Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759151 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5325 -: Декември 13, 2021, 10:43:33 am »

Venus, да, ще започнеш. Но само ще започнеш. Светилата са в триго, това стига за "ще започна ли ?".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5326 -: Декември 13, 2021, 11:03:17 am »

Venus, да, ще започнеш. Но само ще започнеш. Светилата са в триго, това стига за "ще започна ли ?".

Извинявай, Рени, какво означава това? Че няма да излезе нищо (хубаво) ли?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5327 -: Декември 13, 2021, 02:11:45 pm »

Venus, да, ще започнеш. Но само ще започнеш. Светилата са в триго, това стига за "ще започна ли ?".

Извинявай, Рени, какво означава това? Че няма да излезе нищо (хубаво) ли?

Venus, аз съм отговорила на въпроса ти, както си го задала. Ти не питаш, "ще имам ли връзка с Х. ?", а "ще започна ли връзка с Х. ?".  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5328 -: Декември 13, 2021, 03:54:41 pm »
Благодаря, Рени  :)

В крайна сметка и да започна връзка с него, има 2 опции - или тя ще продължи или ще приключи  :) Не само в конкретния случай, ами при всички връзки. С по-горния коментар се чудех коя от двете опции е по-вероятна тук, но май се досещам. Ще поживеем, ще видим.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5329 -: Декември 13, 2021, 05:15:44 pm »
Заради пандемията, не се бяхме виждали наживо изобщо. Така се случи. Работихме само онлайн и едва наскоро вече се видяхме наживо. Не е имало флирт, приятелски разговор само. Но си го бях харесала и отпреди това, само на снимка  ;D
картата показва, че имате взаимоотношения покрай работата, харесва те като приятел и част от колектива, но до връзка не мисля, че ще се стигне; според мен той има ангажимент- семейство или постоянна връзка

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5330 -: Декември 13, 2021, 06:15:32 pm »
Заради пандемията, не се бяхме виждали наживо изобщо. Така се случи. Работихме само онлайн и едва наскоро вече се видяхме наживо. Не е имало флирт, приятелски разговор само. Но си го бях харесала и отпреди това, само на снимка  ;D
картата показва, че имате взаимоотношения покрай работата, харесва те като приятел и част от колектива, но до връзка не мисля, че ще се стигне; според мен той има ангажимент- семейство или постоянна връзка

Благодаря и на теб, akruks.

Обаче стана интересно. Противоположни мнения  ;D Ще е интересно да се проследи. Задължително ще върна ОВ, когато стане време или се случи "нещо".

Между другото, намирам го за печен човек, така че дори да не стане нищо, аз ще съм хепи да го задържа в обкръжението си като колега, с когото работим добре, разбираме се и се харесваме и приемаме като хора. И на това ще бъда доволна.

П. П. А имате ли против да споделите защо мислите така, както мислите? Т.е. кои аспекти и положения в хорара? Старая се да се науча, а не просто да влизам в сайта да получа мнение наготово, без да се опитвам да анализира сама. Ще ми помогне да разбера и да придобия повече познания, ако решите да споделите  :-*
« Последна редакция: Декември 13, 2021, 06:18:47 pm от Venus »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5331 -: Декември 13, 2021, 10:33:22 pm »
Според мен има привличане между вас, но не достатъчно от негова страна, управителят му Сатурн е в негов 1-ви дом, а това показва, че човекът е заинтересован предимно от себе си.
Има теигони между ваши У3 и У5- вероятно комуникациите , срещите и симпатиите ще продължат, но връзка и да започне, тя ще е мимолетна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5332 -: Декември 14, 2021, 01:37:05 am »
Според мен има привличане между вас, но не достатъчно от негова страна, управителят му Сатурн е в негов 1-ви дом, а това показва, че човекът е заинтересован предимно от себе си.
Има теигони между ваши У3 и У5- вероятно комуникациите , срещите и симпатиите ще продължат, но връзка и да започне, тя ще е мимолетна.

