Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759787 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3390 -: Август 04, 2017, 03:44:38 pm »
Мира, този хорар ми се струва малко по–оплетен, знаеш ли защо? Другата жена Х. е назована по име и съответно минава по 7 дом. Питащата е представена от Асцендента. Съпругът – пак по 7 дом. В такива ситуации /любовен триъгълник?/ бихме могли да разгледаме въпроса и развитието му направо по АС. Тогава по първи дом минава съпругът, по седми – назованата по име жена. Луната е сигнификатор на въпроса. Гледаме и тематични сигнификатори.

Иначе не ми се връзва съпругът да е по седми, а другата жена – по първи.  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3391 -: Август 04, 2017, 03:47:32 pm »
И аз съм в тази чуденка при такива въпроси. Понякога взимам негов у5 за любовно увлечение. Този път така направих първоначално, защото Марс е заедно със Слънцето на К5. Обаче после се замислих, че се пита за отношения, има и назована по име и затова минах на оста AC/DC. Нямам еднозначен подход в този вид хорари. Затова накрая на отговора си написах, че се надявам да не греша (в подхода си).

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3392 -: Август 04, 2017, 03:50:59 pm »
Да, пети дом се връзва. Ако не беше назовала конкретно другата жена.
В хорари, в които участват повече от двама души, е малко по–трудно да определим правилния дом.

Наскоро гледах един учебен хорар. Жена пита за съпруга си дали детето, което износва друга жена /предполагаема любовница/, е от него. Там директно по 5 дом беше разгледана ситуацията, като описващ детето. И после се гледаше есенциалната връзка на неговия сигнификатор със сигнификатора на питащата и на нейния съпруг.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3393 -: Август 04, 2017, 04:23:22 pm »
Напоследък много често засичам един бивш, а мен отдавна ми се иска да го поздравя, да питам как е..проблемът е, че според мен ме мрази и най-много да се разбеснее. Пуснах хорар Х. би ли разговарял с мен/ склонен ли е да говорим/общуваме?
Поне ако нещо в хорара говори за това каква би му била реакцията ще ми е по-спокойно, искам просто един разговор с него, не сприятеляване.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3394 -: Август 04, 2017, 05:12:57 pm »
Дам, той е представен от планета на трон (Меркурий), т.е. в знак на заточение на твоя управител Юпитер. Не е настроен точно на твоя вълна, ако мога така да се изразя. Между управителите ви не предстои аспект, така че хорарът потвърждава твоето предположение, че не се очаква промяна в статуса на отношенията ви.

Обаче Луната апликира с тригон към неговия управител (в 3-тия му дом). Между управителите на третите ви домове предстои тригон. Също така негов у3 Слънце е в сходящ секстил с твой у1 Юпитер. Условия за комуникация помежду ви би трябвало да има. Според мен би разговарял с теб.

Надявам се, че не те подвеждам, защото винаги се опитвам да видя положителни неща в картите.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3395 -: Август 04, 2017, 05:18:44 pm »
Момичета как мислите дали ще ме потърси скоро или пак аз да звъня.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3396 -: Август 04, 2017, 05:26:23 pm »
Много карти станаха за това скарване - три, като гледам. Не знам в коя от тях е отговорът.

Чисто статистически питам - в колко процента от скарванията ви той те е потърсил първи и в колко ти него?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3397 -: Август 04, 2017, 05:32:08 pm »
Обикновено аз го търся, но истината е че аз винаги избързвам и започвам да звъня като луда още на следващия ден да не кажа още вечерта.
« Последна редакция: Август 04, 2017, 05:41:30 pm от adelina »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #3398 -: Август 04, 2017, 05:42:22 pm »
Така и предполагах. Благодаря ти за отговора. Не мислиш ли, че ако го оставиш малко сам да размисли, да му залипсвате с малката, да потъгува за вас, ще си вдигнеш акциите пред него и ще започне да те уважава повече? Не съм експерт в любовните отношения, даже и аз като теб правя тази грешка да търся първа за сдобряване, но забелязах, че мъжете тичат след труднодостъпните - тези, които кокетничат и театралничат повече. Не ми е присъщо да си придавам важност, но като гледам обкръжението си и не само, за да те уважават, май трябва да се правиш на важен и тежък (и да си малко лош).

Гледам най-новата карта, макар че не знам дали е правилно. Луната апликира с тригон към негов управител и управител на 3-тия му дом Меркурий. Понеже Луната е по-бързата планета и в хорарните карти може да се разглежда и като втори управител на питащия, ми изглежда, че ти ще го потърсиш първа. Освен това той е представен от тронова планета - тези умеят да се ценят повече и да се правят на важни. Но това е само един прочит върху картата. Чисто женски съвет - изчакай малко да видиш какво ще направи той. Ако решиш, после винаги можеш да го потърсиш (в случай, че съвсем, ама съвсем не издържаш).
« Последна редакция: Август 04, 2017, 05:43:57 pm от Mirabella »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3399 -: Август 04, 2017, 05:48:07 pm »
Благодаря ти за всичко.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3400 -: Август 04, 2017, 05:55:29 pm »
Mirabella, много благодаря. 3 дом е доста замесен, предполагам защото живеем близо един до друг и се засичаме... тригонът, който предстои може да означава, че пак ще се видим ..тоест да права си, че ще се създаде условие да говорим, ние често се засичаме, но той прави разни физиономии и аз не смея да го заговоря.
Ако се осмеля, ще дам ОВ, но той е доста агресивен и не знам да действам ли при следващото ни виждане..
Мерси за тълкуването, ако още някой се включи ще се радвам и на друго мнение.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3401 -: Август 04, 2017, 07:38:28 pm »
Ще продължа ли да се срещам с Х.? Нещо ме тресе як реформизъм на всички фронтове и не знам как ще се материализира, но ще се случва нещо.  :017:

..Защо ми се струва, че има доста егоцентричност от негова страна според тази карта..
Обратна връзка: към ден днешен всичко е наред. Корея, права беше, че той ще вложи усилия и то какви... Надхвърли очакванията ми многократно, не предполагах, че съм му чак толкова важна.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #3402 -: Август 05, 2017, 07:42:08 pm »
Здравейте, това ли е края на отношенията ми с Х? Благодаря на всеки включил се с мнение...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3403 -: Август 05, 2017, 08:33:57 pm »
Здравейте, това ли е края на отношенията ми с Х? Благодаря на всеки включил се с мнение...
А какви са ви отношенията на този етап?
Между ваши У5 и У1 има сходящи хармонични аспекти, така че би трябвало връзката ви да продължи, макар по някое време да се появят разногласия, нехармонична комуникация, заради сходяща опозиция между У3

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Любовни хорари
« Отговор #3404 -: Август 06, 2017, 10:54:25 am »
Какви чувства изпитва Х  - назован по име към мен. Чисто приятелски ли са?