Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758483 пъти)

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #735 -: Януари 14, 2015, 11:57:05 am »
"ще прекараме ли добре с А. като се видим/срещнем?".
а срещата уговорена ли е с А. или все още е само като твоя идея?
защото от тази карта ми се струва, че в скоро време не се очертава среща.
« Последна редакция: Януари 14, 2015, 12:00:36 pm от nerealna »

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #736 -: Януари 14, 2015, 12:47:45 pm »
а срещата уговорена ли е с А. или все още е само като твоя идея?
защото от тази карта ми се струва, че в скоро време не се очертава среща.

не е уточнена - той чака аз да се наканя и да тръгна. До към края на януари няма да е, защото имам служебни ангажименти, но края на януари, началото на февруари ще съм свободна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #737 -: Януари 14, 2015, 02:46:12 pm »
Happy, ако оставиш заплануваните си очаквания тук и тръгнеш само по...себе си, ще бъдеш приятно,но конкретно за(в) нещо изненадана.:)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #738 -: Януари 14, 2015, 03:49:56 pm »
От известно време ми е влезнала "мухата" да посетя една стара любов (в чужбина) - това е човекът, който най-добре ме е разбирал и (май) обичал - някакси имам нужда от това, което той може да ми даде. Притеснява ме само факта, че това може да не е коректно - в смисъл, че ще е в някаква степен консуматорско действие от моя страна. Затова зададох въпроса:

"ще прекараме ли добре с А. като се видим/срещнем?".

уточнение - държавата не е по 12 дом, в смисъл, не е островна - близо е до БГ и всъщност, срещата ще е в трета държава, не там, където той или аз живеем.
Happy, не се чувствай гузна , че искаш да си щастлива, като се обвиняваш в некоректно поведение
По мое виждане според тази карта и на двамата не ви предстои пътуване в чужбина и среща- Меркурий У1, У9 за него ще извърши опозиция с Юпитер у1, у9 , след като Меркурий премине предстоящия му след броени дни ретрограден период. Луната У5 в негов 1д- очакваш любов и забавление от него, но няма връзка със Сатурн У5 за него в негов 2д- вероятно има финансови затруднения, издържа дете/деца, така че съвместни забавления и любов не се очертава  за вас двамата, но това е само по картата, в живота може друго да се случи- ще докладваш после.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #739 -: Януари 14, 2015, 04:10:45 pm »
Happy, не се чувствай гузна , че искаш да си щастлива, като се обвиняваш в некоректно поведение
По мое виждане според тази карта и на двамата не ви предстои пътуване в чужбина и среща- Меркурий У1, У9 за него ще извърши опозиция с Юпитер у1, у9 , след като Меркурий премине предстоящия му след броени дни ретрограден период. Луната У5 в негов 1д- очакваш любов и забавление от него, но няма връзка със Сатурн У5 за него в негов 2д- вероятно има финансови затруднения, издържа дете/деца, така че съвместни забавления и любов не се очертава  за вас двамата, но това е само по картата, в живота може друго да се случи- ще докладваш после.

благодаря ти за анализа :)
Любов и забавления не очаквам - търся близък човек, на чието рамо да поплача (така да се каже). А той наистина има сериозни финансови проблеми - разходите ще ги поемам аз, което на него лично въобще не му харесва (неудобно му е).

Като мине времето, в което съм планувала срещата, ще докладвам :)

оопс, аз съм забравила за ретро Меркурий ... определено няма да пътувам по това време :)

акрукс, а след ретроградието подходящо ли ще е да пусна пак въпросче, или това тук си е принципния отговор на въпроса ми?
« Последна редакция: Януари 14, 2015, 04:17:08 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #740 -: Януари 14, 2015, 08:18:32 pm »
Здравейте! Можете ли да ми помогнете с този хорар - какви чувства изпитва А към мен? Благодаря ви
към теб никакви, А.  има  любовно-сексуална връзка сравнително от скоро с друг/а, което пази в тайна от останалите

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #741 -: Януари 14, 2015, 08:25:09 pm »
Здравейте! Можете ли да ми помогнете с този хорар - какви чувства изпитва А към мен? Благодаря ви
и аз не мисля, че изпитва нещо специално към теб.
идеализирала си го.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #742 -: Януари 14, 2015, 09:18:23 pm »
Няма указания за динамика /бъдещо развитие/ в тези отношения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #743 -: Януари 16, 2015, 03:37:57 pm »
Какво му става на тиквеника по 7-ми дом, хем ми се обяснява в любов, хем нещо не се държи адекватно. Какво всъщност иска?
Да поясня, че не съм влюбена, харесвам го, но няма да го изтърпя дълго с номерцата на пет годишен :)

Мирабела ме подсети да кажа какво стана  :012:

Преди Коледа пак получих обяснения в любов (реших да му дам още един шанс), на другият трябваше да излезем, не се видяхме и не посмя да се обади повече ;D В началото на седмицата, му пратих смс, той ми звъни и вика кой се обажда (много добре знаеше кой се обажда, ама скорпионска Луна) ;D "Много" успя да ме засегне  ;D извиних се че съм сбъркала номера и пожелах приятна вечер  ;D


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #744 -: Януари 16, 2015, 04:04:57 pm »
Преди Коледа пак получих обяснения в любов (реших да му дам още един шанс), на другият ден трябваше да излезем, не се видяхме и не посмя да се обади повече
а по каква причина не се видяхте- ти ли не отиде на срещата или той, или сте се разминали?
питам, заради Нептун в 7д, за който пише, че може да заблуди астролога, макар че тогава още писах, че не е читав човек

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Любовни хорари
« Отговор #745 -: Януари 16, 2015, 04:08:38 pm »
а по каква причина не се видяхте- ти ли не отиде на срещата или той, или сте се разминали?
питам, заради Нептун в 7д, за който пише, че може да заблуди астролога, макар че тогава още писах, че не е читав човек

Не знам, щот сигурно е гледал мач и е забравил или е чакал аз да му се обадя ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #746 -: Януари 16, 2015, 10:50:20 pm »
Какви са отношенията на Б и Т-по принцип се водят приятели,ама нещо ми подсказва,че са имали връзка,макар че гледам,че асц е в 1 градус и сякаш не може да се разглежда хорара...

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #747 -: Януари 17, 2015, 09:14:56 am »
Какви са отношенията на Б и Т-по принцип се водят приятели,ама нещо ми подсказва,че са имали връзка,макар че гледам,че асц е в 1 градус и сякаш не може да се разглежда хорара...
при въпроси за други хора, които не касаят лично питащия, зададени от любопитство , се получават нерадикални карти.
едно от правилата на хорарите е- въпросите да са значими за питащия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #748 -: Януари 17, 2015, 02:57:57 pm »
Какви са отношенията на Б и Т-по принцип се водят приятели,ама нещо ми подсказва,че са имали връзка,макар че гледам,че асц е в 1 градус и сякаш не може да се разглежда хорара...
не са имали връзка

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #749 -: Януари 17, 2015, 03:56:59 pm »
не са имали връзка

акрукс, нали картата уж е нерадикална? има ли някакво условие, за да се анализира все пак?