Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759374 пъти)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5415 -: Януари 23, 2022, 01:06:43 pm »
Едно от първите неща, които научих за любовните хорари, е положението на управителите и особено, че ако управителят е в дом 1 , то това означава интерес предимно към себе си и собствените си интереси, а не към другия.
И все пак- човек от миналото ли е, изска ли да запази тези отношения тайни?
Може да има сексуални  мераци както е писала и Акрукс заради Луната ти в него 8- ми, но чувства тук не виждам, само интереси.

Да, от миналото е и преди отношенията са били тайни  ;) ;) ;)

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5416 -: Януари 23, 2022, 01:24:24 pm »
Здравейте  момичета,
Започнала съм разчистване  и превеждане в ред на любовния си живот. Пресях някои.
Но за тоз, преди да го изхвърля и него, да питам, обича ли ме говедото? 😂
Този е сериозен, може да разчиташ на него и да стане заварката. За романтични чувства може да няма, но те желае ежедневно  ;D

Това по съвпада на мой У1 и негов У5 ли го съдиш ?
много неща съм взела под внимание и не съдя, а обсъждам  :)
:-* :-* :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5417 -: Януари 23, 2022, 02:03:16 pm »
Здравейте  момичета,
Започнала съм разчистване  и превеждане в ред на любовния си живот. Пресях някои.
Но за тоз, преди да го изхвърля и него, да питам, обича ли ме говедото? 😂, Нещо се прави че да, но Москва не вярва на сълзи.  :-*
Питаш дали те обича?Не

mona lisa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Любовни хорари
« Отговор #5418 -: Януари 23, 2022, 04:26:39 pm »
Здравейте, моля да видите и моя хорар - Х харесва ли ме като жена?
Х. харесва себе си, към теб няма аспирации, не знам какво е провокирало този въпрос.

Благодаря на Люба и Акрукс, може би не съм задала въпроса правилно, понеже отношенията са сложни. Знам, че със сигурност няма никакви романтични аспирации към мен, искам да знам дали има интимен/сексуален интерес или аз разчитам погрешно сигналите.
Направих нова карта с точния въпрос "Дали Х има сексуален интерес към мен?"

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5419 -: Януари 23, 2022, 05:13:00 pm »
Здравейте  момичета,
Започнала съм разчистване  и превеждане в ред на любовния си живот. Пресях някои.
Но за тоз, преди да го изхвърля и него, да питам, обича ли ме говедото? 😂, Нещо се прави че да, но Москва не вярва на сълзи.  :-*
Питаш дали те обича?Не

Благодаря  ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5420 -: Януари 23, 2022, 05:31:10 pm »
Здравейте, моля да видите и моя хорар - Х харесва ли ме като жена?
Х. харесва себе си, към теб няма аспирации, не знам какво е провокирало този въпрос.

Благодаря на Люба и Акрукс, може би не съм задала въпроса правилно, понеже отношенията са сложни. Знам, че със сигурност няма никакви романтични аспирации към мен, искам да знам дали има интимен/сексуален интерес или аз разчитам погрешно сигналите.
Направих нова карта с точния въпрос "Дали Х има сексуален интерес към мен?"
Точно интимно/сексуален интерес съм имала предвид като попита, дали те харесва като жена и Луната отразява въпроса в картата- в случая е управител на негов 8д., по който са желанията, мерака, сексуалният интерес, а Луната в Дева е извършила нехармоничен аспект с управителя на негови 1-ви и 5-ти дом. които описват него лично и любовта, сърдечните дела, нямат отношение към твоя У1- Меркурий на този етап.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5421 -: Януари 23, 2022, 05:43:34 pm »
Направих нова карта с точния въпрос "Дали Х има сексуален интерес към мен?"
Един и същ въпрос за един и същ човек не се задава толкова често. И по новата карта е Не- Луната отива към квадрат с Венера У1, У8 за Х. , последен аспект квадрат с Плутон У8 за теб.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5422 -: Януари 25, 2022, 10:16:52 pm »
И аз да попитам, понеже сама не се справям с отговора и не мога да определя дали е ''да'' или нъцки.
Управители 1 и 7, ако разглеждам - НЕ, и все пак моята Луна преди да смени знак, ще направи тригон към Плутон. Аз съм в мой 3-ти и негов 9-ти, угрижена, че ми липсва комуникация и се явявам една такава далечна в случая, Сатурнът му си е в негов 2-ри и мой 8-ми, и май той има финансови проблеми. Управителите на мой и негов 5-ти, съответно ретро Венера и Марс, са в сходящ тригон. А всъщност Венера не е ли тя, любовницата, другата? ::)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #5423 -: Януари 25, 2022, 10:33:11 pm »
Пропуснала си най важното-как е формулиран въпросът ,пък и едва ли е от януари миналата година.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Любовни хорари
« Отговор #5424 -: Януари 25, 2022, 10:46:04 pm »
Пропуснала си най важното-как е формулиран въпросът ,пък и едва ли е от януари миналата година.
Ох, аз още си живея в миналата година. Благодаря, julia! :)
Въпросът е: Ще се оправят ли отношенията ми с Цецо? Тази карта е още по-зле, ми се струва. Тук и моят управител Луна, и Венера, която може би е третото лице, сме му в 1-ви дом, та и двете ли ни мисли?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Любовни хорари
« Отговор #5425 -: Януари 26, 2022, 08:30:17 am »
Пропуснала си най важното-как е формулиран въпросът ,пък и едва ли е от януари миналата година.
Ох, аз още си живея в миналата година. Благодаря, julia! :)
Въпросът е: Ще се оправят ли отношенията ми с Цецо? Тази карта е още по-зле, ми се струва. Тук и моят управител Луна, и Венера, която може би е третото лице, сме му в 1-ви дом, та и двете ли ни мисли?
Ти го мислиш,Луната в 7ми дом,при него ,неаспектирана.......положението си е същото,няма развитие на ситуацията.Той е представен от Сатурн  във водолей,няма връзка с теб-Луна.За момента го вълнуват други неща,родител/дом/финанси и т.н.

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5426 -: Януари 28, 2022, 10:21:42 pm »
Здравейте момичета,
Как сте ?
Аз пак съм тук, със своята поредна питанка за любовта  :-* :-*
Нека да видим за един господин дали ще се получат нещата между нас ?
Благодаря в аванс  :-*

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5427 -: Януари 28, 2022, 10:51:30 pm »
Мале, как ги пришпорваш тия любови!😂
Прекалено ранен АЦ, твой У 1 ретро,  сама ще се разочароваш и откажеш .
На ниво писане и комуникация ли сте още?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

elfidka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Любовни хорари
« Отговор #5428 -: Януари 28, 2022, 11:06:15 pm »
Мале, как ги пришпорваш тия любови!😂
Прекалено ранен АЦ, твой У 1 ретро,  сама ще се разочароваш и откажеш .
На ниво писане и комуникация ли сте още?

Не мила, това с писането не е за мен...
Предпочитам реалните познанства. А с този с знаем отдавна, от време на време се засичаме тук-там.

Има закачка, викаш че ще се разочаровам ?
Офф  сефте

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Любовни хорари
« Отговор #5429 -: Януари 28, 2022, 11:17:13 pm »
Попитах заради положението на Луната в  3- ти дом, вероятно на последното засичане- среща са прехвръкнали искри.
Разочарованието може да дойде от прибързването, Венера и Марс са в Козирог, а Сатурн не обича да бърза.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...