Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759546 пъти)

pepi

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 57
Re: Любовни хорари
« Отговор #3750 -: Януари 25, 2018, 09:58:40 am »
Akruks, Сафо,
благодаря ви,
надявам се скоро да съм сигурна, и да дам ОВ.

astromax

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #3751 -: Януари 25, 2018, 04:16:19 pm »
Здравейте,моля да ми помогнете с информация за моят хороскоп.През юни предната година 2017 се запознах с момиче,но не знам на къде вървят нещата.До преди да я срещна доста бях объркан.Но и не съм готов все още за сериозни взаимоотношения,а и не мога да разбера при нея как стоят нещата.Иска ми се да знам в каква насока вървим.Ще прикача карта с моите данни от астро.ком ,за нея само мога да ви кажа дата и град,час не знам (04.Май.97г е тя От гр.Ямбол,но учи в София)
Извинявам се за забавянето вече сложих нормалната хорарна картаА въпросът ми е : колко време ,ще бъдем заедно?
« Последна редакция: Януари 25, 2018, 04:47:11 pm от astromax »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3752 -: Януари 25, 2018, 09:49:15 pm »

Извинявам се за забавянето вече сложих нормалната хорарна картаА въпросът ми е : колко време ,ще бъдем заедно?
Връзката ви ще продължи на ниво интимни взаимоотношения, липсва романтика и любовта, която спира дъха, т.е. няма да се стигне до брак и съжителство- това е на този етап.

astromax

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #3753 -: Януари 25, 2018, 10:41:51 pm »
Връзката ви ще продължи на ниво интимни взаимоотношения, липсва романтика и любовта, която спира дъха, т.е. няма да се стигне до брак и съжителство- това е на този етап.
Благодаря ти akruks . т.е. и тя не изпитва силни чувства,както твърди...такова чувство имах,че нещо не е ок.
А дали ,от тази хорарна се вижда евентуална раздяла в следващите 6 месеца или трябва да задам пак въпрос ?
 :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3754 -: Януари 26, 2018, 01:41:29 am »
А дали ,от тази хорарна се вижда евентуална раздяла в следващите 6 месеца или трябва да задам пак въпрос ?
Ако се виждаше раздяла щеше ли да напиша, че връзката ви ще продължи?

astromax

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Любовни хорари
« Отговор #3755 -: Януари 26, 2018, 12:55:18 pm »
Ако се виждаше раздяла щеше ли да напиша, че връзката ви ще продължи?
akruks ,извинявам се,но вчера бях много изморен и неадекватен.Благодаря ти отново за отговора.
 :-*

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3756 -: Януари 26, 2018, 06:03:17 pm »
Кое не ти е ясно от моя отговор? Написала съм при какви обстоятелства би могло да се срещате за в бъдеще, ако ви свързва работата. Не съм имала предвид предварително уговорени срещи.
Пак искам да се извиня. Наистина не разбрах отговора. В различни градове сме и помислих, че щом няма да се обади, ще пише да се видим. Нямаме работни ангажименти,които да ни свързват,поне не в близко бъдеще. Отново казвам, погрешно изтълкувах написаното...

Growandlearn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Любовни хорари
« Отговор #3757 -: Януари 26, 2018, 06:15:55 pm »
И понеже явно ми беше трудно да задам въпроса си директно, ако някой все пак има желание, пускам нов хорар. С въпросният човек се скарахме, защото късно след като се запознахме разбрах, че е обвързан. Не се бъркам в чужди отношения, конфронтирах го за случилото се - флирт според мен и той се "затвори". Питам, защото така и не разбрах дали просто си играеше с мен или има нещо в неговите отношния, което не е наред и ме е харесвал искрено. Не пожелах да комуникираме ако той не се е изяснил със сегашното си положение. Проблемът е, че преди да разбера за връзката му от разстояние, наистина смятах, че е приятен и имаме симпатии. Той не ми даде обяснение дали само си играе с мен и това ме кара да цикля защо бяха всичките вечери на споделяне и няколко срещи.... Благодаря за вниманието  ???

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3758 -: Януари 26, 2018, 08:56:08 pm »
Луна без курс - нерадикална карта.
От видяното не виждам искрени чувства, скрита си в 12-я му дом и вероятно щеше да си останеш тайно забавление, ако беше продължила.
Ти го харесваш- в твой пети, но не виждам някакво бъдеще на тези отношения поради липса на аспекти.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #3759 -: Януари 27, 2018, 02:20:02 am »
Как мислите, влюбен ли е той в мен?

Нямаме връзка, но тече някакъв флирт и се чудя.

Чувствам се добре!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3760 -: Януари 27, 2018, 01:20:20 pm »
Да и двамата имате силен интерес един към друг.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3761 -: Януари 27, 2018, 03:49:39 pm »
Как мислите, влюбен ли е той в мен?

Нямаме връзка, но тече някакъв флирт и се чудя.
Харесва само себе си, а Луната е без курс и няма какво повече да се очаква по въпроса, макар да си настроена за интимна близост.

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Любовни хорари
« Отговор #3762 -: Януари 27, 2018, 05:07:42 pm »
The_One, akruks, благодаря ви!
Чувствам се добре!

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Любовни хорари
« Отговор #3763 -: Януари 27, 2018, 09:39:31 pm »
Връзката ни е от 5г. Проблемите малко повече от година, през която имаше и раздяла от месеци. Въпросът е в мен ли е проблемът, аз ли съм виновна да се разпадат отношенията ни?

ОВ по моя хорар, дано не е прекалено рано, но е факт че приключихме взаимоотношения преди няколко дена. Чувствам се напрегната и реших да не измъчвам бившия си вече партньор, немога да се справя с емоциите си в момента. Положението ми е такова, че нямам възможност да се разсейвам, по-скоро да се разкъсвам с терзания. Имам доста вредни навици, които ми пречат и се проявават силно в момент на салбост и безизходица. Чувствам се отдалечена от него и концентрирана в друга посока. Всеки негов опит за близост, предизвикваше в мен гняв, от това няма смисъл. Всичко започна още миналата година с Лунното затъмнение на 11 февруари 2017, разделихме се малко след Слънчевото затъмнение на 26 февруари 2017. Събрахме се отново малко преди Слънчевото затъмнение на 21 август 2017. Дано е за добро!  ???

Благодаря на всички Ви, отделили време по този хорар!   
« Последна редакция: Януари 28, 2018, 03:52:56 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Любовни хорари
« Отговор #3764 -: Януари 27, 2018, 10:14:01 pm »
Много съжалявам. Винаги съм тъжен когато двойка се разделя :(