Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758177 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #2970 -: Март 14, 2017, 08:42:15 am »
Едната с коронка, пък другата с щит, и се карат и заради аделина :)
Забавничко някак

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2971 -: Март 14, 2017, 07:29:45 pm »
Едната с коронка, пък другата с щит, и се карат и заради аделина :)
Забавничко някак
Забавничко, докато не им мине черната котка път  :012:

laelia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2972 -: Март 16, 2017, 04:56:21 pm »
Здравейте отново с риск да стана банална отново се допитвам до вас с въпрос който ме тормози и на който не мога да си отговоря.Защо иска от мен да сме приятели след като сме разделени?,назован по име .Благодаря :58:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2973 -: Март 18, 2017, 06:09:17 pm »
Едната с коронка, пък другата с щит, и се карат и заради аделина :)
Забавничко някак

Ако ме беше срещнала преди 2-3 години щеше да яде колбасите  ;D
Сега е забавничко, щото вече не влагам енергия нахалост.


Лаелиа, по твоя хорар: Той се чувства силен, владее ситуацията и диктува отношенията. Иска да си му под ръка за сексуални контакти и към момента по тази карта само това ви свързва. Обаче ако го гледаме по Юпитер - той е ретрограден, ще правите опозиция, после ти ще си ретроградна - Мерк се обръща в Телец, но ще влезе отново в Овен. Тоест, ще има пак иди си - ела си. Но дългосрочна перспектива не виждам нито за връзка, нито за искрено приятелство.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Любовни хорари
« Отговор #2974 -: Март 18, 2017, 08:09:30 pm »
Лаелия, ако ти е колега, цели да се възползва от твой ресурс в работата. Ако не, преследвана полза пак ще засяга това, което ти имаш - както пари, така и способности. Т.е. да има още един полезен контакт.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2975 -: Март 19, 2017, 09:02:45 am »
Здравейте отново с риск да стана банална отново се допитвам до вас с въпрос който ме тормози и на който не мога да си отговоря.Защо иска от мен да сме приятели след като сме разделени?,назован по име .Благодаря
може би има още чувства към теб - Луната У5 за него в тригон с Нептун У1 в негов 1д, ще извърши последен апсект тригон със Слънцето в негов 1д- прекалено е горд, за да признае чувствата си, затова се измъква с "приятелство"

laelia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #2976 -: Март 20, 2017, 12:30:08 am »
Благодаря ви  :58: .Делфин колеги сме,но сме с равни позиции.Финансово не съм по-добре от него.Познаваме се от 4 години,две от които сме имали връзка.За цялото това време не е показал склонност да се възползва от мен по никакъв начин.Прекалено честен и открит е за това.Само в показването на чувства е доста пестелив.Имаме доста силна духовна връзка,ценим се взаимно.Аз съм по-голяма от него с няколко години и той винаги се е притеснявал от това,че ми губи време в което мога да бъда с друг човек.Той пожела раздяла и поиска да бъдем приятели.Аз имам чувства и за мен това е равносилно на дълъг период страдание.Многократно се опитах да прекратя контакт с него,но за съжаление това че работим заедно е пречка.А той се е заинатил и не отстъпва.За секс може и да има желание,но едва ли би се пробвал защото знае моята позиция по въпроса :) .Акруз много си права за гордостта,то така и започна връзката ни.В продължение на годна флиртуване,но без да се допускат сериозни отношения.В момента в който аз се отдръпнах и разбра,че има човек който се интересува от мен се обърна на 180 градуса.И се получи нещо като аз не мога да съм с теб ама и на друг не те дамам ??? .Странна птица си е.Благодаря Ви още веднъж за отделеното време :58:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2977 -: Март 21, 2017, 09:48:16 am »
Момичета, моля ви за малко яснота по този хорар. От 2 месеца е ту топло - ту студено и ми писна. Ако няма да го бъде предпочитам да си сложа емоционалната бариера и да не си създавам грижи.
Въпросът е: Х защо се държи студено? Отдръпва ли се? Притеснява ли се от мен?

