Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759046 пъти)

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4965 -: Август 20, 2020, 02:57:32 pm »
Guapa, изобщо не говорех за Синастрия.
Виждаш ли как ти влияе Нептун?  ;) Не разбираш ясно посланията на хората. Имаш огромно въображение и... спирам дотук...
Познавам един много добър човек с разни Нептуниански аспектчета. Вижда света по начин, който му изнася, наивен ли е или се прави на такъв-не знам, но много обича да си заравя главата в пясъка при сблъсък с действителността.
Носи непрестанно розовите си очила, а хората шушукат, че е наивен.  :)
Такива хора лесно стават плячка на хищниците. Не са им прозрачни истинските намерения на хората и така...
« Последна редакция: Август 20, 2020, 03:00:52 pm от kalina_1986 »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4966 -: Август 20, 2020, 03:03:30 pm »
Guapa, изобщо не говорех за Синастрия.
Виждаш ли как ти влияе Нептун?  ;) Не разбираш ясно посланията на хората. Имаш огромно въображение и... спирам дотук...
Познавам един много добър човек с разни Нептуниански аспектчета. Вижда света по начин, който му изнася, наивен ли е или се прави на такъв-не знам, но много обича да си заравя главата в пясъка при сблъсък с действителността.
Носи непрестанно розовите си очила, а хората шушукат, че е наивен.  :)

Аз също нямам предвид синастрията, а наталните ни карти и знам как действа Нептун с аспектите му там. Подобни хора наистина живеем в друг свят, може би такъв, в който единствено успяваме да виреем и който е далеч от бруталната действителност.  Не е до наивитет, става въпрос за бягство някакво и копнеж по утопичен свят, твърде много идеализиране и мечтателност са характерни. :)

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #4967 -: Август 20, 2020, 03:11:37 pm »
Така е, скъпа, Guapa, но това е опасно.
Вие сте склонни да виждате и търсите само доброто у хората, а то почти не съществува. Затваряте си очите ако действителността стане твърде сурова. Много сте впечатлителни и склонни към фантазии, внушения и самовнушения.
А хищниците само това чакат.

Ще ти препоръчам едни книга-"Бягащата с вълци".
Тя ще ти помогне да опознаеш тъмнината по един много красив начин и ще те научи да разпознаваш хищниците. Има я и в онлайн вариант, стига да ти се чете. Но гарантирам, че това е една от най-полезните книги в света.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #4968 -: Август 20, 2020, 03:20:11 pm »
Ще ти препоръчам едни книга-"Бягащата с вълци".
Тя ще ти помогне да опознаеш тъмнината по един много красив начин и ще те научи да разпознаваш хищниците. Има я и в онлайн вариант, стига да ти се чете. Но гарантирам, че това е една от най-полезните книги в света.
Ще я потърся и ще я прочета непременно. Благодаря!  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #4969 -: Август 20, 2020, 05:26:56 pm »
guapa79, Нямаш планети казими. Меркурий невидим,, Венера изгорена, Юпитер невидим.
За деца при жената 1-5
При мъжа 5-7
Планети Луна, Венера, Юпитер.
Тези фактори да имат връзка между мъжа и жената.
Има значение, дали и двамата са в период, в който с активирани сигнификаторите за деца и при двамата.
« Последна редакция: Август 20, 2020, 05:29:35 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #4970 -: Август 20, 2020, 05:37:49 pm »
Благодаря, Сафо!  :-* Основният проблем в живота ми винаги е идвал от точно обратното мислене за себе си. Ниската самооценка за физическите ми данни ме прави плаха и свита, а това съответно е "убило" доста отношения или е направило така, че даже да не започнат.
Съгласна съм, че всеки вижда различни неща и може би ги интерпретира по своему. Имах нужда от още едно мнение, той явно от своя страна също, защото положението е доста мъчително и за двама ни, не търпи кой знае какво развитие, а в същото време никой не изоставя напълно другия. Странни и сложни са човешките взаимоотношения, вече не съм и много сигурна дали горе има ясен и категоричен отговор за всичко, което ни се случва.  :)
хмм... без да гледам задълбочено картите, това, което ви свързва, е СЛВ в един и същи дом и знак и при двамата в съвпад със Сатурн. В последните години изследвам възлите, защото и аз като теб (а и като всеки човек, вероятно) не разбирам и се ядосвам защо точно нещата, които са важни за мен, не ми се случват. Та, вие двамата имате да учите един и същ урок в този живот - да излезете от омаята на Нептун към реалността, да преминете от въображението/фантазията/фикцията/сънищата/идеала/идеята/мечтата към материята/физическото/прагматичното/ежедневното/приложимото. Според мен е хубаво да има до теб човек, с когото споделяте общ хоризонт, независимо дали в "партньоство" или нещо по-безусловно. Стискам ти палци за децата. (аз искам 7:Д)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #4971 -: Август 20, 2020, 06:55:03 pm »
Правят се с идеята, че ще има такова общуване.  :) Вотей каза, че не вижда пречки и че ще имаме за в бъдеще интимни контакти. Единствено неговата свободолюбивост изтъкна като проблем и като нещо, с което ще ми се наложи да се справя, ограничавайки го. Дадено ми било да налагам контрол и да сложа малко ред и дисциплина в живота му.
Ще ще... Значи срещате се с този човек случайно на морето и се разбирате някога си да се срещнете без дрехи и той да ти направи дете? Наистина богата фантазия трябва да има човек, за да приеме всичко казано за истина  :o
А.В. преди години беше казала на моя позната по време на платена консултация по скайп, че този, с когото има връзка не бил за нея, през септември щял да се появи подходящия... и тя взела, че зарязала гаджето си и вместо лятото да отиде с него на планираното море, стояла вкъщи да чака принца на белия кон, който така и не се появил  :-[ на следващата година се събра с гаджето си и се премести да живее у тях  :)

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4972 -: Август 23, 2020, 09:03:53 pm »
Здравейте :) нова съм във форума и ако сбъркам темата или нещо друго, моля да ме извините ::) Въпросът ми е: струва ли си да се боря за неговата любов? Пускам линк към картата: https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?gm=a1&nhor=1&nho2=2&btyp=2&mth=gw&sday=23&smon=8&syr=2020&prmth=0&rs=0  ???

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #4973 -: Август 23, 2020, 10:24:03 pm »
Линкът не е активен, скрийншот е по- добрия вариант.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4974 -: Август 23, 2020, 10:45:44 pm »
Ето скрийншота :-*
« Последна редакция: Август 23, 2020, 10:49:53 pm от chochi »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4975 -: Август 23, 2020, 10:48:21 pm »
Ето скрийншота :-*
картата е стара

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4976 -: Август 23, 2020, 11:06:26 pm »
как така е стара? преди малко я направих  :o

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #4977 -: Август 23, 2020, 11:12:00 pm »
как така е стара? преди малко я направих  :o
Слънцето е във водолей?!

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #4978 -: Август 24, 2020, 08:51:51 am »
Ето скрийншота :-*

Това е нечия натална карта.
Картата на хорарния въпрос се съставя според времето на задаването на въпроса.

chochi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Любовни хорари
« Отговор #4979 -: Август 24, 2020, 12:20:12 pm »
може ли някой да ми разясни по-подробно как да го направя?