Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 760283 пъти)

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Любовни хорари
« Отговор #4635 -: Ноември 05, 2019, 08:34:30 pm »
Здравейте! Ще ми отговорите ли на въпроса: харесва ли ме г-н Х? Ще прояви ли интерес към мен?
Ще съм признателна ако ми отговорите! Благодаря предварително за отделеното време!  :17:

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Любовни хорари
« Отговор #4636 -: Ноември 05, 2019, 10:53:05 pm »
Не и на двата въпроса.

Wisteria

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 37
Re: Любовни хорари
« Отговор #4637 -: Ноември 05, 2019, 11:05:17 pm »
Благодаря за отговора!

Не и на двата въпроса.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4638 -: Ноември 07, 2019, 06:07:13 pm »
Моя близка се сгодява,но има съмнения,че избързвът с годежа, какво мислите дали избързвът с този годеж.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4639 -: Ноември 08, 2019, 10:12:17 pm »
Моя близка се сгодява,но има съмнения,че избързвът с годежа, какво мислите дали избързвът с този годеж.
настроена е на вълна любов и подаръци, но до брак не виждам да стигне по тази карта, най-много съжителство

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4640 -: Ноември 10, 2019, 05:19:08 pm »
Как мислите дали ще ме потърси.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4641 -: Ноември 13, 2019, 06:18:32 am »
Как мислите дали ще ме потърси.
Сигурно,за секс,защо не.........

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Любовни хорари
« Отговор #4642 -: Ноември 13, 2019, 12:17:01 pm »
Само това ли мога да очаквам от него.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4643 -: Ноември 13, 2019, 09:54:38 pm »
Само това ли мога да очаквам от него.
Въпросът ти е дали ще те потърси,а иначе очакванията ти са друга тема.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Любовни хорари
« Отговор #4644 -: Ноември 15, 2019, 12:59:11 pm »
Здравейте, нова съм във форума  :) Много ме вълнува хорарната астрология, но не съм много наясно с нея. 
На зададен въпрос: "Изневерява ли ми К.?"  как тълкувате отговора ?
Според мен К.е представен от Меркурий в Близнаци, който от своя страна се намира в 11 дом и има само хубави аспекти т.е отговора е Да. Питащият е представен от Юпитер в първи и няма връзка с Меркурий.Ако разглеждаме и луната на нея и предстои да влезе в  точна т-кваратура с Венера в 12 дом и Нептун в 3 дом, в същото време ще направи 150 гр.аспект с Меркурий.Това като отговор Не ли трябва да се тълкува? Ще съм ви благодана ако се включите .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4645 -: Ноември 15, 2019, 02:17:13 pm »
К е представен от Меркурий, ретрограден, в скорпион, знак, който се свързва със Секс. Меркурий е у1, у3, У12 домове и е на к5 на К. Да, изневерява. Разх. Аспект Слънце монданен господар на лъв, 5 дом. Плутон у5 дом на К е в 7дом.негов.в чудесен секстил с Меркурий, тоест К. Меркурий от 5 дом е тригон Нептун в 9.Луната в 12 дом на К потвърждава, тайни жени, срещи,комуникации.Меркурий у1, у3, У12 дом в 5 в хармоничен аспект със Сатурн у8ят му дом. По оста 1/7два знака. Да, К изневерява. Има повече от един партньор.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Любовни хорари
« Отговор #4646 -: Ноември 15, 2019, 02:53:32 pm »
К е представен от Меркурий, ретрограден, в скорпион, знак, който се свързва със Секс. Меркурий е у1, у3, У12 домове и е на к5 на К. Да, изневерява. Разх. Аспект Слънце монданен господар на лъв, 5 дом. Плутон у5 дом на К е в 7дом.негов.в чудесен секстил с Меркурий, тоест К. Меркурий от 5 дом е тригон Нептун в 9.Луната в 12 дом на К потвърждава, тайни жени, срещи,комуникации.Меркурий у1, у3, У12 дом в 5 в хармоничен аспект със Сатурн у8ят му дом. По оста 1/7два знака. Да, К изневерява. Има повече от един партньор.
Благодаря Сафо,много добро тълкуване.Честно казано не гледах карата от позицията на К. и не видях ситуацията от тази перспектива.Но сега ми се изясни картинката т.е тълкуването е комплексно и зависи от много фактори , а не само /както аз го тълкувах/ от вида аспекти.Това ,че меркурий е ретрограден като сигнификатор за К. как се тълкува? Имам предвид ретроградната планета в хорарната астрология/като сигнификатор на въпроса/ с какво се свързва? Може би с нещо скрито, нещо което не се казва.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4647 -: Ноември 15, 2019, 08:30:29 pm »
Ретроградната планета в хорарната астрология се тълкува в зависимост от въпроса.Ако става въпрос за изгубена вещ,твърде вероятно е да се намери,ако сигнификаторът е ретрограден.Тук обаче посочва човек.Ретроградната планета е увредена.Не върви по правилния път образно казано.Освен това Меркурий на к5 няма никакви достойнства.Може също да означава,че се е връщал там много пъти,защото планетата е управител и на неговият 3 дом.Меркурий се е отделил от Слънцето ,което е упр.на 2 ят му дом.Възможно е да е давал пари за нещо по 5 дом.
В един мой хорар бях представена от ретро Сатурн,много зле се чувствах,като побъркана,буквално Деградирал човек.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4648 -: Ноември 15, 2019, 11:34:49 pm »
Как мислите дали ще ме потърси.
Луната е без курс, управлява 3д за теб и е извършила напрегнат аспект с у-ля на отсрещния 3д, имате влошена, прекъсната комуникация и едва ли ще те потърси

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4649 -: Ноември 15, 2019, 11:40:58 pm »
Здравейте, нова съм във форума  :) Много ме вълнува хорарната астрология, но не съм много наясно с нея. 
На зададен въпрос: "Изневерява ли ми К.?"  как тълкувате отговора ?
Според мен К.е представен от Меркурий в Близнаци, който от своя страна се намира в 11 дом и има само хубави аспекти т.е отговора е Да. Питащият е представен от Юпитер в първи и няма връзка с Меркурий.Ако разглеждаме и луната на нея и предстои да влезе в  точна т-кваратура с Венера в 12 дом и Нептун в 3 дом, в същото време ще направи 150 гр.аспект с Меркурий.Това като отговор Не ли трябва да се тълкува? Ще съм ви благодана ако се включите .
По-добре не се мъчи с подобни въпроси, че лесно може да се подхлъзнеш и вкараш в матрицата
Колкото до връзката ви- куинконкс между вашите У1 не вещае добро развитие