Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 757997 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Любовни хорари
« Отговор #1035 -: Юни 22, 2015, 07:29:33 pm »
Защото някоя друга му е вързала и си е пазил хайвера за нея- Луната У12 за Х в негов 1д в сходящ съвпад след 18' минути с Юпитер У5, съУ8 за Х
В същото време Меркурий У8 за твоята приятелка в сходящ квадрат с Нептун У8 за Х- няма да се чифтосват скоро, по-нататък може- Мерка в сходящ секстил с Юпито.
  :08:  Благодаря и на теб.  :58:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1036 -: Юни 22, 2015, 08:21:20 pm »
Въпроса ми е : Ще се разделим ли скоро с приятеля ми? Имам странни предчувствия, всеки се е вглъбил в себе си,не си говорим почти, усеща се хлад.Нещо се случва , но какво?
Погледнете, моля!
Не е хубаво да си мислите за раздяла, че с мислите може да провокирате това наистина да се случи, особено днес, в 7ми лунен ден, когато всяка дума може да се материализира, трябва да сме внимателни какво изричаме.
По картата предстои проблемът с отдалечаването да се задълбочи, но на по-късен етап ще оправите взаимоотношенията си.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1037 -: Юни 23, 2015, 01:36:06 am »
няма да се чифтосват скоро
:D :D :D
Добре казано.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1038 -: Юни 25, 2015, 03:10:23 pm »
Въпросът ми беше да му се обадя ли?

Вярно, че е от преди час, но се случи нещо, което ми подсказа, че май не трябва да бързам. По картата също май отговора е не.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1039 -: Юни 25, 2015, 03:19:42 pm »
Въпросът ми беше да му се обадя ли?

Вярно, че е от преди час, но се случи нещо, което ми подсказа, че май не трябва да бързам. По картата също май отговора е не.
По картата отговорът е Да, ще имате успешна комуникация– Меркурой У3 за него в сходящ секстил с Юпитер У3 за теб; Луната У10 в твоя 1д до АСЦ (смъкни малко гарда де) ще извърши секстил с Венера У1 и накрая с Юпитер У3.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1040 -: Юни 25, 2015, 03:22:49 pm »
 :012: "смъкни малко гарда"

А неговия управител марс в 0 градус и изгорен?

Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1041 -: Юни 25, 2015, 03:29:08 pm »
:012: "смъкни малко гарда"

А неговия управител марс в 0 градус и изгорен?
Не е изгорял, а заточен в знака рак и тепърва му предстои да преодолява опозицията с ретро Плутон У8 на МЦ за него

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1042 -: Юни 25, 2015, 03:39:02 pm »
Това какво ще рече?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1043 -: Юни 25, 2015, 04:22:01 pm »
Това какво ще рече?
Че е затруднен в личен аспект и по отношение на интимна тема, пари, които има да получава или дължи- нещата по 8д.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Любовни хорари
« Отговор #1044 -: Юни 25, 2015, 04:27:07 pm »
Благодаря Акрукс  :58:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Любовни хорари
« Отговор #1045 -: Юни 27, 2015, 02:03:27 am »
Въпросът ми е: Х (назован по име) нарочно ли ме е лъгал?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Любовни хорари
« Отговор #1046 -: Юни 27, 2015, 10:19:43 am »
Не. Правил се е на велик. Бил е с големи очаквания, големи думи, много емоционален. Имал е някакви оптимистични идеи, с които да те плени, да събуди в теб чувства, любов.
Разговаряли ли сте за ценности - твои, негови? Уж има допирни точки там, а твоите разбирания и неговото ежедневие и работа са в конфликт, има някакво замъгляване там.
Може с емоции да е желал да те "манипулира", да печели позиции.
Ти си доста властна и категорична относно постиженията си. А той може да пречупва всичко през емоциите, сърцето си.
Виж този Уран на асц. Прецени дали с твоето поведение не го объркваш.
Твой у1 и у5 вървят към съвпад в чувствения Рак, в твой 3 дом. Любовта те вълнува, имаш нужда да говориш за нея.
Негов у5 е Уран, на Асц - и той се вълнува от любовта и дали се е загнездила в теб. Но може да го показва по нестандартен начин. Стар упр на 5 дом е ретро Сатурн в Скорпион. Да не мисли за някакви минали неща? Да се е спуснал в своите си дълбини. Сатурн е в твой 8 и негов 2 дом.  :-* Имали ли сте сексуална връзка в миналото?

А ти хитруваше ли много тънко, леко, манипулаторски, когато говореше за секс? Любопитство.  :38: ;D
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #1047 -: Юни 27, 2015, 11:53:52 am »
Въпросът ми е: Х (назован по име) нарочно ли ме е лъгал?
С Нептун У12 в 12д по-скоро си внушаваш, че те лъже- при него Венера У1 тепърва ще извърши съвпад с Юпитер У3, в знак лъв- може да преувеличава в приказките, но това предстои да се случи, защото аспектът е сходящ, за лъгане- не излиза по картата да е лъгал, дори напротив- в приятелството е като рицар- сърцат, великодушен и щедър.
По картата на теб излиза да си по-гъвкава в общуването, да лавираш и при нужда да плъзгаш отсрещния  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Любовни хорари
« Отговор #1048 -: Юни 30, 2015, 01:13:32 pm »
Жена пита :" Ще предприеме ли мъжът Х. някакви действия  в посока  романтично(любовно) ангажиране   към мен  в  следващия един месец ?" "
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Любовни хорари
« Отговор #1049 -: Юни 30, 2015, 05:39:58 pm »
Жена пита :" Ще предприеме ли мъжът Х. някакви действия  в посока  романтично(любовно) ангажиране   към мен  в  следващия един месец ?" "
Все още е много рано да се пита - асцендентът е в нулев градус. Да не би да се познавате отскоро?
По-задълбочени отношения не мисля, че ще има засега, комуникация само може би.