Благодаря, Корея  :-*

Аз едва сега загрявам обаче следното - че преди този хорар направих друг преди дни. Той е с различен въпрос (Х харесва ли ме като жена). Та сега се зачудих дали си пречат и се бият двата хорара?  ::) Т.е. вторият да е излишен, заради първия, но след като с различна насоченост по същество, май не би трябвало. По първия понеже ми се струваше, че отговора категорично е "Да", затова и не продължих да ровя по него и пуснах втория. Но, аз и за втория бях сигурна, че е Да, а то какво излезе  :D Защо ме няма никаква с тия хорарни карти? :(

Та, наистина излишен ли е въпросът "Ще започна ли връзка с Х", след "Х харесва ли ме като жена"? Или няма проблем.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5333 -: Декември 14, 2021, 01:57:07 pm »
Аз едва сега загрявам обаче следното - че преди този хорар направих друг преди дни. Той е с различен въпрос (Х харесва ли ме като жена). Та сега се зачудих дали си пречат и се бият двата хорара?  ::) Т.е. вторият да е излишен, заради първия, но след като с различна насоченост по същество, май не би трябвало. По първия понеже ми се струваше, че отговора категорично е "Да", затова и не продължих да ровя по него и пуснах втория. Но, аз и за втория бях сигурна, че е Да, а то какво излезе  :D Защо ме няма никаква с тия хорарни карти? :(
За едно и също нещо не се задава въпрос през няколко дни, макар да е формулиран различно! Питаш за един и същи човек, с една и съща мисъл- дали ще имате любовни отношения/връзка. Та ти дори не знаеш този човек дали е свободен, защото според картата, която помести тук, за мен е човек с ангажимент- сериозна връзка/семейство.
Хорарните карти дават точен отговор, когато въпросите са зададени искрено, отнасят се за нещо важно за човека, който пита, а не за развлечение и от любопитство. От любопитство и аз бях задала миналата година въпрос, дали ще бъде преизбран за втори мандат рр, но не познах   :)

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5334 -: Декември 14, 2021, 05:56:11 pm »
Ами просто единия въпрос ми се струва само факт - дали ме харесва или не. Не предполага действие или развитие. Затова направих втория всъщност. Съжалявам, че съм оплексала нещата така, но наистина когато реших да направя втората карта мислех, че няма проблем.
Извинявам се, ако съм ви подразнила и ви изгубих времето.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5335 -: Декември 14, 2021, 07:48:40 pm »
Венус,така си общуваме просто.........нали получи отговори,чакаме резултати. ;)

Venus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Любовни хорари
« Отговор #5336 -: Декември 14, 2021, 09:04:50 pm »
Да, но все пак да се извиня, че подведох (макар, че пак казвам, просто нямах идея първоначално... усетих се едва вчера).

Но да, обещала съм и ще дам ОВ когато има нещо или след 6м когато няма нищо  ;D

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5337 -: Декември 16, 2021, 10:44:02 pm »
Здравейте, от известно време чета темите във форума, но едва сега се престрашавам да се регистрирам и да оставя притеснението настрана 😊 Срам, не срам имам един хорарен въпрос, който не разбирам вече ден пореден: А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?showgif&lang=e&gif=astro_2gw_iska_li_me_hr.64908.76591.png&res=100



Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Любовни хорари
« Отговор #5338 -: Декември 16, 2021, 10:57:49 pm »
Здравейте, от известно време чета темите във форума, но едва сега се престрашавам да се регистрирам и да оставя притеснението настрана 😊 Срам, не срам имам един хорарен въпрос, който не разбирам вече ден пореден: А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?showgif&lang=e&gif=astro_2gw_iska_li_me_hr.64908.76591.png&res=100
Сложи прикачен файл на картата ,така не се вижда.Запазване изображението в астро.ком и качване тук на пркачен файл.

QueenOfHearts

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 27
Re: Любовни хорари
« Отговор #5339 -: Декември 16, 2021, 11:11:27 pm »
Здравейте, от известно време чета темите във форума, но едва сега се престрашавам да се регистрирам и да оставя притеснението настрана 😊 Срам, не срам имам един хорарен въпрос, който не разбирам вече ден пореден: А. иска ли ме/желае ли ме?
Какво мислите?

Най-силно впечатчение ми прави Венера, негов сигнификатор в съпвад с Плутон в негов 5-ти дом. Това какво означава? Както и Сатурн негов У5 в 5ти дом.

https://www.astro.com/cgi/chart.cgi?showgif&lang=e&gif=astro_2gw_iska_li_me_hr.64908.76591.png&res=100
Сложи прикачен файл на картата ,така не се вижда.Запазване изображението в астро.ком и качване тук на пркачен файл.

Съжалявам, не знаех. Прикачвам снимка