Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758690 пъти)

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #345 -: Юли 13, 2014, 01:03:57 am »
Здравейте,
може ли да ви помоля за помощ по един хорар- как ще премине срещата ми с А?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #346 -: Юли 13, 2014, 09:58:29 am »
Той ще трябва да прояви дискретност. :017:

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Любовни хорари
« Отговор #347 -: Юли 13, 2014, 05:51:32 pm »
Благодаря ти за отговора, Уран! :)

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #348 -: Юли 14, 2014, 10:53:48 am »
Ще имам ли връзка с човека Х.?
Не, човекът Х е в знака ти на заточение.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #349 -: Юли 14, 2014, 10:54:32 am »
Здравейте,
може ли да ви помоля за помощ по един хорар- как ще премине срещата ми с А?

Ще мине приятно, но не очаквай взаимност. Не и в степента, в която ти си увлечена по него.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #350 -: Юли 14, 2014, 10:56:24 am »
Вярната карта. Съвсем друга картинка. Струва ми се отговор не.

Зависи - ако той е преустановил отношенията, има възможност да ги възстанови. Ако тя си е тръгнала - няма да се върне.
De omnibus dubitandum est

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Любовни хорари
« Отговор #351 -: Юли 15, 2014, 03:08:06 pm »
Здравейте, жена пита как ще се развият взаимоотношенията й с мъж? Благодаря ви предварително!

Асц. е в последен градус, така че може тя да хлътне, той да охаднее. Да си разменят ролите, тоест.
De omnibus dubitandum est

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #352 -: Юли 15, 2014, 03:24:05 pm »
Здравейте, жена пита как ще се развият взаимоотношенията й с мъж? Благодаря ви предварително!
бети, а сега какви са им отношенията? той е в неин 12ти-дом , сатурн  в първи- чудя се дали това показва, че връзката е тайна, поне  за нея.

п.с. мисля, че им предстои интимна, роматична среща.
« Последна редакция: Юли 15, 2014, 03:25:51 pm от nerealna »

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #353 -: Юли 15, 2014, 03:45:09 pm »
Колегиални са им взаимоотношенията, но тя ще сменя работата, така че според мен това виждате по оста АС - ДС. Изобщи не изключвам предположенията ви, защото мен хич ме няма в хорарите :)
бети, нали знаеш , че за правилните отговри на хорарите трябва да има малко повеч инфо.
значи тук не говорим за желанието на жената за интимна връзка?
може би тя се надява като си смени работата да продължат да се виждат като приятели, така ли ?

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #354 -: Юли 15, 2014, 03:46:22 pm »
И да уточня, че информацията си е за лично мое ползване, защото ми стана любопитно  :67:
пишеш "жена пита", а после казваш, че е за твое ползване инфото, т.е. ти ли питаш?  :012: това е важно да се уточни

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #355 -: Юли 15, 2014, 04:09:58 pm »
ами аз таро хвърлих на питането й, но не знам защо реших да пусна хорар, инфото от хорара си е за мен. Та, жената усеща много силен интерес от страна на мъжа и се опасява, че може да бъде преследвана. На мен ми се струва на моменти, че нещата се преекспонират, а тя изпитва приятелски чувства към този. Извинявайте за оскъдната информация и че не ви я написах в началото, обаче съм си овца 
не се самообиждай така  :012:

ясно е вече. според мен взаимоотношенията им ще продължат със срещички, които няма да са й неприятни  ::)

какво показва тарото?
« Последна редакция: Юли 15, 2014, 04:15:11 pm от nerealna »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #356 -: Юли 15, 2014, 08:10:32 pm »
Здравейте, жена пита как ще се развият взаимоотношенията й с мъж? Благодаря ви предварително!
АСЦ в последен градус и на изгорял път, а на всичко отгоре не пита жената, а ти питаш, така че картата си е нерадикална, откъдето и да  се погледне.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #357 -: Юли 16, 2014, 01:26:26 pm »
Akruks, значи хорара не може да даде отговор, защото е нерадикална картата, правилно ли разбирам?
Да, правилно си разбрала, за да е радикална една карта, въпросът трябва да е искрен, а не от любопитство зададен, да е формулиран точно, така че да може да се отговори с Да или с Не, обстоятелствата около него да са разяснени, за да може да се определят основните сигнификатори, без да се налага после по няколко пъти да се променят...

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Любовни хорари
« Отговор #358 -: Юли 19, 2014, 08:56:20 pm »
Искам да ми помогнете с хорар, към който не съм съвсем обективна. Доверявам се на наблюденията си. :)
Въпросът е: "Това краят на любовта/връзката ни ли е?"
Задава го питащата.
Хорарът казва- ДА, но познавайки ги, според мен е НЕ.  :012:, за което съм на 99 % сигурна. Такива са им отношенията.
Защо, обаче, хорарът показва край? :017:

« Последна редакция: Юли 19, 2014, 08:58:47 pm от Uran »

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Любовни хорари
« Отговор #359 -: Юли 19, 2014, 09:08:51 pm »
Питащата е сърдита на избраника си? Около него кръжи някаква друга тръпка, от която той е физически привлечен?
Опозицията между сигнификаторите сигурно ще донесе някакво напрежение, скарване и никой от двамата няма да иска да отстъпи от позицията си (фиксираните знаци), но не е 100-процентов признак за край. За известно време би трябвало да има охлаждане, отдръпване. Сатурн е ретрограден, т.е. след време питащата може да премисли и да промени настоящото си решение/позиция по въпроса.
« Последна редакция: Юли 19, 2014, 09:12:54 pm от Mirabella »