Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 759554 пъти)

СветлаББ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #840 -: Февруари 13, 2015, 02:37:25 pm »
Здравейте,
Направих днес сутринта карта с въпрос : Ще имам ли скоро нова връзка?
Това, че Венера и Марс вървят към съвпад сигурно е на добре. Като че ли дава положителен отговор? Но може би не виждам цялата картинка?
Моля помогнете с мнението си по въпроса.
Благодаря предварително.

Happy58

  • Гост
Re: Любовни хорари
« Отговор #841 -: Февруари 13, 2015, 02:51:20 pm »
Светла, направи си картинка от картата и я прикачи директно тук. Едва ли хората тук ще рискуват да съхраняват някакви файлове върху компютрите си.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #842 -: Февруари 13, 2015, 04:08:18 pm »
Приключиха ли отношенията ни с Х? :(
А какви са ви отношенията? Меркурий У3 за теб, У8 за него ще извърши опозиция с Юпитер У3 з анего, У8 за теб, така че противопоставяне, охлаждане на страстта, а може и прекъсване на общуване, в това число и интимно
Венера У1 е извършила хармоничен аспект с Плутон У1 на Х., но предстои Луната да извърши последователно квадрат с твоя У! и с Марс У1 за него в твой 12д- понякога преносът на светлина, дори чрез нехармонични аспекти е давал положителен отговор, но тук се въздържам заради предстоящата опозиция между вашите У3,8
« Последна редакция: Февруари 13, 2015, 05:32:30 pm от akruks »

СветлаББ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #843 -: Февруари 13, 2015, 04:32:05 pm »
« Последна редакция: Февруари 16, 2015, 09:46:10 am от СветлаББ »

Vanina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
Re: Любовни хорари
« Отговор #844 -: Февруари 13, 2015, 05:09:18 pm »
А какви са ви отношенията? Меркурий У3 за теб, У8 за него ще извърши опозиция с Юпитер У3 з анего, У8 за теб, така че противопоставяне, охлаждане на страстта, а може и прекъсване на общуване, в това число и интимно
Венера У1 е извършила хармоничен аспект с Плутон У1 на Х., но предстои Луната да извърши последователно квадрат с твоя У! и с Марс У1 за него в твой 12д- понякога преносът на светлина, дори чрез нехармонични аспекти е давал положителен отговор, но тук се въздържам заради предстоящата опозиция между вашите У3,8 и отминалия квадрат на Слънцето У5 със Сатурн У5 за него

akruks, имахме връзка, дори говорихме за брак. Скарахме се доста лошо и той в момента не желая да комуникира с мен. Направих няколко опита да говоря с него безуспешно. Искам да си възстановим отношенията , но просто съм безсилна. Чудя се какво в действителност е изпитвал към мен, след като толкова лесно прекрати отношенията ни. :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #845 -: Февруари 13, 2015, 05:44:37 pm »
Здравейте,
Направих днес сутринта карта с въпрос : Ще имам ли скоро нова връзка?
Това, че Венера и Марс вървят към съвпад сигурно е на добре. Като че ли дава положителен отговор? Но може би не виждам цялата картинка?
Моля помогнете с мнението си по въпроса.
Благодаря предварително.
Венера и Марс няма да довършат съвпада си в риби, така че съвпадът им е знаков, а Луната ще ги квадратира последователно.
Луната У5 е извършила съвпад със Сатурн У5 за отсрещната страна в твоя 8д- сравнително скоро си имала харесване, флирт с някой приятел, който не е стигнал до края, вероятно желанията ти за връзка са свързани с него, но едва ли ще стане
Не те виждам скоро обвързана по тази карта.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Любовни хорари
« Отговор #846 -: Февруари 13, 2015, 06:04:57 pm »
Светла, аз мисля, че ще имаш връзка, но ще бъде тайна и не докрай истинска. :)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #847 -: Февруари 13, 2015, 06:11:10 pm »
akruks, имахме връзка, дори говорихме за брак. Скарахме се доста лошо и той в момента не желая да комуникира с мен. Направих няколко опита да говоря с него безуспешно. Искам да си възстановим отношенията , но просто съм безсилна. Чудя се какво в действителност е изпитвал към мен, след като толкова лесно прекрати отношенията ни. :(
аз съм сгрешила преди малко, като написах, че Слънцето У5 е квадратирало негов У5- гледах в същото време карта, където Слънцето е в риби, между вашите У5 аспектите са хармонични, но отминали, което показва, че взаимно сте се харесвали/обичали
Последният аспект на Луната е квадрат с Марс, което ще рече, че дори да проработи преносът ѝ на светлина между вашите у1, то в крайна сметка няма да си удовлетворена.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #848 -: Февруари 13, 2015, 06:16:21 pm »
Здравейте,
Направих днес сутринта карта с въпрос : Ще имам ли скоро нова връзка?
Това, че Венера и Марс вървят към съвпад сигурно е на добре. Като че ли дава положителен отговор? Но може би не виждам цялата картинка?
Моля помогнете с мнението си по въпроса.
Благодаря предварително.
Аз пък мисля,че "скоро"-по твоя критерий за време към задаването на въпроса" няма да имаш връзка,а е по-вероятно да изживееш твое несподелено въжделение.-Планетите в 12Д най-често НЕ се реализират в "тайни,любовни връзки",а в тайни и несподелени чувства.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

СветлаББ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #849 -: Февруари 13, 2015, 06:31:21 pm »
Благодаря ви за отговорите. Тъжно ми е, но дано при следващия хорар е по-оптимистично положението,, :'(

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #850 -: Февруари 13, 2015, 06:34:55 pm »
Благодаря ви за отговорите. Тъжно ми е, но дано при следващия хорар е по-оптимистично положението,, :'(
Другият път задай въпроса в друг час,за да не попадне всичко в 12,8Домове.  :d030: :012: :012: :08: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

СветлаББ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #851 -: Февруари 13, 2015, 06:52:43 pm »
ще те послушам Дракониада. мерси

nerealna

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 592
Re: Любовни хорари
« Отговор #852 -: Февруари 13, 2015, 06:54:22 pm »
ще те послушам Дракониада. мерси
не я слушай, шегува се.
нали, дракониада :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #853 -: Февруари 13, 2015, 08:08:14 pm »

разбира се,че не трябва да ме послуша-пошегувах се да и разведря настроението.  :08: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

СветлаББ

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Любовни хорари
« Отговор #854 -: Февруари 13, 2015, 08:42:55 pm »
 ще внимавам кога си правя хорар, абе трябваше с около час-два по-късно ама...... ;)
много сте мили всичките, ама на мен ми е наистина едно такова...
« Последна редакция: Февруари 13, 2015, 08:57:42 pm от СветлаББ »