Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759950 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3300 -: Юли 22, 2017, 05:52:58 pm »
Според вас по тази карта Х има ли към мен повече от служебно отношение? Харесва ли ме?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3301 -: Юли 22, 2017, 09:07:30 pm »
Мисля, че по-скоро не.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3302 -: Юли 22, 2017, 09:53:33 pm »
Мерси, Веско. По хорара изглежда незаинтересован с тази никаква Венера. Иначе показва емоции, но може и да са просто от симпатии.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3303 -: Юли 22, 2017, 10:01:24 pm »
Възможно е. Малко ми беше странно, че Венера е в твой 8 дом, но пък е в негов 2 и може да мисли предимно за финансовото си състояние. Венера в Близнаци е много непостоянна и може днес да иска едно, а утре - друго, освен това няма връзка с твоя с-р, нито пък Луната да прави пренос на светлина между тях.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3304 -: Юли 22, 2017, 11:10:09 pm »
Имам въпрос ще се задълбочат ли отношенията ни с Х (по име)? Още сме в началото, обаче не върви както очаквах и не знам да изчакам ли още време или да приключа сега..

Даже мислех още сега да говоря с него,но реших първо да ви чуя мненията по хорара..
Благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3305 -: Юли 23, 2017, 11:08:27 am »
Не мисля, ако има някой заинтересуван, това си ти.
Той нещо се е усамотил и потулил, вероятно има задръжки или причини да е такъв.
Иначе неговият У1 е в тригон с негов У5, който обаче е Сатурн  и е ретро- вероятно не са оправдани очакванията му в тези отношения.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

anabel

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 50
Re: Любовни хорари
« Отговор #3306 -: Юли 23, 2017, 02:44:23 pm »
Не се наемам да определям време, иначе да съм го направила  :)
Това, което съм взела под внимание, за да дам този отговор- двата сигнификатора са в кардинален знак и ще са в съвпад след 5*, така че може да са 5 дни, а ако се сумира и осредни с аспекта на Луната- 10 дни.
Нямах предвид теб, akruks  :) Чела съм в няколко книги на руски по хорарна астрлогогия. Понеже те са онагледени в таблици, които не мога да кача, ще се опитам да го структурирам като таблица:

знак                     дом
                            ъглов             следващ            падащ
кардинален        час                     дни                 седмици
мутабелен           дни                 седмици            месеци
фиксиран            седмици           месеци             години

Това е от книга на Юрий Олешко, но и при други автори съм я срещала. Най-вероятно си запозната с тях, просто исках да уточня  :)


« Последна редакция: Юли 23, 2017, 07:50:33 pm от anabel »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3307 -: Юли 23, 2017, 07:04:16 pm »

Това е от книга на Юрий Олешко, но и при други автори съм я срещала. Най-вероятно си запозната с тях, просто исках да уточня  :)
Онагледената таблица съм я срещала в същия вид в статии из нета, свързани с хорарна астрология.
За определяне на времето съм чела в книга, също за въпросна астрология, там нещата са представени малко по-различно- не се гледа само сигнификатора на квезита или на въпроса, а също така Луната и други, а накрая резултатът се осреднява.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3308 -: Юли 23, 2017, 07:22:40 pm »
Имам въпрос ще се задълбочат ли отношенията ни с Х (по име)? Още сме в началото, обаче не върви както очаквах и не знам да изчакам ли още време или да приключа сега..

Даже мислех още сега да говоря с него,но реших първо да ви чуя мненията по хорара..
Благодаря!
Х е представен от Меркурий, който е извършил хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за теб и Сатурн У5 за него- мисля, че е сериозен в чувствата, на които обаче им липсва споделеност, тъй като Луната У5 за теб няма аспект с негов У5, а е квадратирала Юпитер У10, съУ1 за теб- не си удовлетворена от връзката емоционално, имаш по-високи цели. Луната ще извърши опследен аспект квадрат с Уран У12 в 1д- няма да си удовлетворена и накрая, като Х няма вина за това, самата ти имаш да разрешаваш вътрешни емоционални проблеми от миналото или поне да си поставяш по-реалистични цели. Вярно, че денят се познава от сутринта, но е вярно, че не винаги е така и сутринта, ако е облачно, следобед може да е слънчево. Иначе може да говориш с него, няма лошо да обсъдите кой какво очаква от връзката ви.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3309 -: Юли 23, 2017, 07:36:03 pm »
Въпроса ми е, дали до 6  мес ще бъда в сериозна и ангажираща връзка или не. В момента нямам приятел, нито конкретен човек към когото да изпитвам влечение. По - скоро въпроса ми е до 6 месеца ще се появи ли човек, към когото да изпитвам привличане, и то да е взаимно  :012:  Как бихте интерпретирали картата?  :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3310 -: Юли 23, 2017, 08:07:21 pm »
Въпроса ми е, дали до 6  мес ще бъда в сериозна и ангажираща връзка или не. В момента нямам приятел, нито конкретен човек към когото да изпитвам влечение. По - скоро въпроса ми е до 6 месеца ще се появи ли човек, към когото да изпитвам привличане, и то да е взаимно  :012:  Как бихте интерпретирали картата?  :)
Да, има изгледи да стане.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3311 -: Юли 23, 2017, 08:23:52 pm »
Благодаря, Акрукс

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3312 -: Юли 23, 2017, 09:48:15 pm »
Х е представен от Меркурий, който е извършил хармоничен аспект с Юпитер съУ1 за теб и Сатурн У5 за него- мисля, че е сериозен в чувствата, на които обаче им липсва споделеност, тъй като Луната У5 за теб няма аспект с негов У5, а е квадратирала Юпитер У10, съУ1 за теб- не си удовлетворена от връзката емоционално, имаш по-високи цели. Луната ще извърши опследен аспект квадрат с Уран У12 в 1д- няма да си удовлетворена и накрая, като Х няма вина за това, самата ти имаш да разрешаваш вътрешни емоционални проблеми от миналото или поне да си поставяш по-реалистични цели. Вярно, че денят се познава от сутринта, но е вярно, че не винаги е така и сутринта, ако е облачно, следобед може да е слънчево. Иначе може да говориш с него, няма лошо да обсъдите кой какво очаква от връзката ви.

Ами то като цяло има нещо е него, което ме връща към стара моя връзка. Мисля, че ако продължим ще се привържа сериозно, а мен ме е страх от това. Хем искам да задълбочим, хем ме е страх с две думи. А той какво иска и аз не знам, голяма каша...мерси за отговора!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3313 -: Юли 23, 2017, 09:49:48 pm »
Мисля, че ако продължим ще се привържа сериозно, а мен ме е страх от това.
Защо, страх те е, че може да те нарани и после да страдаш? Или че може ти да го нараниш и той да страда заради това?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3314 -: Юли 23, 2017, 09:54:58 pm »
Да, че той мен може да нарани. Аз си имам такъв страх по принцип, от всички хора. И винаги сама си провалям връзките- защото предпочитам аз първа да нараня, отколкото те мен. И това е подсъзнателно, не правя нищо умишлено, но....