Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760061 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3585 -: Октомври 19, 2017, 02:31:24 pm »
Има ли П интимна връзка със С?
П е мой добър приятел с амбиции за нещо повече, но няма да го огрее .
Според него със С са само приятели, но мисля, че ме лъже.
П, гледан по 11д. като твой добър приятел, към което насочва Луната У7 за него, то да- има тайна връзка със С.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #3586 -: Октомври 19, 2017, 06:27:35 pm »
Един хорар и от мен  :)
Ще ми се обади ли Х
Според моите скромни познания ....има надежда.На  У1 И У7 им предстои съвпад,а и на Луната и предстои секстил  с Юпитер-негов У на 3 дом.Последният аспект е с Уран и също е благоприятен.
Ще се радвам да чуя и друго мнение :17:
ОВ по този хорар
Не се е обаждал , не сме се виждали  ......така ми се струва ще е и в бъдеще ,а хорара ми изглеждаше благоприятен :017:
« Последна редакция: Октомври 19, 2017, 06:29:14 pm от julia »

r.m.m.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3587 -: Октомври 24, 2017, 09:27:03 pm »
Здравейте на всички!😊
Скоро намерих този форум и адски много ми харесва! Чета всичко и супер много се възхищавам на всички Ви!🤗
 Много искам да изкарам курс и все повече не издържам😂, но търсех точно такава среда, за да се посъветвам с някой за школа..
 Тази година ми беше повече от ужасна, останах и самотна майка, но поне открих тази нова страст и от няколко месеца не спирам да чета😍 А помежду другото и съвсем случайно ми “връхлетя” човек, който мисля че ми харесваа, но дъщеря ми е малка още, а резервите ми към мъжете гоолеми - вече хаха😂 Той твърди, че е влюбен, така се държи и изглежда също, но не мога да се отпусна и да рискувам да видя какво и дали ще ни се случи, а сякаш все повече искам..
Та започнах да се мъча сама да си “разчета” картата..🙊 Мисля, че има някаква надежда за нас, но колкото се чудя, толкова ми е и любопитно да прочета истински компетентни мнения по въпроса😂 Ще ми стане много приятно, ако на някой случайно му стане интересно, качвам я🤓
« Последна редакция: Октомври 24, 2017, 09:41:27 pm от r.m.m. »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3588 -: Октомври 24, 2017, 11:17:02 pm »
Това не е хорарна карта, а натална. Хорарната карта се прави за времето и мястото на задаване на въпроса.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3589 -: Октомври 25, 2017, 12:03:00 am »
Та започнах да се мъча сама да си “разчета” картата..🙊 Мисля, че има някаква надежда за нас, но колкото се чудя, толкова ми е и любопитно да прочета истински компетентни мнения по въпроса😂 Ще ми стане много приятно, ако на някой случайно му стане интересно, качвам я🤓
не разбрах само какво толкова смешно има в желанието ти да прочетеш компетентни мнения? А за да получиш такива, трябва да си достатъчно компетентна да ги разбереш!
А ти не си, очевадно!
Приложената карта е рожден хороскоп или така наречен натал/радикс, както искаш го наречи, но не е хорарна карта, която се прави по начина, обяснен от Веселин.
По натал ти е заложено да имаш проблем с партньорствата, както и разпадане на първия брак. Вторият брак/съжителство ще е успешен. Конкретно по въпроса ти- млада жена си и като всеки млад човек имаш нужди, които не е задължителбно да удовлетворяваш след първата брачна нощ. Отсега си започнала да мислиш детето, пък какво ще стане, а тези мисли изпращат сигнали, които на всеки мъж са неприятни в началото на връзката, дори да е със сериозни намерения за по-нататък. Астрологично дали имате шанс е нужно да се приложи карта и на мъжа или обобщена такава в темата за синастрия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #3590 -: Октомври 25, 2017, 01:27:15 am »
Много искам да изкарам курс и все повече не издържам😂, но търсех точно такава среда, за да се посъветвам с някой за школа..

Съмнявам се точно тук да те посъветват за курс или школа. Повечето са самоуки в този форум, самообучаваме се. Което би трябвало и на теб да ти вдъхне надежда, напълно е възможно и реално човек сам да изучи астрологията.

Въпросът ти не е за тази тема, тук можеш да зададеш хорарен такъв, но той повече ще отразява текущото състояние и развитието в близките месеци.

