Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 758559 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Любовни хорари
« Отговор #825 -: Февруари 07, 2015, 09:48:31 pm »
имам приятелка в началото един пич я търсеше,той инициираше нещата и внезапно ситуацията се обърна,тя започна да го търси..та в този живот всичко е възможно.И от опит знам,че дори някой да не те търси не означава,че не му пука,просто се е примирил със ситуацията,в другия случай- да не му пука.Сложни са нещата,не са само черни и бели,в повечето случаи са сиви.Сори за спама ама  съм се настроила на философска вълна  ;D

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #826 -: Февруари 07, 2015, 09:53:39 pm »
Нека се почувства жалък и ненужен - това е усещането, което дава Сатурн.
Хъм. Аз защо се съмнявам,че Сатурн е комплексар?Сигурно не съм виждала такова нещо и никой не ми е казвал,че се чувства малоценен по такъв начин,за да го свържа точно с тази планета.Но ми се струва,че съм виждала "помръкнало" Слънце,изморен,изгубил Марс,Венера,която не е сигурна в красотата си,Луна,която никой не обичал.Юпитер,изгубил вярата си,но не си спомням скършен Сатурн
« Последна редакция: Февруари 07, 2015, 09:55:54 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Любовни хорари
« Отговор #827 -: Февруари 07, 2015, 10:07:01 pm »
Скършен Сатурн не съм виждала, но има силата да скършва - в твърд аспект към Луна, Слънце, Венера.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #828 -: Февруари 07, 2015, 10:29:55 pm »
Скършен Сатурн не съм виждала, но има силата да скършва - в твърд аспект към Луна, Слънце, Венера.
:012: Моят Сат така ми е скършил Нептун в опоз,че милият Нептун никакъв го нямам вече.  :043:
Мисълта ми беше-има вероятност Сатурн така да подтисне(подчини) планета в натала,че почти да спре да се изразява,да я обезчувстви.Май точно това наблюдавах последните месеци,но не съм сигурна.
Май трябва да се местим в Сатурн  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #829 -: Февруари 08, 2015, 11:15:16 am »
:012: Моят Сат така ми е скършил Нептун в опоз,че милият Нептун никакъв го нямам вече.  :043:
Мисълта ми беше-има вероятност Сатурн така да подтисне(подчини) планета в натала,че почти да спре да се изразява,да я обезчувстви.Май точно това наблюдавах последните месеци,но не съм сигурна.
Май трябва да се местим в Сатурн  :)
Сатурн- Нептун засяга голяма група хора, това не лична планета, изявата на Сатурн е осезаема най-вече при твърд аспект към светилата, същото е валидно и при синастрия.
Иначе за опозиция на Сатурн към Нептун това пише:
Сатурн в оппозиции к Нептуну
Подозрительность, кислая физиономия, болезненность, беспричинные страхи из подсознания и прошлых воспоминаний, что откладывает отпечаток на отношения с людьми. Пугливая сдержанность вызывает недоверие людей. Надо учиться прямодушию и откровенности в обращении, так как открыто оговоренный конфликт считается устраненным. В худшем случае хитры, коварны или их самих обманывают. Часто используют скрытые средства, чтобы удовлетворить честолюбие, или попадаются в ловушку других, что может отразиться на репутации. Возможны общественные скандалы. Мания преследования, комплекс мученика приводит часто в психбольницу. Психологические трудности сидят глубоко, не поддаются диагностике и лечению.



The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #830 -: Февруари 08, 2015, 04:47:45 pm »
Въпросът е: Ще се видим ли с Х (назован по име) преди да замине?

Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #831 -: Февруари 08, 2015, 05:40:52 pm »
The_One, не умея да тълкувам хорарна карта, но разглеждайки я като "обикновена" -ще се видите/чуете, но без перспектива сякаш. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #832 -: Февруари 08, 2015, 05:47:33 pm »
Въпросът е: Ще се видим ли с Х (назован по име) преди да замине?
Х. ще пътува в чужбина сигурно, защото негов У1 ще направи хармоничен аспект с Меркурий У9 за него, когато стане директен.
Луната ще пренесе светлина между вашите У3, както и между У1, така че може да се видите или поне да се чуете.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #833 -: Февруари 08, 2015, 11:15:27 pm »
ОВ: Минути след пускането на картата се обади и се видяхме. Беше по-добре, отколкото очаквах. Удовлетворена съм от срещата.
Да, акрукс - той наистина ще пътува в чужбина доста далече и за доста време. И тайминга дори си определила:)

Благодаря ви и на двете - дали сте положителен отговор и познахте:)
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #834 -: Февруари 10, 2015, 09:13:13 pm »
Здравейте,
моля за помощ за тълкуването на този хорар защото тази луна в скорпион ме психясва
това края на отношенията ми с Х ли е?
Нещо става няма контакт.... ???

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #835 -: Февруари 10, 2015, 09:22:59 pm »
Здравейте,
моля за помощ за тълкуването на този хорар защото тази луна в скорпион ме психясва
това края на отношенията ми с Х ли е?
Нещо става няма контакт.... ???
не е края на отношенията, но нали сте големи хора- разберете се, няма всеки път с хорар да го търсиш като го хване липсата  :012:

poli_z

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 136
Re: Любовни хорари
« Отговор #836 -: Февруари 10, 2015, 09:40:04 pm »
не е края на отношенията, но нали сте големи хора- разберете се, няма всеки път с хорар да го търсиш като го хване липсата  :012:
благодаря ти akruks  :58:
големи хора сме уж... :)
но ми е много вътрешно, че ще си тръгне някога а аз няма да знам  :(
и понеже връзката е по 12 дом и са намесени и възлите и ми трудно, а разликата в годините е голяма .....

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #837 -: Февруари 13, 2015, 09:59:14 am »
Приключиха ли отношенията ни с Х? :(

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #838 -: Февруари 13, 2015, 12:56:49 pm »
Приключиха ли отношенията ни с Х? :(
nе.

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #839 -: Февруари 13, 2015, 02:09:24 pm »
nе.

Благодаря за отговора, nerealna.