Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759576 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3570 -: Октомври 09, 2017, 11:24:32 pm »
В последната карта отразени ли са съвместни кратки пътувания или няма причина да са в тази карта, въпросът е друг? :017:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3571 -: Октомври 10, 2017, 03:29:41 pm »
В последната карта отразени ли са съвместни кратки пътувания или няма причина да са в тази карта, въпросът е друг? :017:
Кратките пътувания са по 3д, по който е общъуването, а при тях са в разходящ хармоничен аспект У3, но негов У1 е в напрегнат аспект с негов У3-Сатурн, не му се дава път, вероятно и в общуването има затруднения.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3572 -: Октомври 10, 2017, 05:38:55 pm »
Кратките пътувания са по 3д, по който е общъуването, а при тях са в разходящ хармоничен аспект У3, но негов У1 е в напрегнат аспект с негов У3-Сатурн, не му се дава път, вероятно и в общуването има затруднения.
Благодаря, Акрукс! :58: Аз мислех и 9д да гледам, защото може да е някой задграничен път. И повече се замислих как биха се отразили проблемите по У5, макар очакванията за продължителна връзка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3573 -: Октомври 10, 2017, 06:05:06 pm »
Аз мислех и 9д да гледам, защото може да е някой задграничен път.
Луната У9 за него е в разходящ куинконс с негов У1, а Сатурн У9 за нея в сходящ квадрат с неин У1- според теб как ще пътуват заедно за чужбина, като не им се дава път поотделно?

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3574 -: Октомври 10, 2017, 06:15:54 pm »
Луната У9 за него е в разходящ куинконс с негов У1, а Сатурн У9 за нея в сходящ квадрат с неин У1- според теб как ще пътуват заедно за чужбина, като не им се дава път поотделно?
Казаха ми, че има фиксиран път за едната страна и затова гледах какво и дали. Но може да се "разфиксира" ;D , ще проследя и ще пиша. Не им е в пътя проблемът, според мен.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3575 -: Октомври 11, 2017, 02:25:28 pm »
Казаха ми, че има фиксиран път за едната страна и затова гледах какво и дали. Но може да се "разфиксира" ;D , ще проследя и ще пиша. Не им е в пътя проблемът, според мен.
Ами на мен никой нищо не ми е казал, първо попита общо за връзката им, после започнаха допълнителните въпроси. Остава да ме питаш дали довечера ще си мият зъбите преди да легнат. Като те питат тебе на друго място, е редно ти да си им отговаряш там. Ако имат нужда от други мнения, нека се регистрират тук и да питат.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Любовни хорари
« Отговор #3576 -: Октомври 11, 2017, 04:33:54 pm »
Ами на мен никой нищо не ми е казал, първо попита общо за връзката им, после започнаха допълнителните въпроси. Остава да ме питаш дали довечера ще си мият зъбите преди да легнат. Като те питат тебе на друго място, е редно ти да си им отговаряш там. Ако имат нужда от други мнения, нека се регистрират тук и да питат.
:D Ще предам. Права си, знам, че не е желателно "на час по лъжичка", каквото има да се пита и казва, се прави в началото. Не е от друг форум, приятелска двойка са, но не са ми близки на мен точно, затова така. Въпросът за зъбите си мисля, че няма да бъде зададен с тази карта. ;) Благодаря отново! :58:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3577 -: Октомври 17, 2017, 02:39:17 pm »
Реших да изчакам известно време и едва сега да питам има ли някакви шансове да се съберем

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3578 -: Октомври 17, 2017, 03:16:10 pm »
Реших да изчакам известно време и едва сега да питам има ли някакви шансове да се съберем
При него е налице промяна на дом/населено място, което може да е причината да не се съберете, но при всички случаи крайното развитие на въпроса ще е положително за теб.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3579 -: Октомври 17, 2017, 04:30:30 pm »
Благодаря ти akrus.Макар че определено в това да се разделим няма нищо положително.
« Последна редакция: Октомври 17, 2017, 06:20:09 pm от adelina »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3580 -: Октомври 17, 2017, 07:47:17 pm »
Благодаря ти akrus.Макар че определено в това да се разделим няма нищо положително.
Аделина, когато моят мъж замина надалеко да работи и започна да изпраща пари за мен и децата, това положителна или отрицателна раздяла е била, мм? Дай да се държите денонощно за ръчички, а детето ви да гледат чужди хора- така ли разбираш любовта?
Любовта е доверие, отговорност, грижа един за друг, а не ох и ах, искам още!

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3581 -: Октомври 17, 2017, 08:09:37 pm »
Не съм казала такова нещо явно те разбрах грешно мислех,че имаш в предвит окончателна раздяла във всякакъв смисъл между мен и него.Демек че ще ме изтрие напълно от животът си.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3582 -: Октомври 17, 2017, 11:06:14 pm »
Според мен имате шанс за секс на по-късен етап. Не виждам обаче нещо повече. Повече от теб зависи дали ще те "изтрие" от живота си или не.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3583 -: Октомври 18, 2017, 12:11:15 pm »
В какъв смисъл зависи от мен

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3584 -: Октомври 18, 2017, 10:04:17 pm »
Има ли П интимна връзка със С?
П е мой добър приятел с амбиции за нещо повече, но няма да го огрее .
Според него със С са само приятели, но мисля, че ме лъже.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...