Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758565 пъти)

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #300 -: Юни 25, 2014, 09:22:36 pm »
Благодаря на всички, които се включиха по моя хорарен въпрос     :58:
Среща имаше и взаимен интерес, поне така го почувствах, но както е отбелязала Мирабела, комуникацията не протече гладко, а и настана едно объркване поради взаимно нерабиране и като че ли до тук ще приключт нещата, а и като гледам последния аспект на Луната е квадрат ??? и то със Слънцето , а доколкото съм чела последните аспекти са от значение за крайният резултат
« Последна редакция: Юни 26, 2014, 08:34:21 am от julia »

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Любовни хорари
« Отговор #301 -: Юни 27, 2014, 10:42:39 am »
Не съм сигурна дали тук трябва да сложа хорара, защото въпросът ми не е много "любовен", но все пак има романтичен привкус :)

Скоро, ще се срещна ли отново с Д?

Не разбирам само защо съм представена от този сухар Сатурн :012: Изключително много го харесвам, но от години запознанството ни си остава съвсем бегло, в момента сме и в различни страни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #302 -: Юни 27, 2014, 10:50:17 am »
Благодаря на всички, които се включиха по моя хорарен въпрос     :58:
Среща имаше и взаимен интерес, поне така го почувствах, но както е отбелязала Мирабела, комуникацията не протече гладко, а и настана едно объркване поради взаимно нерабиране и като че ли до тук ще приключт нещата, а и като гледам последния аспект на Луната е квадрат ??? и то със Слънцето , а доколкото съм чела последните аспекти са от значение за крайният резултат
Благодаря за ов-то, последен негативен аспект показва, че няма да те удовлетвори накрая развитието на въпроса, в случая са засегнати 7/8 дом- не се е стигнало до секс с този човек

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #303 -: Юни 27, 2014, 10:50:51 am »
Скоро, ще се срещна ли отново с Д?
Да  :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Любовни хорари
« Отговор #304 -: Юни 27, 2014, 10:57:53 am »
Да  :)

Nerealna, благодаря за бързия отговор, при това положителен! :58:

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #305 -: Юни 27, 2014, 11:02:11 am »
Не съм сигурна дали тук трябва да сложа хорара, защото въпросът ми не е много "любовен", но все пак има романтичен привкус :)

Скоро, ще се срещна ли отново с Д?

Не разбирам само защо съм представена от този сухар Сатурн :012: Изключително много го харесвам, но от години запознанството ни си остава съвсем бегло, в момента сме и в различни страни.

тук за последен аспект на Луната кое ще се вземе - ПФ, СЛВ или ретро Меркурий?

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Любовни хорари
« Отговор #306 -: Юни 27, 2014, 11:12:29 am »
тук за последен аспект на Луната кое ще се вземе - ПФ, СЛВ или ретро Меркурий?

Аспекта на Луна с Меркурий според мен.
Освен това, аз Д. го гледам по 7-ми дом, нали съм го назовала по име, тоест представен е от Слънце. Ако го гледам по 5-ти става по-лесно, но не мисля че е правилно. Слънце ще направи тригон със Сатурн, 12 градуса са, не са ъглови домовете, но пак е нещо :)

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #307 -: Юни 27, 2014, 11:22:54 am »
Аспекта на Луна с Меркурий според мен.
Освен това, аз Д. го гледам по 7-ми дом, нали съм го назовала по име, тоест представен е от Слънце. Ако го гледам по 5-ти става по-лесно, но не мисля че е правилно. Слънце ще направи тригон със Сатурн, 12 градуса са, не са ъглови домовете, но пак е нещо :)

то и по 5-ти и по 7-ми все имаш ретро-ситуация - старата любов трябва да се осъществи :)

А какво означава, че неговия У5 е в неговия 12 дом? - той да не крие отношенията си с теб? нещо ... не знам как да го разтълкувам

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Любовни хорари
« Отговор #308 -: Юни 27, 2014, 11:47:50 am »
то и по 5-ти и по 7-ми все имаш ретро-ситуация - старата любов трябва да се осъществи :)

А какво означава, че неговия У5 е в неговия 12 дом? - той да не крие отношенията си с теб? нещо ... не знам как да го разтълкувам

Доколкото ми е известно, той има множество връзки, но все повърхностни, нищо сериозно с години. Може към момента да има някоя скрита любов, затова У5 Юпитер, да излиза в 12-тия му дом :)
Но за мен няма как да става въпрос.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #309 -: Юни 27, 2014, 12:00:53 pm »
Скоро, ще се срещна ли отново с Д?

