Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759928 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #3810 -: Февруари 04, 2018, 04:57:57 pm »
Тя доброволно няма да отиде, защото неосъзнава, че има проблем. Ако беше осъзнато, отдавна да го е изритала от живота им и да си гледа детето. Да ама тя си мисли, че изпитва любов, пък то си е чиста мания и зависимост. Тия силни страсти нямаше да са особен проблем, ако не съсипваха животът и, но най-вече този на детето.
Ако имаше нормална работеща система, щяха да и осигурят лечение. Не толкива заради нея, а заради детото, че да има нормален живот. При живи родители ще го подмятат в социални домове или по приемни родители, щото от тва се усвояват пари, грозна история.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3811 -: Февруари 04, 2018, 05:08:27 pm »
Ако имаше нормална работеща система, щяха да и осигурят лечение. Не толкива заради нея, а заради детото, че да има нормален живот. При живи родители ще го подмятат в социални домове или по приемни родители, щото от тва се усвояват пари, грозна история.
Доколкото помня от предишни хорари, когато социалните им отнеха детето, са го дали на сестра ѝ, а тя се ядосваше, че майка ѝ и сестра ѝ не са ѝ давали да припари до него. И с право, като си я знаят каква е- ще грабне детето и избяга с него при господина с вилицата (не е Нептун )  :)
« Последна редакция: Февруари 04, 2018, 05:10:09 pm от akruks »

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3812 -: Февруари 04, 2018, 09:51:38 pm »
Вижте кво не съм малумна и нежда от психятър нямам даже май не трябваше да пускам хорара вече всичко е история и продължавам напред сама.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Любовни хорари
« Отговор #3813 -: Февруари 04, 2018, 10:21:27 pm »
Вижте кво не съм малумна и нежда от психятър нямам даже май не трябваше да пускам хорара вече всичко е история и продължавам напред сама.

А, не ти вярвам

MiamiYacine

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 21
Re: Любовни хорари
« Отговор #3814 -: Февруари 05, 2018, 12:23:10 am »
Вижте кво не съм малумна и нежда от психятър нямам даже май не трябваше да пускам хорара вече всичко е история и продължавам напред сама.

Какъв хъс , какъв боен дух  само
е  на тва му се казва да пуснеш хорар и да ти дойде силата ! АПЛОДИСМЕНТИ ДАМИ И ГОСПОДА  :clap:
След толкова много писания , тя все пак реши да продължи напред !! :72: :19:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3815 -: Февруари 05, 2018, 01:37:31 am »
АПЛОДИСМЕНТИ ДАМИ И ГОСПОДА 
това обръщение противоречи на истанбулската конвенция  :012:

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #3816 -: Февруари 05, 2018, 06:40:17 am »
Това пък от къде ти щукна,че ще грабна детето и ще избягам при него ,имаш много грешна представа явно за мен

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #3817 -: Февруари 06, 2018, 01:36:00 pm »
Какво изпитва към мен този човек, назован по име?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3818 -: Февруари 06, 2018, 02:44:03 pm »
Какво изпитва към мен този човек, назован по име?
този човек е семеен и му харесва тайната любов, авантюри, а любовта бързо започва и бързо приключва

ПП  да уточня, че написаното от мен е изцяло по това, което видях в хорара, чак сега видях други коментари на питащата, които потвърждават казаното от мен
« Последна редакция: Февруари 06, 2018, 02:48:19 pm от akruks »

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #3819 -: Февруари 06, 2018, 02:54:35 pm »
Благодаря ти, akruks. Но това не е съвсем ясен отговор на въпроса "какво изпитва към мен". Веднъж завинаги искам да знам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #3820 -: Февруари 06, 2018, 03:02:04 pm »
Благодаря ти, akruks. Но това не е съвсем ясен отговор на въпроса "какво изпитва към мен". Веднъж завинаги искам да знам.
Хорарните въпроси трябва да са така зададени, че да може да се отговори с "Да и Не"
 То е ясно и без хорар какво изпитва- харесал те за тайна връзка - Меркурий У1 за теб в разходящ хармоничен аспект с Марс У5, У12 в негов 12-ти дом

Lora

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #3821 -: Февруари 06, 2018, 03:18:02 pm »
Благодаря отново, akruks!

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3822 -: Февруари 16, 2018, 09:49:26 pm »
Много странно прекъсване на комуникацията се случи между двете затъмнения. Пускам хорар с въпрос "Х решил ли е да сложи край на отношенията и комуникацията ни?"
Без никаква причина малко след лунното затъмнение спря да ме търси. Това не е било...не е имало пауза за повече от 4-5 дни. Аз не съм го търсила и нямам намерение да го правя.
Какво се вижда по картата? Може ли да се каже на какво се дължи тази рязка промяна и дали изобщо предстои да имаме разговори и срещи?
Прекалено съм емоционална, за да се опитвам аз да правя прочит на картата. Ту ми изглежда много зле заради квадратите, ту вадя от 10 кладенеца вода, за да изкарам нещо хубаво...по-добре да не гледам аз хорара.
« Последна редакция: Февруари 16, 2018, 09:51:45 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #3823 -: Февруари 16, 2018, 10:44:50 pm »
Да не е зает с учене или да е извън страната предвид положението на неговия сигнификатор Марс?
Иначе не виждам кой знае колко заинтересованост от негова страна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #3824 -: Февруари 16, 2018, 10:53:28 pm »
Съмнявам се да е извън страната или да е зает с учене, а дори и да е - това не пречи да ми пише. Гледам го, че си е онлайн във вайбъра. Не знам какво стана изведнъж...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.