Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760222 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3630 -: Декември 17, 2017, 11:10:37 pm »
Здравейте, тълкува ли се тази карта с късен асцендент? Опитавам се да разгадая намеренията на един познат. Ф... опитва ли се, има ли желание да флиртува с мен? У1 и У5 в съвпад с Луната в отговаряшия за него дом, цял стелиум в 7 дом.

Късният асц говори, че нещата са стигнали до крайна точка в развитието и като цяло не знам колко е радикална картата, но ако приемем, че е е, то ти си по-заинтересована от него. Може да се срещнете или да имате някаква комуникация, но отношенията не виждам да имат някакво развитие

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3631 -: Декември 20, 2017, 10:06:19 pm »
Здравейте, тълкува ли се тази карта с късен асцендент? Опитавам се да разгадая намеренията на един познат. Ф... опитва ли се, има ли желание да флиртува с мен? У1 и У5 в съвпад с Луната в отговаряшия за него дом, цял стелиум в 7 дом.
според мене да, флиртувал е и след време пак ще опита– Луната в разходящ съвпад с ретро Мерка У8 за него

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3632 -: Декември 21, 2017, 09:13:41 pm »
Ще задълбочим ли отношенията си с Т. според вас? Какво развитие се вижда по картата за връзката  :)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #3633 -: Декември 22, 2017, 01:23:42 pm »
Вие сте ги задълбочили отношенията.  :)
Шеф ли ти е?

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3634 -: Декември 23, 2017, 11:43:54 pm »
Не ми е шеф.. на думи искаме да се задълбочат още, само че на действия нищо още не се случва.. това ми беше интересно дали реално ще стане?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3635 -: Декември 24, 2017, 09:41:14 am »
Не ми е шеф.. на думи искаме да се задълбочат още, само че на действия нищо още не се случва.. това ми беше интересно дали реално ще стане?
Ти си представена от Слънце,което сменя знак.Ако досега си била в еуфория и настроена по-приключенски,отдадена на забавления,сега ставаш по отговорна,дисциплинирана,традиционалистка и вероятно искаш сигурност и задълбочаване на отношенията.Слънцето е в знак на Сатурн,ти го обичаш и цениш.Луната в знак водолей потвърждава същото и предполага емоционално нервна превъзбуда и подценяване на собствените качества,като знак на заточение на Слънцето.Той е представен от Сатурн ,който при навлизане в собствен знак става силен.Но козирог е знак на заточение на Луната,която управлява негов 6дом и твой 12д.Може би той мисли,че имаш тайни от него,нещо в ежедневието ,или работата не му допада.Мисля,че е насочен към кариерно развитие по-скоро и в близките месеци ще почувства стабилност.Той е господар на положението и е наясно със своето превъзходство.Възможно е да има развитие на връзката до 14 седмици/месеца.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Любовни хорари
« Отговор #3636 -: Декември 24, 2017, 11:48:55 am »
Много благодаря за изчерпателния отговор! Той много не споделя, не е казвал да го тревожи, че имам някакви тайни, но е напъълно възможно.. Предстои му повишение в работата, което не е абсолютно сигурно още и явно това го вълнува сега.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3637 -: Декември 24, 2017, 06:03:22 pm »
Ще задълбочим ли отношенията си с Т. според вас? Какво развитие се вижда по картата за връзката  :)
да, може да изградите сериозна връзка

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3638 -: Декември 25, 2017, 03:34:44 pm »
Много ме мъчи мунданния съвпад на Венера и Сатурн. Точно на асцендента ми е и върху наталния Сатурн. От вчера е напрегнато в личните отношения.
Затова направих хорар с въпрос: Каква е причината Х да е по-дистанциран и да не ми пише?
Като гледам картата все едно всичко е спряло и с тази Луна без курс...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3639 -: Декември 25, 2017, 05:34:24 pm »
В момента има квадратура между вашите У3, като негов е Сатурн- вероятно затова е дистанциран и студен.
Иначе Луната е в негов 5-ти- не би трябвало да те е разлюбил.
Неговият сигнификатор е в 12-я му дом , в съвпад с Марс У12- да е разбрал нещо за теб, някакви скрити/ паралелни отношения, които да са го подразнили?
« Последна редакция: Декември 29, 2017, 04:37:08 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #3640 -: Декември 25, 2017, 05:45:53 pm »
Съвпадът между Марс и Юпитер е сходящ, а не разходящ, така че той не показва някакво отминало вече събитие.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3641 -: Декември 25, 2017, 06:30:48 pm »
Много ме мъчи мунданния съвпад на Венера и Сатурн. Точно на асцендента ми е и върху наталния Сатурн. От вчера е напрегнато в личните отношения.
Затова направих хорар с въпрос: Каква е причината Х да е по-дистанциран и да не ми пише?
Като гледам картата все едно всичко е спряло и с тази Луна без курс...
Мисля,че ще разбереш след 6 дни.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3642 -: Декември 26, 2017, 12:57:32 am »
Ще задълбочим ли отношенията си с Т. според вас? Какво развитие се вижда по картата за връзката  :)
Моето виждане по картата- съвпад на ваши У1- привличане има.
Но неговият У5 е ретро- вероятно нещо го спира и се колебае.
Луната като твой косигнификатор е в 12-я му дом, което още повече ме кара да мисля, че не е готов, колебае се, крие нещо...
Вероятно с тръгването на Мерк в правия път ще си покаже ще я бъде ли или не.
Но всичко зависи от него , той е в по- изгодна позиция.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3643 -: Декември 27, 2017, 02:34:07 pm »
ОВ по моя хорар от предната страница: оказа се, че е шофирал в момента на задаване на въпроса. Драма няма, всичко е ок.
Показателен е Мерка на неговия асц - много буквално сочи с какво е бил зает. Явно не е бил само показател за моя интерес към Х.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #3644 -: Декември 28, 2017, 11:11:20 am »
ОВ по моя хорар от предната страница: оказа се, че е шофирал в момента на задаване на въпроса. Драма няма, всичко е ок.
Показателен е Мерка на неговия асц - много буквално сочи с какво е бил зает. Явно не е бил само показател за моя интерес към Х.
The_One,като време би ли споделила,моля,след 2часа ли разбра, или след 6часа?Благодаря.