Що се отнася до наталната ти карта, може да срещнеш любовта в по-зряла възраст, говорим за истински отношения, а не краткотрайни романтични увлечения. И все пак първата третина от живота ти се очертава да бъде по-дашна в партньорски план, заложени са повече възможности за обвързване, за избор. Доколко ще е удовлетворяващо е друг въпрос. С тази източна Венера в нощна карта хем има тенденция към форсиране, нещата да се случват бързо, хем често се случва да съжаляваш след това, че си избързала. Но имаш голяма вътрешна потребност да обичаш и да бъдеш обичана. И в емоционалната, чувствената сфера имаш какво да дадеш. Може и да се луташ, избирайки измежду различни варианти и възможности.  Този съвпад на Луна и Венера дава влюбчива натура, но и непостоянство в по-млада възраст. А по Сатурн има нацелване на греди, ако изборът се е основавал на повърхностна и неправилна преценка. Но с времето ще се научиш да отсяваш неподходящите.



« Последна редакция: Октомври 25, 2017, 01:31:54 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

r.m.m.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3591 -: Октомври 25, 2017, 02:24:11 am »
Извинявам се за създаденото неудобство, но явно съм объркала емотиконката и не съм имала за цел да обидя някой.. Напротив, именно защото се възхищавам на разсъжденията Ви, смятам мненията Ви за компетентни!
 Много благодаря за мненията и забележките, за мен всичко е важно, защото целта ми наистина е да се науча😊
 Поне от срам сега само ще си чета тихо, без да се излагам😀
Отново извинявайте☺️

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #3592 -: Октомври 25, 2017, 09:00:54 am »
Плутон ти наближава квадратура със съвпада луна венера, поне по книжките този транзит води до сериозни любовни страсти. Но дали този мъж е подходящ може да се види ако пуснеш карта с транзити и прогресии към момента на появата му, както и негов натал в съответните теми (ако искаш разбира се)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

r.m.m.

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 3
Re: Любовни хорари
« Отговор #3593 -: Октомври 25, 2017, 11:20:07 am »
Благодаря :-*  Когато разуча как, ще го направя :72:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3594 -: Октомври 26, 2017, 09:30:26 pm »
Напоследък един мой бивш проявяваше интерес към приятелка, самата тя ми каза, че й е писал няколко пъти и изобщо не скри това от мен. Така и не се позаинтересувах дали целта му е да предизвика ревността ми  или наистина я харесва.
Напоследък забелязвам промяна в нейното поведение.
Въпрос :
Има ли Х / бивш, но щом е по име, трябва да е по 7-ми дом/ връзка със С / тя вече е по 11-ти мой/?
Нищо не можах да изтъщя по картата, но отвътре ме чопли любопитство :57:
« Последна редакция: Октомври 26, 2017, 11:47:12 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3595 -: Октомври 26, 2017, 09:46:01 pm »
Щом Х е по 7д като назован, С е по 1д като назована, в този случай имат връзка, дълбоко емоционално сексуална

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3596 -: Октомври 26, 2017, 11:45:59 pm »
Благодаря, интересно.
Още другата седмица ще разбера, понеже имаме приятелско събиране, на което и тя ще присъства,  а той ще идва да ми носи нещо поръчано. :57:
За тогава му бях обещала да го запозная с нея, но освен да са изпреварили събитията..
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3597 -: Октомври 28, 2017, 01:59:14 pm »
Щом Х е по 7д като назован, С е по 1д като назована, в този случай имат връзка, дълбоко емоционално сексуална
Днес се сблъсках с бившия в магазин.
Двамата, за които питах, нямат никаква връзка, явно имам богато въображение.
След двете му съобщения тя го е блокирала и дотам приключват нещата.
Както си мислех, направил го е да ме подразни на не много трезва глава.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3598 -: Октомври 28, 2017, 02:52:56 pm »
Днес се сблъсках с бившия в магазин.
Двамата, за които питах, нямат никаква връзка, явно имам богато въображение.
След двете му съобщения тя го е блокирала и дотам приключват нещата.
Както си мислех, направил го е да ме подразни на не много трезва глава.
Значи все пак се оказа права да гледаме С. по 11д, като твоя приятелка, така техните У1 си нямат нищо общо и Луната е извършила квадрат с неин У1, негов У5, а ранен АСЦ - не си била иозцяло наясно с обстоятрелствата, научила си нещо, която обезсмисля въпроса.
Благодаря за обратната връзка!
« Последна редакция: Октомври 28, 2017, 02:56:03 pm от akruks »

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3599 -: Октомври 29, 2017, 06:24:16 pm »
Онзи ден в обща компания се запознах с един човек и видимо уж се харесахме, но след това никаква комуникация. Въпросът ми е Харесал ли ме е Х? Нещо не мога да го разбера.