Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758328 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #2955 -: Март 09, 2017, 08:21:09 pm »
А всъщност Хуят изглежда да е жалък и достоен само за низвергване нехранимайко. Поне да е Хуя като Хуя, извисен и могъщ, а той нюнюнка.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2956 -: Март 09, 2017, 08:22:54 pm »
На Аделина на ѝ е чак толкова тежък наталът, аз също се чудя как може да произвежда толкова драми. Виждала съм къде по–трудни карти. Но с Марс и Сатурн в 4 дом от АС не ѝ е лесно. И възлите по оста 1/7 са допълнителна предпоставка за смут и нестабилност. Съвпадът Луна/Юпитер в 5 дом донякъде компенсира, но недостатъчно.

Гледайте и аз да не започна да злословя, че мога и да римувам цинизми.  :57:
« Последна редакция: Март 09, 2017, 08:24:30 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #2957 -: Март 09, 2017, 08:25:35 pm »
На руски и по Пушкин.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2958 -: Март 09, 2017, 08:30:27 pm »
Мога двуезично, Пушкин ряпа да яде!  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #2959 -: Март 09, 2017, 08:36:18 pm »
Привет! Пускам един хорар - Ще се случи ли нещо между мен и Х в любовен план? Назован е по име.
Благодаря.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2960 -: Март 09, 2017, 08:38:14 pm »
От колко години пускаш хорари?
Защо не се понаучи сама да си ги ''разчиташ'', аз от септември се самообучавам и напреднах значително.
Нямаш оправдание, че тормозиш съфорумците си постоянно.
Целта на конкретната тема е взаимна помощ в разчитането на хорари на любовна тематика, както и обсъждането им, но ти не полагаш усилия да се учиш.
Тя правописа си не оправи за толкова време, а ти искаш да се научи да разчита хорари.  :D :D :D

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Любовни хорари
« Отговор #2961 -: Март 09, 2017, 09:03:12 pm »
Привет! Пускам един хорар - Ще се случи ли нещо между мен и Х в любовен план? Назован е по име.
Благодаря.

Аз не съм оптимистично настроена, а и с тези сигнификатори не мисля, че реално проявявате желание. Скоро ще сте на друга вълна, всеки за себе си.

laelia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2962 -: Март 10, 2017, 10:04:27 pm »
Здравейте,въпроса който ме вълнува е дали ще срещна скоро подходящ за мен партньор.Благодаря  :58:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #2963 -: Март 10, 2017, 10:45:54 pm »
Асцендентът е ранен, а Луната е без курс, така че едва ли ще е много скоро.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #2964 -: Март 11, 2017, 01:50:52 pm »
Извинете за спама, случайно влязох и какво да видя - Аделина вече имала бебе? Кога стана това и от кого, щото съм останала с впечатление, че постоянно мъжките индивиди се сменяха ::) Не търся клюки, просто ми стана интересно, че още се цъкат хорари ами не се погледнат прогресии, транзити...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2965 -: Март 11, 2017, 02:34:53 pm »
Пропуснала си доста хорарни въпроси с поредица от раздели и събирания. С таткото на бебето, там е една безкрайна сага.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #2966 -: Март 11, 2017, 02:46:23 pm »
Ами и ние се изненадохме, като се роди бебето, щото явно до последния месец водеше активен полов живот  :017: Малко, като в ония виц ,кой европеец до кога спи с бремената си жена -българина как до кога -до последно..- ооу затуй ли всички българи все едно сте @бани в главата ..  :D

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2967 -: Март 12, 2017, 03:34:12 pm »
От колко години пускаш хорари?
Защо не се понаучи сама да си ги ''разчиташ'', аз от септември се самообучавам и напреднах значително.
Нямаш оправдание, че тормозиш съфорумците си постоянно.
Целта на конкретната тема е взаимна помощ в разчитането на хорари на любовна тематика, както и обсъждането им, но ти не полагаш усилия да се учиш.

Аделина вероятно ми е писнала повече, отколкото на теб. Но по този въпрос принципно не си права.
Може да си турбо-мега-гига добра на хорари и пак да не можеш да разчиташ собствените си. Особено, когато касаят емоционални въпроси.
Гледам хорари на приятелки, тук във форума също пиша. Обаче хорарите, които са ми важни, не ги гледам сама, а предпочитам и някой от форума да изкаже мнение. Подхождам емоционално, не съм обективна и виждам само, каквото ми се иска да видя. Сигурно има хора, които могат хладнокръвно и концентрирано да си разчетат сами любовните хорари, но за мен те са по-близо до роботите, отколкото до човешкия вид, а и все още не съм ги срещала.

А в конкретния случай истинският проблем е дозирането и неспособността да се прецени кой е Важният хорар. Те и картите й на Аделина не са радикални, защото са по десетки на час. Ако пуска в месеца, хайде - в седмицата, по един хорар...ще е друго. Но като се поразвълнува и само бълва карти без да мисли. На мен това не ми пречи, но лошото е, че на нея вместо да й помага й пречи. По две причини:
1. Хорарните карти стават нерадикални и не носят информация.
2. Ангажира си съзнанието с хорарни карти и чака отговор от вън, вместо да се съсредоточи над ситуацията, в която е и да намери начин да я разреши.

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2968 -: Март 12, 2017, 05:17:47 pm »
Не съм ѝ говорител на Аделина, но според мен не е от хората, които биха седнали да учат хорарна астрология. Ще учи нещо друго, ако ще и виШе, а астрологията за нея е интересна дотолкова, доколкото някой друг да може да даде отговор на нейните въпроси, използвайки този инструмент. Не всички са създадени за такива занимания. Затова влиза и пита, но на нея просто ѝ убягва границата. И затова се създава усещане за едностранчивост.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2969 -: Март 12, 2017, 05:29:06 pm »
SolIngwar, не знам кой е "нов" и кой е "стар", нито съм написала нещо против изказването на мнения. Но точно с това ти мнение не съм до край съгласна и съм обяснила защо. Лични оценки не съм давала нито на теб, нито на тона ти. Щото и към двете не проявявам интерес.
Изказването ти отвори нещо като казус, по който и преди съм мислила, но не е ставало дума, за да го напиша. Аз в самопрогнозирането не вярвам. За мен то няма нищо общо с капацитета на астролога. Това, че някой е върха като астролог пак не значи, че може да си прави прогнози. Дори извън хорарите, говорейки общо за астрология, не приемам, че прогнозата, която си направиш сам ще бъде обективна, колкото прогнозата от астролог. И според мен е много важно дори да нямаш емоционална връзка с астролога. Симпатии, приятелско отношение - да, но при по-близка връзка (роднини, дългогодишни приятели и т.н.) обективността пак отива на кино.
Както и да е, беше ми интересно да обсъдим темата малко по-общо, философски ако щеш. Но нещата отново опряха до "аз на теб - ти на мен", така че мен не ме бройте.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.