Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759368 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #810 -: Февруари 07, 2015, 08:28:48 pm »
А Лили точно го описа,в редките случаи,когато го виждам големи фасони прави,чак ми е смешен  :57: голямо актьорче е  :72:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #811 -: Февруари 07, 2015, 08:33:42 pm »
Луна в съвпад със Сатурн в 5 дом ли имаше той? За какво ти е такъв нещастник?  :D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #812 -: Февруари 07, 2015, 08:35:00 pm »
я разкажи повече за този аспект,че аз съм гола вода в астрологията  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #813 -: Февруари 07, 2015, 08:37:57 pm »
да не е емоционален сухар :012: ,че на такова животно ми мирише

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #814 -: Февруари 07, 2015, 08:41:05 pm »
Всеки човек има емоционалност, просто при някои е по-експресивна и дълбока, при други не чак толкова.

Емоционално неангажиран може да бъде, да среща проблеми при по-дълбоки отношения, които предполагат някаква привързаност. Венера къде му е - в Стрелец?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #815 -: Февруари 07, 2015, 08:44:19 pm »
в стрелец е,доколкото знам е имал една сериозна връзка и са го прецакали и оттогава не иска да допуска никого емоционално близо до себе си

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #816 -: Февруари 07, 2015, 08:46:50 pm »
На всеки му се случва да го прецакат в някоя връзка.
Но при Луна/Сатурн започва едно емоционално циклене и моделът се повтаря - или ти прецакваш, или ще те прецакат теб. Виждала съм два сценария - или безразборно скачане от връзка във връзка, или отказ от романтични/любовни ангажименти.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #817 -: Февруари 07, 2015, 08:50:19 pm »
ама това е ужасно,възможно ли е да не е получавал любов и топлина в семейството си и оттам да идва този проблем? Явно са много сериозни нещата при него  :017:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #818 -: Февруари 07, 2015, 08:55:16 pm »
Само по този аспект не може да се прецени.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #819 -: Февруари 07, 2015, 08:58:43 pm »
ама това е ужасно,възможно ли е да не е получавал любов и топлина в семейството си и оттам да идва този проблем? Явно са много сериозни нещата при него  :017:
А може да е нещо друго-да произхожда от много стабилно семейство,с патриархално възпитание и "ти" или жените,които среща да не се държите както подобава според него.Сатурн не е (само)травма,а изградени принципи.Луната-представата му за съпруга и майка на децата му.За него би бил подходящ силен сатурнов акцент в жената.
Защо не му се обадиш "случайно",ако толкова те интересува?Минали са цели 3 месеца  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #820 -: Февруари 07, 2015, 09:07:11 pm »
Драки аз имам силен Сатурнов акцент и съм страшно сдържан и сериозен човек,вярна съм на човека до себе си  :) според мен е травма при него.Абе в крайна сметка на човек не му пука,защо на мен да ми пука за него  :) да прави каквото иска,направих всичко възможно,ако го интересувах щеше да се свърже с мен,това си е жестоката истина.И хайде да спирам с тоя човек,че ми писна да е в центъра на вселената ми  :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #821 -: Февруари 07, 2015, 09:21:31 pm »
Ще си подновя ли комуникацията с х?Аз преди време бях задала същия въпрос,не знам дали сега се бърка,че пак го задавам(беше преди 2м)
Луната може би за това е без курс, понеже сравнително скоро си питала за същото.
Венера У3 за него е в сходящ секстил с Плутон У3 за теб, може скоро да се чуете и/или срещнете

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #822 -: Февруари 07, 2015, 09:24:03 pm »
Драки аз имам силен Сатурнов акцент и съм страшно сдържан и сериозен човек,вярна съм на човека до себе си  :) според мен е травма при него.Абе в крайна сметка на човек не му пука,защо на мен да ми пука за него  :) да прави каквото иска,направих всичко възможно,ако го интересувах щеше да се свърже с мен,това си е жестоката истина.И хайде да спирам с тоя човек,че ми писна да е в центъра на вселената ми  :lol_hitting:
:08: Вярно е много изморително да се мисли за някой фраснат от Сатурн.Но твоята логика е като моята -и аз мисля,че ако някой се интересува ще действа.Ако не да си търпи Сатурна.  ;) Но ето това не можах да разбера от последното ми увлечение-той въобще преживява ли някак моето присъствие или отсъствие. Исках да познавам по-отблизо точно такава планетарна комбинация.  :012: Ама йок.  :043:
П.П:какво толкова исках от него-да се фукам с позицията му,малко Марс/Венера отношения и да отразявам във форума!  :97: :character0029: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #823 -: Февруари 07, 2015, 09:29:52 pm »
Благодаря ви за помощта,ако го мерна някъде или пък пише ще дам ов  ;)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #824 -: Февруари 07, 2015, 09:33:17 pm »
Но твоята логика е като моята -и аз мисля,че ако някой се интересува ще действа.Ако не да си търпи Сатурна.

И аз съм на същото мнение. Що да му вдига самочувствието, като го търси и инициира отношения? Нека се почувства жалък и ненужен - това е усещането, което дава Сатурн.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui