Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759398 пъти)

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3360 -: Август 01, 2017, 06:11:55 pm »
Здравейте,

Дали можете да ми помогнете с отговора на въпроса "Обича ли ме Х?". Заедно сме от 8 месеца и още не сме споделяли чувствата. Искам аз да му ги призная първа, но малко се притеснявам и ако неговите чувства не са сериозни не ми се рискува засега, за да не объркам нещата.
« Последна редакция: Август 01, 2017, 08:07:18 pm от Scarabey »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3361 -: Август 01, 2017, 08:21:19 pm »
Искам аз да му ги призная първа, но малко се притеснявам и ако неговите чувства не са сериозни не ми се рискува засега, за да не объркам нещата.

Изчакай малко с този разговор, сега рискуваш да се поставиш в твърде уязвимо положение.
Нека още малко "отлежи" въпросът. Ако можеш да устискаш до септември.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3362 -: Август 01, 2017, 08:28:10 pm »
Благодаря ти Лила,

Ще почакам 1 месец, не е кой знае колко. Виждат ли се някакви зачатъци на чувства у него? Аз просто не умея да си показвам много чувствата и не искам да го карам да си мисли, че ги няма..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3363 -: Август 01, 2017, 08:57:16 pm »
На този етап ти сякаш повече си склонна да се замисляш за перспективата на тези отношения и да си го представяш като евентуален брачен партньор. А той ми изглежда в момента повече фокусиран върху личните си цели и амбиции, от тях не вижда какво се случва под носа му. Изглежда ми недалновиден, а може би все още не се замисля в перспектива относно вашите отношения, устройва го статуквото, текущият момент. Докато ти повече се притесняваш и си по–ангажирана с мисли какво в действителност е неговото отношение към теб.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #3364 -: Август 01, 2017, 09:16:11 pm »
Права си много. Но аз го очаквах още като започна нашата връзка. Приключи с 5 годишна връзка 2 месеца преди да започнем нашата, останал е разочарован, че не е приет такъв какъвто е. Зачудих се дали не очаква признание от мен.. да разбере, че някой го е заобичал без да получи нещо в замяна. Но не искам да го притискам или да го отблъсна и затова се допитах до вас. Много ти благодаря и ще почакам още малко за подходящия момент.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3365 -: Август 01, 2017, 09:52:46 pm »
Днес се поскарах с един...и сега не си говорим, въпросът ми е той ще ме потърси ли?

Според мен не, решил е да се сърди. Окопал се е в тях или в някаква зона на личен комфорт, очаква специално внимание.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3366 -: Август 01, 2017, 09:57:41 pm »
По принцип той ме обиди,а накрая той е сърдития..е явно това е края на общуването ни, защото аз няма да се извинявам. Особено пък ако и в хорара излиза,че е сърдит, ама че е нагъл...
А междудругото ситуацуята се разиграва при транзити марс квадрат венера и венера квадрат марс, знаех си, че нещо свада ще стане..

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3367 -: Август 01, 2017, 10:04:38 pm »
Луна без курс, при това в знак на падение. Няма аспект между вашите сигнификатори. Ти си сменила знак и си станала по–чувствителна и докачлива, а той е невидим, нищо че прави опити да се перчи и да го играе мачо.
« Последна редакция: Август 01, 2017, 10:06:22 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3368 -: Август 01, 2017, 10:18:45 pm »
Мда,веднага се затича при фльорците си, които му помпат егото. Е затова няма и да го потърся, обиди ме и се фръцна сякаш не му пука грам (може и реално да не му). Мерси за помощта  :)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3369 -: Август 02, 2017, 10:54:01 am »
Здравейте не искам да ставам досадна , но пак се скарахме и искам да знам това ли ще е окончателно краят на отношенията ни ,важно ми е наистина . Виждам,че има ранен асцендент , но все пак.
« Последна редакция: Август 02, 2017, 12:21:32 pm от adelina »

maxima224

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3370 -: Август 02, 2017, 03:23:20 pm »
Бих искала да знам как ще се развие връзката ми в бъдеще?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #3371 -: Август 02, 2017, 09:29:39 pm »
У1 и У7 вървят към секстил, така че за край не може да се говори, но ти трябва да преразгледаш твоето отношение, начина ти на общуване, връзка се гради от двама, нали знаеш...

Да дам ОВ докато не съм забравила. В крайна сметка преди два месеца приключиха отношенията ни по негово желание и оттогава не сме се чували. Пак ти благодаря, Акрукс за отделеното време  :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Любовни хорари
« Отговор #3372 -: Август 02, 2017, 10:05:21 pm »
Х харесва ли ме наистна? От две години ми сваля звезди, но не се решава да напрви нещо по конкртно като например да ме покани на реща. Не мога да разбера аз ли му давам грешни сигнали или той само си говори...

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3373 -: Август 03, 2017, 03:29:37 pm »
Момичета това ли ще е краят на тези взаимоотношения, моля ви кажете какво мислите найатина отговорете ми

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3374 -: Август 03, 2017, 03:52:22 pm »
Момичета моля отговорете ми наистина ми е важно не искам да досаждам просто съм безкрайно отчаяна и наистина ми е важно