Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758159 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5025 -: Септември 07, 2020, 10:18:24 pm »
Цитат
....Хмхмм, едва ли само за секс-кукли ги търсят.....

Тук може да се види една негативна представителна извадка за какво ги търсят жените и как изглеждат в нечии мъжки очи -

https://pickup-project.net/forum/index.php

Като се зачетох в мненията не става въпрос само за малки пъпчиви лигльовци...

Гнусно и отвратително.

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #5026 -: Септември 08, 2020, 07:18:13 am »
Извинявай, драги, но коментарът ми беше реплика към коментар за мъжете. А какви жени имало-слабо ме вълнува.
Иначе по принцип да ти кажа, жените не въртят такива номера, не, не и по този начин. Имала съм много приятели мъже и съпоставяйки и единия и другия пол-мъжките игри са много по-долни.
Да не говорим и че спрях да вярвам в приятелството мъж-жена. Всичките ми мъжки приятели до един след време започваха да ми се обясняват в любов, а аз никога не съм ги възприемала по този начин.  ;)

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #5027 -: Септември 08, 2020, 10:06:00 am »
А мъжете какъв тип жени срещат в днешно време ?  :)
Каквито са срещали и преди. БОГИНИ! Жените не могат да бъдат друго освен Богини.  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5028 -: Септември 08, 2020, 01:53:24 pm »
Снощи, както си седях , ми щукна да питам дали скоро имам някакъв шанс за влюбване.
Няма конкретен човек, когото да харесвам в момента.
Кандидатури има, обаче хич любезно не се държа , май още не съм готова за нови отношения.
ще се появи нов партньор, с когото ще имате хармонична връзка, но няма да е скоро- засега дълбаеш в миналото, от което трябва да се освонодиш

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5029 -: Септември 08, 2020, 05:48:42 pm »
Дай Боже, ще се похваля , когато се случи!
Благодаря! :-*
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #5030 -: Септември 09, 2020, 09:21:18 am »
А мъжете какъв тип жени срещат в днешно време ?  :)

Срещат това, което заслужават, и за двата пола се отнася :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #5031 -: Септември 09, 2020, 09:37:59 am »
Цитат
....Хмхмм, едва ли само за секс-кукли ги търсят.....

Тук може да се види една негативна представителна извадка за какво ги търсят жените и как изглеждат в нечии мъжки очи -

https://pickup-project.net/forum/index.php

Като се зачетох в мненията не става въпрос само за малки пъпчиви лигльовци...

Гнусно и отвратително.

Хвърлих един поглед, мда на пръв поглед е гнусно и отвратително, но погледнато от друг ъгъл е тъжно и жалко. Опитват се да запълват безкрайната си емоционална пропаст, но тя няма насищане, те са в символичен Ад, за мен по скоро пораждат съжаление.

Както казах и в предишният пост, на всеки според заслугите му :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Любовни хорари
« Отговор #5032 -: Септември 09, 2020, 01:26:12 pm »
Сафо, starinthenightsky, kalina_1986 - чудесно е, че познавате и имате в живота си такива мъже!

До някаква степен и аз мисля като Корея...

В днешно време ми се струва голяма доза късмет човек да срещне точно такъв тип мъж. Но дай Боже да ги има!

Въпрос на късмет е.
Рицари както ги нарече ти и в моя живот не са влизали, но това не означава че няма мъже, които държат на жената до себе си и и затова и са в състояние да й го покажат по най-различни начини.


А мъжете какъв тип жени срещат в днешно време ?  :)

Веселин Маринов го е изпял - "Колко струваш винаги личи от жената в живота ти". В стил краставите магарета и през девет баира се надушват. Търкулнало се гърнето, намерило си похлупака. За всеки влак си има пътници или почти за всеки.
https://www.youtube.com/watch?v=l44EVvCurak

Както казах и в предишният пост, на всеки според заслугите му :)

