Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758408 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3135 -: Май 09, 2017, 11:12:03 pm »
Луната и Сатурн, вашите У3, вървят към опозиция, затова предполагам, че няма да се срещнете скоро. Луната е в знака на Близнаците, подвижен знак, който няма да чака да се решиш, а Сатурн е ретрограден, което показва забавянето от твоя страна.

Луната У3 за отсрещната страна с последен аспект опозиция на Сатурн У3 за теб, среща скоро едва ли ще има, зависи какво разбираш под скоро

Обратна връзка: колкото и да не очаквах и аз, обади ми се днес и се видяхме.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3136 -: Май 10, 2017, 03:45:50 am »
Обратна връзка: колкото и да не очаквах и аз, обади ми се днес и се видяхме.
Това е добре, значи опд скоро си имала предвид ден-два  :)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #3137 -: Май 11, 2017, 11:30:05 pm »
А сакън!С Марс в 12 по-добре да няма тайно увлечение  :D Иначе не мисля да има, но ти си малко дистанцирана, неуравновесена ,обременена, затормозена към общуване .Тягостна сигурно те вижда с тез Сатурн и Плутон, доста притеснена и не би трябвало да се гледа картата щото питащият е твърде черноглед Може да ти е избило от скорпионското пълнулуние и вече да се кротнеш  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3138 -: Май 12, 2017, 01:13:34 am »
Здравейте, направих още един хорар с въпрос дали мъжът ми има някакво странично увлечение. Луната в 12ти дом?!
ама това е твоя 12д- скритата ти мисъл, въпросът, който ти гложди мисълта.
Мъжът ти е погълнат от работа , кариера, ежедневие, грижа за дете/деца, изкарване на пари,
няма нито странично, нито скрито увлечение.

elektra

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3139 -: Май 14, 2017, 07:35:29 pm »
Добър вечер. Х влюбен ли е в мен?

vermm

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 401
Re: Любовни хорари
« Отговор #3140 -: Май 22, 2017, 11:39:48 am »
Здравейте, да си дам ОВ и аз. Стане точно така както каза The_One.

Здравейте, мисля да задам тоя въпрос за последно и повече да спра да ровя там.
Понеже с него вече нямаме никаква комуникация но нещата приключиха много тъпо и сякаш недовършено, ми се иска да попитам дали ще се съберем отново.
Според мен няма да стане но ще съм благодарна и на друго мнение. Отношенията ни според него бяха "приятели с облаги"  макар, че не показваше точно това ...
Мерси предварително и повече няма да Ви тормозя с тоя младеж  :) Обещавам  ;)

В момента хорара не показва развитие. Вижда се циклене от двете страни и толкова.
Но!  Двамата сте с общ диспозитор - Венера. Това е положителен знак, свързва ви нещо. Луната ще направи тригон към Венера - пак добре. Не всичко е загубено. Ретроградността на двата ви управителя - Меркурий за теб и Юпитер за него, показва, че сте в изчаквателна позиция,  объркани и никой не може да вземе решение какво и дали да предприеме. Квадратът между Венера и Сатурн показва, че протича процес на отрезвяване и преоценка на отношенията ви и стойността на всеки за другия.
Ако се стигне до комуникация инициаторът ще си ти - твоят У3 Луната, е по-бързата планета. А и неговият У3 Сатурн е ретрограден, което потвърждава, че засега не е настроен за общуване.
Луната в Скорпион е направила опозиция с твоя управител, който е и в заключен дом. Предстоящата ѝ опозиция с Марс (У12 за теб) показват, че се фрустрираш и те мъчи отчаяние. Нямаш полезен ход в тази ситуация.
Неговият управител е малко изолиран. Няма аспект нито с твоя управител, нито с Луната. Изглежда ми все едно е надмогнал случилото се, не е ангажиран психически и емоционално.
Този хорар според мен показва, че се налага изчакване и е възможно някакво пренареждане на позиции, отношения, чувства в последствие. Гледайки картата мисля, че моменът не е удачен ти да го търсиш.