В рецепция сме, но по заточение - все едно не ни е добре един с друг. Аз съм мега увредена - ретро, изгорена, заточена и интерсептирана. И в квадрат със зле поставена Луна  :(
Той е един мързелив Марс. Тригона на Луната с него като отговор "да, отдръпва се" ли да го разчитам? Вижда ли се причината - не ме харесва като жена или е нещо друго?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2978 -: Март 21, 2017, 02:12:10 pm »
Момичета, моля ви за малко яснота по този хорар. От 2 месеца е ту топло - ту студено и ми писна. Ако няма да го бъде предпочитам да си сложа емоционалната бариера и да не си създавам грижи.
Въпросът е: Х защо се държи студено? Отдръпва ли се? Притеснява ли се от мен?
А ти с тази Венера в овен , в хорара и натално, едва ли си гореща в любовта.
Твоя човек също не е романтик и сантиментален тип, събрали сте се, рецепцията ще ви държи и занапред заедно. Луната скоро ще извърши тригон с Марс, У1 за него, а след това съвпад с Плутон У1 в негов 3д- ще имате отново топъл период, доколкото може да е топла Луната в козирог, където е заточена.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #2979 -: Март 21, 2017, 02:59:07 pm »
Благодаря, Акрукс :38:
Само да уточня - не сме заедно с момчето, не излизаме дори. Повод за срещите ни е обща работа. Но той ту идва към мен, сближава се, ту ме полива със студ. Той има натална Венера във Водолей. И все пак почвам да мисля, че може би просто не ме харесва петодомно, а ей така - като позната, като приятелче. Не като жена. Защото ако искаше досега все щеше да се размърда, нали?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2980 -: Март 21, 2017, 03:46:38 pm »
Само да уточня - не сме заедно с момчето, не излизаме дори. Повод за срещите ни е обща работа. Но той ту идва към мен, сближава се, ту ме полива със студ. Той има натална Венера във Водолей. И все пак почвам да мисля, че може би просто не ме харесва петодомно, а ей така - като позната, като приятелче. Не като жена. Защото ако искаше досега все щеше да се размърда, нали?
Какво съвпадение, тук също К5 му е водолей  :)
Затова ли излизат вашите У1 в негов 6д- работно момче, ей  :)
Все пак вашите У5/У11 са в сходящ хармоничен аспект, раздвижване трябва да има по отношение на любов или приятелство, общи интереси и развлечения, не само работа
Единствена, нали знаеш в природата, че мъжките се дуят пред женската, а накрая тя избира, не стои безучастна само да гледа, така че му дай знак на човека, че искаш нещо повече от добри колегиални взаимоотношения, предполагам няма да те осъди за сексуален тормоз на работното място. :)

thzveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #2981 -: Март 22, 2017, 01:28:54 pm »
Здравейте,моля да ми кажете дали на хоризонта ми се очертава сериозна връзка..Имах такава, но се скарахме съвсем наскоро ...и той повече не ми се обади!😣Мислех че това ще е моя избор в живота но уви...Дори правехме опити и за дете!!!Цвета Бургас 30.07.1972 10.30 сутринта...Много ви благодаря предварително!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #2982 -: Март 22, 2017, 01:47:11 pm »
Това е тема за хорарна /часова/ астрология, не за анализ на натални /рождени/ карти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2983 -: Март 22, 2017, 02:01:10 pm »
Здравейте,моля да ми кажете дали на хоризонта ми се очертава сериозна връзка..Имах такава, но се скарахме съвсем наскоро ...и той повече не ми се обади!😣Мислех че това ще е моя избор в живота но уви...Дори правехме опити и за дете!!!
Щом не се е обадил, значи не е бил сериозен и с ерадвай, че не се е стигнало до дете!

Построих ти карта на въпроса, зададен в 13,28ч в Бургас- сериозна връзка ще имаш, някой от приятелското обкръжение, който досега не е проявил интерес към теб, защото си била ангажирана или пък този, с който си имала връзка може да се влюби отново в теб. Ти сякаш го харесваш още и се надяваш да те потърси? Забрави го и продължи напред!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #2984 -: Март 23, 2017, 12:04:29 am »
Извинете ме но нещо не разбрах...как така ще се влюби отново в мен, а същевременно да го забравя!!!Или не разбрах правилно отговорът ви!И след колко време ми предстои такава сериозна връзка!!!Много Ви благодаря!!!❤❤❤
изредих възможнистите, а след колко време- когато, тогава!