Всекиму според късмета. Любовта не се дава/получава по заслуги, защото е ирационална. Затова и този, който не блести с кой знае какви достойнства може да си намери партньор и обратното, достойнствата не гарантират щастие в любовния живот. 
« Последна редакция: Септември 09, 2020, 02:09:27 pm от starinthenightsky »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Любовни хорари
« Отговор #5033 -: Септември 09, 2020, 02:05:27 pm »
Въздържам се от участие по темата вече доста време, та:
За целия си живот дотук не съм срещала мъж, който да заслужава уважението ми, камо ли любовта ми.
За сметка на това - отсъстващи бащи, малтретиращи бащи, педофили, малтретиращи учители социопати и с нарцистично разстройство (в момента е директор на елитна столична природо-математическа гимназия:Д, по темата в друга тема:Д), подкупни и лесно манипулируеми преподаватели, шефове, етц., сексуални насилници, обвързани с приятелките ти гаджета, които ти се предлагат едва ли не пред тях, мъже, които те използват, за да ги изнесеш на гърба си, а после спират да те поздравяват по улиците, мъже, посветили се на телесната си долница (приблизително 100% от тях, оптимист съм:Д).
Бягството - привличам/привличат ме меркуриеви/въздушни мъже, с които ми харесва да общувам чисто интелектуално (аз така флиртувам... такива взаимоотношения си търся*), но нека бъдем честни, с такъв тип мъж не можеш да правиш семейство, нито е добра идея да правиш деца, освен ако не смяташ сама да се справяш с всичко, което не е на ниво идея, лекота и приказки.

*и да, лошо поставената Венера не е ок, венерините хора тук няма как да разберат за какво иде реч дори. Четох как й скачате на guapa по въпроса и бях WTF? Каквото ти е дадено - това е, за останалото - колкото и да се напъваш - забрави.

Но да, не съм срещала мъж, когото да уважавам. (по презумпция съм възпитавана да поставям другите пред и над себе си, но с годините все по-бързо падат, все по-далеч остават, в ниското) //изключение прави класният ми от СМГ, но допускам, че там има известна степен на идеализиране, което не съм подлагала на проверка в зрелия си живот.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5034 -: Септември 09, 2020, 02:35:10 pm »
Като ученичка отказвах да ходя на бал, казвах на баща си също, че никога няма да се женя, защото всички мъже са гадни, подли и изневеряват... Баща ми ч каза: " Тези мъже нали с жени ходят!"  и продължи да си чете вестника. В крайна сметка отидох на бал, в последния момент си купих рокля (от булченски магазин в столицата), обувки и чанта. След 6г и булка бях :)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5035 -: Септември 09, 2020, 02:43:50 pm »
После ще си изтрия поста, но не мога да не споделя какво ми се случи вчера, истинско “ дежа ву”.
Виждам, че в месинджър имам съобщение от жена, искала да ме пита нещо. Членувам в много групи, реших , че е нещо, свързано с тях.
Отговорих й, че може и веднага получих снимка на мъжки ФБ профил с въпрос пишем ли, чуваме ли се, виждаме ли се. Казах истината, че въпросният ми писа, веднъж се чухме, имаше предложение за среща, но не бил шофьор , а живеем доста далече и така се приключи.
Момичето беше като гръмнато, имало двегодишна връзка с господина и сега почнала да проучва всичките му фейс приятелки, понеже усетила, че има нещо.
Моята история отпреди два месеца, 1:1.
За протокола- господинът ми е набор, изглежда добре, но това момиче беше страхотно- младо , красиво, грамотно пишещо. Този изобщо не заслужава такава жена до себе си.

Защо един идиот постъпва така с жена, която очевадно го обича?
Ей това не може да разбере моята Сатурнова Венера, тия  онлайн забивки, изкушения .
Всичко е да си начешат Марса с идеята да е тайно и да има при кого са се върнат евентуално.
« Последна редакция: Септември 09, 2020, 02:48:23 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

kalina_1986

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #5036 -: Септември 09, 2020, 03:24:31 pm »
Tagetes, много ти е мазна Венерата.
Все ми звучиш като политик.  :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Любовни хорари
« Отговор #5037 -: Септември 09, 2020, 03:33:39 pm »
Защо един идиот постъпва така с жена, която очевадно го обича?
Ей това не може да разбере моята Сатурнова Венера, тия  онлайн забивки, изкушения...

Около мен е пълно с подобни примери, изоставени жени, разбити семейства, хитри женички и похотливи мъже...

Затова и водолейската ми Венерка се е скрила на тъмно в 12 дом. Жалко, че съм объркала времето си с няколко века... ;D


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5038 -: Септември 09, 2020, 05:37:36 pm »
А мъжете какъв тип жени срещат в днешно време ?  :)

Срещат това, което заслужават, и за двата пола се отнася :)
+1
Сатин, а във времето назад, винаги ли е било така ? Мислила ли си, дали, ценностите, културата, географията, климата, са оказвали влияние върху отношението на мъжа и жената към близките връзки ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5039 -: Септември 09, 2020, 05:38:58 pm »
Е, поне,  сме в синхрон със звездната обстановка с темата, която периодична ни вълнува. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“