Не знам дали от негова страна има чувства или не, но поне закрепихме отношенията си.

akruks също беше дала отговор на подобен въпрос преди:

Ще оправите отношенията си с младежа  :)
Колеги ли сте или връзката ви е тайна?

И на още един хорар на дам ОВ. Бях питала дали има жена в живота си. По хорара излезе, че има. Поговорихме си, но той отрече да е имал. Не знам лъже ли или не, но съм склонна да му вярвам.
Да, има жена в личния си живот и не разбирам защо не го попиташ, вместо да се терзаеш.
Колкото по-рано разбереш истината, толкова по-бързо ще го прежалиш и продължиш напред.


Много мерси на всеки, който отговори  :58:
« Последна редакция: Май 22, 2017, 11:51:36 am от vermm »

Andjelina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Любовни хорари
« Отговор #3141 -: Май 22, 2017, 02:24:22 pm »
Здравейте, въпроса ми е : Ще имам ли скоро интимна връзка с мъж? Ще съм благодарна, ако някой от вас погледне картата. Поздрави.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3142 -: Май 23, 2017, 10:41:46 pm »
Карта от една форумна позната. Покрай другите неща, стана въпрос за възможностите астрологията да й даде някои отговори. Ето хорарна карта с въпрос от нея: "Жената на Х. ще разбере ли, че се виждаме с него?" Излишно е да уточнявам, предполагам, започнала е да се среща с женен мъж.  ;D

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3143 -: Май 25, 2017, 08:36:01 pm »
Пускам един хорар с ранен АСЦ и знам, че не е надеждно да се тълкува, но ми е голяма мъгла и искам да чуя все пак нещичко - какво мислите за по-нататъшното развитие на нещата. Въпросът е Ще правим ли се*с с Х? Назован е по име, уж говорихме, че това искаме на този етап, но  не знам и до там ще се стигне ли.


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3144 -: Май 26, 2017, 04:26:58 pm »
Здравейте, въпроса ми е : Ще имам ли скоро интимна връзка с мъж? Ще съм благодарна, ако някой от вас погледне картата. Поздрави.
Така поставен въпросът е абстрактен, противоречи на начина, използван за получаване на отговор чрез въпросна астрология.
"скоро" е разтегливо и неточно понятие, както и "мъж" зададен в общ план
При такива въпроси има риск да се вкара питащият в матрица, която да следва, вместо да следва естествения ход на събитията и свободната си воля.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3145 -: Май 26, 2017, 04:33:47 pm »
Карта от една форумна позната. Покрай другите неща, стана въпрос за възможностите астрологията да й даде някои отговори. Ето хорарна карта с въпрос от нея: "Жената на Х. ще разбере ли, че се виждаме с него?" Излишно е да уточнявам, предполагам, започнала е да се среща с женен мъж.  ;D
Х. си пази добре любовните увлечения, така че няма жена му да узнае за познатата ти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3146 -: Май 26, 2017, 04:38:45 pm »
Пускам един хорар с ранен АСЦ и знам, че не е надеждно да се тълкува, но ми е голяма мъгла и искам да чуя все пак нещичко - какво мислите за по-нататъшното развитие на нещата. Въпросът е Ще правим ли се*с с Х? Назован е по име, уж говорихме, че това искаме на този етап, но  не знам и  ще се стигне ли дотам.
на този етап- Не
Х. сякаш има здравословни проблеми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3147 -: Май 26, 2017, 04:42:25 pm »
Х. си пази добре любовните увлечения, така че няма жена му да узнае за познатата ти.

Благодаря, Акрукс, ще предам. Аз търсех в картата индикации дали по-скоро няма да ги бъде въобще, вместо да трябва да се крият, но щом нищо не казваш в тази насока...

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3148 -: Май 26, 2017, 10:07:09 pm »
на този етап- Не
Х. сякаш има здравословни проблеми
:08:


Малко след като си го написала всъщност ми заяви, че е болен.
Иначе и за самия въпрос - пак си права, решихме да приключим контакти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3149 -: Май 27, 2017, 12:01:50 am »
Малко след като си го написала всъщност ми заяви, че е болен.
  :-\ да не чете какво си пишем във форума?