Не разбирам само защо съм представена от този сухар Сатурн :012: Изключително много го харесвам, но от години запознанството ни си остава съвсем бегло, в момента сме и в различни страни.
Не си представена само от Сатурн, който незаслужено обиждаш, защото е естествен У10 и е градивен, носи стабилност, в случая показва, че си в чужбина и следваш, правиш кариера, може да имаш затруднения, тъй като е ретрограден, но освен него по картата си представена и от Уран, който заедно със Сатурн са диспозитори на ПФ в 1д, може да те споходи неочаквано късмет, лично щастие, материални придобивки и подаръци, тъй като Уран е в твоя 2д
Човека, за когото питаш и без да казваш, че си го харесала картата го показва- Слънце у1 за него в твоя 5д, което ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У1 за теб-  ще се срещнете, но може да не е скоро, тъй като Сатурн е ретро, а последния аспект на Луната е с ретро Мерк, който е У4, У5 за теб и у-л на вмъкнат знак в негов 1д-  затрудненията ти в любовта са свързани с твоето населено място, а за него показва дейности по 10/11д, които има да разрешава със задна дата, в които е затруднен да изрази напълно себе си; от друга страна Венера у3, у8 в 3д е в сходящ хармоничен аспект с Марс У3, у8 за него, така че общуване, комуникация, приказки за среща, за интимна близост е възможно да имате, Луната ще извърши хармоничен аспект с ПФ и СЛВ, което също дава надежда за щастлива случайност по въпроса, който има бъдеще, но  скоро среща едва ли ще имате, според мен, при последен аспект на Луната с ретроградна и интерсептирана планета- Меркурий
Юпитер У4, У5 в негов 12д- творчеството, домът му са в островна държава или близо до море, предполагам не е в затвора  :)

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Любовни хорари
« Отговор #310 -: Юни 27, 2014, 12:39:16 pm »
Не си представена само от Сатурн, който незаслужено обиждаш, защото е естествен У10 и е градивен, носи стабилност, в случая показва, че си в чужбина и следваш, правиш кариера, може да имаш затруднения, тъй като е ретрограден, но освен него по картата си представена и от Уран, който заедно със Сатурн са диспозитори на ПФ в 1д, може да те споходи неочаквано късмет, лично щастие, материални придобивки и подаръци, тъй като Уран е в твоя 2д
Човека, за когото питаш и без да казваш, че си го харесала картата го показва- Слънце у1 за него в твоя 5д, което ще извърши хармоничен аспект със Сатурн У1 за теб-  ще се срещнете, но може да не е скоро, тъй като Сатурн е ретро, а последния аспект на Луната е с ретро Мерк, който е У4, У5 за теб и у-л на вмъкнат знак в негов 1д-  затрудненията ти в любовта са свързани с твоето населено място, а за него показва дейности по 10/11д, които има да разрешава със задна дата, в които е затруднен да изрази напълно себе си; от друга страна Венера у3, у8 в 3д е в сходящ хармоничен аспект с Марс У3, у8 за него, така че общуване, комуникация, приказки за среща, за интимна близост е възможно да имате, Луната ще извърши хармоничен аспект с ПФ и СЛВ, което също дава надежда за щастлива случайност по въпроса, който има бъдеще, но  скоро среща едва ли ще имате, според мен, при последен аспект на Луната с ретроградна и интерсептирана планета- Меркурий
Юпитер У4, У5 в негов 12д- творчеството, домът му са в островна държава или близо до море, предполагам не е в затвора  :)

Акрукс, изумително точно си видяла ситуацията! Просто не е за вярване, как от една карта може да се изчерпи толкова много информация, браво! :clap:

Мъжът е от островна държава, да, там си е живял винаги. Професията му е по 5-ти дом, както ти правилно си видяла, и както отбелязваш, той я практикува в родната си страна. В момента, доколкото ми е известно, наистина има и притеснения свързани с негов 10-ти дом, работи по проект, който ще бъде представен официално есента.

Уважавам Сатурн достатъчно, но понеже става въпрос за романтика, се зачудих защо точно от него съм представена, след като в действителност не съм студена и безразлична по въпроса. Сега разбирам, че Сатурн отразява реалните обстоятелства и моята житейска ситуация към момента.

Подчертаната интерпретация по-горе много ме зарадва :) Отново си права, ако има среща, то тя ще е по щастливо стечение на обстоятелствата, защото се движим в изключително различни среди и вероятността да го срещна, не е особено голяма.

Между другото, синастрията ни също не е никак обещаваща, но аз ще съм доволна и от мимолетен флирт с него.

Благодаря :58:

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Любовни хорари
« Отговор #311 -: Юни 28, 2014, 12:04:02 am »
Благодаря за ов-то, последен негативен аспект показва, че няма да те удовлетвори накрая развитието на въпроса, в случая са засегнати 7/8 дом- не се е стигнало до секс с този човек
Да,не се стигна
Има още време до изтичане на хорара,ако има някаква промяна пак ще пиша, надявам да има някакво развитие в положителна посока ;)

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #312 -: Юли 05, 2014, 07:12:24 pm »
Здравейте!
Нова съм във форума. Имам нужда от съвет по една хорарна карта, отнасяща се до романтични взаимоотношения.
Вълнувам се, дали отношенията ми с Х. ще се задълбочат до края на тази година. И как възприема той настоящото ни приятелство.
Благодаря Ви от сърце,
Таня

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #313 -: Юли 06, 2014, 11:03:02 am »

Вълнувам се, дали отношенията ми с Х. ще се задълбочат до края на тази година. И как възприема той настоящото ни приятелство.

Не, възприема те като приятел.
De omnibus dubitandum est

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #314 -: Юли 06, 2014, 11:06:55 am »
Не, възприема те като приятел.
Заради квадрата с Юпитер?