Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 750298 пъти)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Любовни хорари
« Отговор #5625 -: Август 29, 2022, 07:02:31 am »
По тази карта и аз бих казала, че са приключили и всеки от вас поставя себе и интересите си преди всичко.

Благодаря, Корея!

simona

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 53
Re: Любовни хорари
« Отговор #5626 -: Септември 08, 2022, 06:50:29 pm »
Ще се възобновим ли отново любовните си отношения с В. (Назован по име)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5627 -: Септември 09, 2022, 01:47:09 pm »
Ще се възобновим ли отново любовните си отношения с В. (Назован по име)
Луната е без курс, няма какво ново да се случи. Според останалите сигнификатори, според мен няма да възстановите любовни отношения с този човек, на различна вълна сте.

Ani999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5628 -: Септември 09, 2022, 02:15:19 pm »
Здравейте, въпросът ми е ще направи ли опит (назован по име мъж) да възобнови отношения с
мен. Връзката приключи внезапно след 4 години. Причината е друга жена.
Това, което аз виждам в картата е, че Слънцето ще направи тригон с Уран.
Присъствието на Нептун в първи дом, както и съвпадът на Луната и Сатурн може би индикират моето емоционално състояние.
От друга страна Луната няма да направи мажорен аспект до напускане на знака ( изключение прави един минорен- Квинтилс MC), което би трябвало да означава, че ситуацията няма да има развитие. Уран в Телец също не е добър показател.
Ще съм благодарна да получа обратна връзка.




akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5629 -: Септември 09, 2022, 07:13:44 pm »
Ani999 , Нептун в 1д показва, че си заблудена, самовнушения.
А този е надут и горделив, има до себе си жена, която му е скъпа, тъй че не очаквай да прави опити за възстановяване на отношения с теб. Гледай напред!

Ani999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5630 -: Септември 10, 2022, 04:38:45 pm »
Akruks, благодаря сърдечно за отговора. Да, такъв е- надут и горделив.
Според теб той от Слънцето ли е представен или от Сатурн (като бивш)?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #5631 -: Септември 10, 2022, 05:52:28 pm »
Ani999, според мен, Да. Слънцето, когато влезе във Везни, ще е в знак, където Сатурн има достойнства. Луната се е отделила от Меркурий и ще направи съвпад със Сатурн. Ще поиска да си възобновите отношенията, но под каква форма, дали на теб ще ти хареса е друг въпрос.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ani999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Любовни хорари
« Отговор #5632 -: Септември 11, 2022, 07:04:09 am »
Много благодаря за мнението, Рени!

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Любовни хорари
« Отговор #5633 -: Септември 14, 2022, 08:03:07 pm »
Здравейте,

изчетох всички коментари в темата "любовни хорари" с цел да разтълкувам въпрос на моя приятелка, но картата ми изглежда много противоречива. Тя лично пита " колегата M изпитва ли симпатия и романтични чувства  към мен".  Двамата са семейни, а тя самата няма никаква нагласа и намерение за извънбрачна връзка, само има голямо любопитство по въпроса. Хорара е от 2 август. Ще се радвам ако коментирате! Благодаря!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Любовни хорари
« Отговор #5634 -: Септември 14, 2022, 09:30:38 pm »
Много поздрави на приятелката. Кажи й, че не й вярвам. Тя е заинтригуваната, той е заинтригуван от други работи.

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Любовни хорари
« Отговор #5635 -: Септември 14, 2022, 09:47:19 pm »
Благодаря Люба!  Допускам, че  е точно така. Аз лично не стигнах до подобно тълкуване, но моите знания по астрологията са малко.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5636 -: Септември 18, 2022, 07:28:00 pm »
Здравейте,

изчетох всички коментари в темата "любовни хорари" с цел да разтълкувам въпрос на моя приятелка, но картата ми изглежда много противоречива. Тя лично пита " колегата M изпитва ли симпатия и романтични чувства  към мен".  Двамата са семейни, а тя самата няма никаква нагласа и намерение за извънбрачна връзка, само има голямо любопитство по въпроса. Хорара е от 2 август. Ще се радвам ако коментирате! Благодаря!
На пръв поглед тя е заинтригувана от него, интересува се от него, харесва го.
Той определено има симпатии към нея, харесва я сериозно, което пък я притеснява, може би няма нагласа за паралелна сериозна връзка, нали е обвързана, но може да имат тайна любовна връзка - има указания за това

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: %u041B%u044E%u0431%u043E%u0432%u043D%u0438 %u0445%u043E%u0440%u0430%u0440%u0438
« Отговор #5637 -: Септември 20, 2022, 09:10:46 pm »
Благодя akruks! Действително този интерес я смущава, както и вълнението което изпитва Тя не си пада любовчийка, насочена е по-духовно. Ще дам ОВ ако ми споделят рязбира се.
« Последна редакция: Септември 20, 2022, 09:37:06 pm от HRISKA »

Svetla

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 49
Re: Любовни хорари
« Отговор #5638 -: Септември 21, 2022, 08:05:53 pm »
Здравейте, момичета  :-*
Качвам карта с въпрос, написан е в картата.
Може ли да погледнете и да дадете компетентното си мнение.

Благодаря  :-*

Novak

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 42
Re: Любовни хорари
« Отговор #5639 -: Септември 22, 2022, 01:19:43 pm »
Здравейте, отново,

Съвсем забравих, че има ретро планети, за да не задавам въпрос точно сега  ;D но някак така го почувствах. И самия факт, че не съм се замислила е предопределило да задам въпроса точно сега. И там е проблема  :D и двата основни сигн са ретро и не мога да си разчета картата сама  :D :D :D

Затова, може ли някой желаещ да помогне?

Въпросът е: Х ще ме потърси ли отново? (без значение дали ще звънне или пише).

За мен отговорът май е НЕ. Ретро Юпитер в Овен (аз), ретро Мерк във Везни (той). Двете планети са в опозиция, но разходяща, тъй като скоро нали Меркурий ще стане директен. На всичкото отгоре Мерк ще се върне обратно в Дева и ще направи съвпад със Слънцето - негов У3 (ще изгори  ;D) и мозъкът му ще се изпържи - най-вероятно това ще го възпрепятства да ме потърси. Още повече Луната е в опозиция с ретро Сатурн (моят У3). Двата У3 нямат контакт, няма и да имат. Лееееко се колебая какво ще стане когато Луната (от негов 3 дом) направи точна опозиция с моя У3 - най-вероятно нищо? То май това й е последния аспект на Луната, ако виждам добре.

Съвсем се омотах с тия ретроградни планети. Хелп, плийз  :-[
П.П. пък така се надявах да ме потърси, че да имам повод да му тегля едни хубави, за последен път  ;D :D
П.П.2 така ли ми се струва или Венера (негов У5) + Слънцето (У3) + той самия в негов 4 дом означава, че ще се завърне при някоя друга негова бивша Венерка  ;D
« Последна редакция: Септември 22, 2022, 01:22:31 pm от Novak »