 8 дом, като сигнификатор на въпроса. На този етап бих казала да внимава в картинката, да не подхожда импулсивно към тези отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2807 -: Януари 26, 2017, 02:22:18 pm »
А може и в отношенията с бившата му съпруга нещо да не е приключило, по някакъв начин да остават свързани, макар и разведени вече. Ако има някакъв общ интерес. От езотерична гледна точка не е особено препоръчителна интимна връзка с мъж, който ту се връща при жена си, ту я напуска. Защото по този начин захранваш с енергия не само него, а и съпругата му и цялото му семейство. Тук просто отварям скоба и нямам предвид, че отношенията на сестра ти с него са поставени върху такава плоскост.

Но като цяло хорарът може да показва съмненията на сестра ти. Във форума сме имали примери за хорари с на пръв поглед негативни указания, но благоприятна развръзка. В хорара на сестра ти усещам някакво недоверие, неувереност, плахост.

Обаче ми прави впечатление, че и двете светила са с общ сигнификатор, но се намират в съседни знаци, без никакъв мажорен аспект. И слаби есенциално. А Луната е балсамична, малко преди да се скрие, при това се намира в 8 дом. На този етап ситуацията изглежда хлъзгава и неясна, но по-нататък биха могли да изплуват някакви факти, засега неизвестни или преднамерено премълчани.

« Последна редакция: Януари 26, 2017, 02:34:41 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2808 -: Януари 26, 2017, 05:27:23 pm »
А има ли начин да се доберем до неговата натална карта с час?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2809 -: Януари 26, 2017, 05:30:06 pm »
Ще е трудна работа, но ще й кажа да опита.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2810 -: Януари 26, 2017, 05:41:05 pm »
Щом твърди, че е толкова влюбен, какво пречи да си каже часа на раждане? Освен ако не е някой изпечен лъжец, де.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #2811 -: Януари 26, 2017, 05:50:11 pm »
Не мисля, че го знае. ;D Но от любов може и да го намери, ще й кажа да го провокира.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2812 -: Януари 27, 2017, 02:59:19 pm »
Сестра ми реши да се вижда с един, който има славата на играч. Обичал я уж. Не казвам, че играчите не могат да се влюбват, но не ми изглежда добре тази история. Той се вижда с бившата му жена на работното му място, работят в една и съща фирма. Сестра ми реши да провери с хорар: "Наистиа ли е влюбен в мен Х.?" Интересува я към момента как стоят нещата, в бъдеще като го поопознае, очаквам сама да се откаже да се вълнува.
с риби на К5 е доста хлъзгав по отношение на любовта, правилно си го преценила, а според картата сякаш няма да стигнат до връзка, нито да консумират флирта, ако е налице такъв
чак влюбон не е, харесва я и цени като приятелка, но е възможно да има скрит мотив, не само сексуален, а и материален

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Любовни хорари
« Отговор #2813 -: Януари 28, 2017, 10:26:41 am »
квинконса на у7 юпитер,"влюбения"  към  диспозитора си венера съвпад марс не показва ли ,че го е играл и с други,да кажем служебно свързани  този спектакъл
а карето на сатурн в 7 към венера,показва разочарование за венера и каре към марс ,сатурн тайните,марс излизат на яве,агресивно-нападателно поведение,като бъде разкрит
това,че тя и съпругата му са една планета в 8 заедно с плутон добър манипулатор  е човека,за да достигне целите си по 8,обещава ли да я направи бъдеща г-жа...
опозето юпи У7 -уран говори за необвързаащи  с фокус в 8 дом- у1 питащата, сексуални отношения, 

аз се уча може и да сбъркам ;)
« Последна редакция: Януари 28, 2017, 10:31:14 am от strelicka »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2814 -: Януари 28, 2017, 12:43:24 pm »
Bobolina, ти с право се притесняваш за сестра си – близки сте, една кръв сте, но тя може да има други възгледи за тази връзка и на този етап такива отношения да я устройват, малко или много. В твоите очи този мъж може да изглежда недостоен, но щом се е вмъкнал под чаршафите ѝ, значи с нещо ѝ допада. Не можеш да разменяш интимности с човек, който те отблъсква и ти е антипатичен. Е, има такива случаи, но са от друга категория жени. Това, че се е поддала на чара му, не я прави автоматично жертва. Може би просто е имала нужда от човек до себе си, от мъжка подкрепа, споделеност, независимо от неясната бъдеща перспектива.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2815 -: Януари 28, 2017, 12:54:59 pm »
А може и да има нещо скрито в тия отношения, което на теб и на нас да ни убягва. Поне така изглежда хорарната карта.

В живота на повечето жени е имало моменти, когато в тежка ситуация или в потиснато състояние на духа са правили такива компромиси, за да не бъдат сами, да има някой до тях. Такива компромиси рядко водят до нещо градивно, но пак са опитност, житейски урок. В крайна сметка важното е да ѝ допада човекът и да има коректно отношение към нея. Отровни са връзките, изпълнени със зависимост, антипатия и унижение, а не връзки без перспектива за брак и семейство.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2816 -: Януари 28, 2017, 01:13:42 pm »
Няма нищо срамно в една удовлетворяваща сексуална връзка, когато не говорим за стоково-парична размяна. А в случая става въпрос за свободен, вече разведен мъж, т.е. тя не се намесва в отношенията между него и официалната му съпруга. Минаха времената, когато предбрачният секс беше табу. Важното е сестра ти да не се чувства консумирана. Ако е наясно какво дава и получава в тази връзка, какво може да очаква, не е голяма драма. Но това са представите на ретро Венера в Овен в съвпад с ЮЛВ, не ме слушай.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Любовни хорари
« Отговор #2817 -: Януари 29, 2017, 09:40:45 am »
"Разочарование за Венера", т.е. за него, това ли имаш предвид?
марс е любовника ,венера- любовница,те се в съвпад ,но каре към сатурн в 7,не говори за дълготрайност и стабилност на връзката или да тя прерастне в съжителство,брак
техните диспозитори уран-юпитер са в опозе,говори за същото, юпит е ВЗ с Венера,харесват се
но,у7 в 5 ,,негов 11,освен любов,той има ли деца,при мъжете винаги е активен 11 дом ,като стават бащи,той е 5 от 7 -партньорката,дали не търси поколение,у1 е в 8,секс,бременост
« Последна редакция: Януари 29, 2017, 09:42:26 am от strelicka »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2818 -: Февруари 03, 2017, 01:19:51 pm »
Здравейте, един хорар с въпроса Зарадва ли се на това, което му казах?

« Последна редакция: Февруари 03, 2017, 06:19:43 pm от 666 »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2819 -: Февруари 03, 2017, 01:26:48 pm »
В класическата астрология сънищата и визиите са по 9 дом.

Луна в 12 дом и управител на кверента в 8ми могат да загатват и за скрити мотиви, някаква неяснота или нещо, което не се афишира. С тоя Сатурн в 7 дом в разходяща квадратура с Венера май не е в особена кондиция.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui